Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tobian

ivava ahoj
tak ty ides uz v sobotu,ale to uslo vsak,ale neviem ci sa mylim nejdes nahodou dr.Cervenovi?neviem ci som si ta poplietla ci nie

ivava

angie77
No krasne ich mas mozes byt spokojna.a veru aj mna by zaujimali tvoje pocity po opke...ja idem teraz v sobotu...

olivka21

Lucy1990
kto ta profesne foti? Alebo je to tvoje zamestnanie? Pacia s mi tvoje akty,su decente,vkusne a prijemne steklive...sama uazujem po opke o takom niecom...

angie77

acerka8

ja som mala prvé dni naozaj kruté, ale cca na 4-5 deň to ustúpilo a bolesti boli znensitelné...pobolievajú aj teraz stále, ale to je už len také pichanie pri pohyboch a bolia stále na dotyk...neviem Ti povedať či zvládneš 10 dní po opke prácu, ak v nej sedíš tak možno aj áno, ja si to neviem predstaviť..ale musíš dávat pozor na dvíhanie ruk aj ked ta nič nebolí, dvíhat ruky len minimálne, žiadne prudké pohyby

acerka8

Angie 77,

ďakujem za info, ale mohla si niečo robiť, nie. Pýtam sa preto lebo po opke musím isť za 10 dní do práce. A aké sú bolesti po opke???

tobian

ahojte babenky
prosim vas bola ste niektora na predoperacnych v Nova Mede,kolko sa asi plati a kolko trva kym vam daju vysledky,ci je vsetko OK? Dufam,ze mi to dobre dopadne.
Inak citam vas uz velmi dlho a ste naozaj fajn

angie77

Rozalka

krásne ich už máš, kupovala si už nejaké podprdy? pozerám že si skúšala 75C doma, nebola ti malá?

Lucy1990

Kim

Dakujem :) aj ja kam chodim tam chvalim nasho dokiho :) co sa tyka cvicenia, nechodim do posilky, ale beham a zdviham 17kilovu malu a uplna pohoda, ja si ich vobec necitim, su MOJE :) jedine co musim spat v pooperacnej podprde kazdu noc lebo bez toho nezaspim :)