Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Angie77

no nebola som ešte skúšať, tú čo mám v galérke, 75C mi je akurát, len ma so spodu tlačia... tento týždeň by som už rada poskúšala nejaké podprdky, tak uvidím časovo... a tie biele plavky sú 38 ale úplne že malé a to som ich nosila s vypchávkami aj tak som tam nič nemala :-))) brutal, fakt sa veľmi teším že už mám čo do nich dať!!!

Lucy1990
už som ti písala, ale úžasné fotky máš na fcb....

lenka19796

ahojte kocky som tu nova..potrebujem dobru radu od Vas. aj ja idem v ajnuari na operaciu na vymenu implantatov po 14 rokoch. uz si napamatam po operaiCIi ako to prebiehalo. mam rocne dieta ,neviete mi povedat po akom case sa mozem vratit k beznym povinnostiam (dvihat maleho-vazi 11-12 kil) ..dakujem

olivka21

Lucy1990
mas krasne telo abuzasne napadite fotky,neviem sa vynadivat....pan doktor odviedol skvelu pracu,ja mm trz poobne prsia ako si mala ty pred opkou abtakiszo uazujem medzi 445 a 515ml. Ty si chudunka a aj napriek tomu to na tebe neposobi vulgarne,je to dokonaleeee
Kim
mrkla si luckine fotky na fb? Co povies cicuš?

ivava

Tobian
Hej idem uz v sobotu mala som ist v januari ale niekto vypadol..som nervozna,a este som aj fajcit prestala...a ano idem k Cervenovi do Zvolena..jaj len sa modlim nech to dobre zvladam.

Lucy1990

angie77

Dakujem :)

olivka21

Som rada ze sa ti fotky pacia, tu mozes poobzerat viac www.facebook.com tam mam fotky, len momentalne mi zmizla profilovka, lebo mi ju niekto nahlasil tak teraz 7 dni nemozem nic pridavat :/

tobian

ivava ahoj
tak ty ides uz v sobotu,ale to uslo vsak,ale neviem ci sa mylim nejdes nahodou dr.Cervenovi?neviem ci som si ta poplietla ci nie

ivava

angie77
No krasne ich mas mozes byt spokojna.a veru aj mna by zaujimali tvoje pocity po opke...ja idem teraz v sobotu...

olivka21

Lucy1990
kto ta profesne foti? Alebo je to tvoje zamestnanie? Pacia s mi tvoje akty,su decente,vkusne a prijemne steklive...sama uazujem po opke o takom niecom...

angie77

acerka8

ja som mala prvé dni naozaj kruté, ale cca na 4-5 deň to ustúpilo a bolesti boli znensitelné...pobolievajú aj teraz stále, ale to je už len také pichanie pri pohyboch a bolia stále na dotyk...neviem Ti povedať či zvládneš 10 dní po opke prácu, ak v nej sedíš tak možno aj áno, ja si to neviem predstaviť..ale musíš dávat pozor na dvíhanie ruk aj ked ta nič nebolí, dvíhat ruky len minimálne, žiadne prudké pohyby

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk