Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Angie 77,

ďakujem za info, ale mohla si niečo robiť, nie. Pýtam sa preto lebo po opke musím isť za 10 dní do práce. A aké sú bolesti po opke???

tobian

ahojte babenky
prosim vas bola ste niektora na predoperacnych v Nova Mede,kolko sa asi plati a kolko trva kym vam daju vysledky,ci je vsetko OK? Dufam,ze mi to dobre dopadne.
Inak citam vas uz velmi dlho a ste naozaj fajn

angie77

Rozalka

krásne ich už máš, kupovala si už nejaké podprdy? pozerám že si skúšala 75C doma, nebola ti malá?

Lucy1990

Kim

Dakujem :) aj ja kam chodim tam chvalim nasho dokiho :) co sa tyka cvicenia, nechodim do posilky, ale beham a zdviham 17kilovu malu a uplna pohoda, ja si ich vobec necitim, su MOJE :) jedine co musim spat v pooperacnej podprde kazdu noc lebo bez toho nezaspim :)

angie77

acerka8

nie, nefungovala som tieto dni vôbec, ja som sa len šetrila a všetci okolo mňa makali :)) mám úžasného manžela, takže sa o mňa staral ako v bavlnke, nechceme niečo pokaziť

angie77

Rozalka

ďakujem :) a na akú podprsenku to potom nabehneme? :)) doki povedal že kludne kosticovú ak ma nebude tlačiť, ale ja pojdem asi do nejakej športového typu, inak dnes som si skúšala na pár sekúnd kosticovú 75C čo som našla doma aby som vedela priblibžne velkost a netlačila,ale bola zatial malá :)

angie77

Mery NR

neviem čo sa stalo,ale tú lištu postrádam aj ja , takže to bude chyba tej stránky nie nás :)
inak vitaj po dlhej dobe zase medzi nami, tešíme sa na aktuálne fotky :)

Mery NR

baby v galerke sa mi nedajú zoradiť fotky. chýba mi tam tá lišta - zoradiť podľa názvu a pod.. neviem či som tam ja niečo domotala,či čo s tým je.
vy to tam máte?
tento týždeň mám 9 mesiacov čo som po opke. prsíčka poslúchajú, ani neviem, že ich mám, len na bruchu stále neviem spať, už to asi tak aj zostane :-( skúsim sa niekedy pofotiť a pošlem aktuálne fotky. pozdravujem staré ceckane a čakateľkám držím palce, tešte sa tešteeee, ten pocit zobudiť sa s krásnym dekoltom stojí za všetko :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk