Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Ivava
Neblazni, daj si aj nos, ked po tom tuzis, lebo potom sa uz neodhodlas a pri jednej narkoze je to podla mna super.. A zdravotnu dokumentaciu u Cervena pytaju..staci vraj aj vypis.. Veru ja ju mam doteraz v sufliku, som lajdak to odniest naspat k doktorke :)

bimbi

Rozalka
3mesiace po opke mozes uplne vsetko, aj lyze aj push up .,ale plavat opatrne uz aj po 2mesiacoch skus.. je to inak strasne zvlastny pocit, uz aj ked implose nevnimas dlhsiu dobu, tak ked ides plavat.. no divne.. ale to len ten prvyraz, potom uz v pohode..
Angie
No vidis ako si sa bala, ze ti nebudu dobre a budu malo, ale mas ich super, krasne! Bud spokojna :)

inanitka

ahojte kočky,ja som tu už dlho nebola a chcela som nakuknuť do albumov no neda sa mi prihlasiť,neviem či to tu ešte drží livaa alebo už hadam aj niekto iný??? komu mam napisať aby mi dal heslo??? diky

ivava

cicimici
aj ja to tam mam tak napisane, ale nejak sa mi nechce este mojmu doktorovi pre kartu.vysetrenia som si vybavovala u ineho.a vies co uz sa citim lepsie ale stale mam taky divny pocit v hrdle..hadam to prejde. a ty ako???

cicimici

ivava

no ja mam v papieroch od sestricky napisane ze ZDRAVOTNA DOKUMENTACIA!!!
presne takto velkym a s troma vykricnikmi..takze asi hej no..ako sa citis?uz je ti lepsie?

kim

jeeej moja tak to sa tesim ze predoperacne dobadli na vybornu..juj len aby aj mne lebo ja idem az den pred opkou :/

Rozalka

Baby mám zopár otázok:
1. kedy od opky sa môže lyžovať?
2. kedy sa dá ísť zaplávať?
3. odkedy sa dá nosiť push-upky?
Vdaka

ivava

Baby
dik za podporu, ved hadam to nejak zvladnem...dufam, ze tu bolest vydrzim...a uvidim mozno este v sobotu doktorovi poviem, ze nos nebudeme robit...aj ked by sa zislo...inak uz sa dost zacinam aj tesit ale v bruchu mam stale divny pocit...dnes som bola na krv a este ma caka Ekg vo stvrtok.no uvidime...baby Cervenovky potrebovali ste aj zdravotnu Kartu od doktora?

misaela

Nikuska124
Urcite 4 tyzdne po opke nemozes pusapku, este nemas prirasteny implantat a pusapka by ti ho mohla vytlacit hore

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk