Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Mravcadlo

ja mam 500ml mentor gulate vysoký profil 13,2 x 5,4

Dnes som bola prekonzultovať ml k reopke, ale žial neuspešne, lebo max s extra vysokeho priflu gulate maju len 535ml takže tak .. ale naš zlatý ochotný doki mi hovoril že ešte pozistí a do konca roku to doriešime, tak snad uspešne :))

Lucia83

Matka872

Pozri si ich stranku, ci robia liposukciu noh, ale myslim ze ano a ci ti to spravia naraz , skus tam zavolat na recepciu a mas pokoj. Myslim, ze ziadna sme neboli na nohach spolu s prsiami, ale myslim, ze by to nemal byt problem. Skus tam cinknut.

Monitaaa

eelle
neboj sa, v tychto mesiacoch sme skoro kazda citili hrdlo. mna to tiez chytilo tyzden pred opkou, ale vykryla som to litrami zazvoroveho čaju a jedla som med s cesnakom az mi z toho bolo zle :D ale zabralo :D pekne doma pod paplonom s čajikom a zvladnes to, neboj, o par dni uz budes vylihovat s novymi cicikmi, drzim ti palce.

mravcadlo1

Acerka8 no ja som mala naraz robene prsia aj plasiku brucha a mozem povedat ze brucho necitim vobec akurat ked som sa prebrala tak ten tlak na prsny sval bol riadny ale skor ma to zaskocilo lebo som cakala ze to bude bolet v mieste rezu ale nic. Dnes je 4 den po op a ja som sa uz vybrala do obchodu uz ma doma zrali mrle. Jedine co ma obmedzuje su dreny v bruchu tie mi vyberu v pondelok

ivava

Acerka8
a kam to mas ist na opku?ved aj ja som mala troska hrdlo ale preslo to...neboj mysli pozitivne lebo na co myslis to si privolas.drzim paste aby ta to preslo a hlavne pi cajiky...

acerka8

MRAVCADLO,

tak to je super, že už máš po. Myslela som na Teba, napíš aké to bolo a ako Ti je teraz, ďakujem.

ROZALKA,

ďakujem za povzbudenie, dnes som volala na kliniku, keď nebudem do pondelka zdravá tak opku musím zrušiť :(