Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Kimka zlatko
Ja som srandovala,ved muzovi nedaju teraz dovolenku a kto by sa postaral o dcerku? Ja si pekne pockam n februar a pekne si najprv vykukam tvoje didi,nech biem do cohk idem...

Mravcadlo drukam vsetky palceeeee...tpfuj tpfuj tpfuj

fufu

monikasss
vybrala som si anatomické. Ak sa chceš dostať do galérie, musíš poslať svoje fotky bez tváre na adresu galeria@zoznam.sk a zajačik ti pošle potrebné údaje.

acerka8

Libabmw, chcem sa Ťa opýtať, že tu čiernu podprsenku po opke si nosila celých 6 týždňov? Pýtam sa preto lebo na mňa pôsobí hrozne mohutne, a zaujíma ma či to nevidno pod oblečením. ďakujem.

fekynka

Ozaj babule,
Bola som vo štvrtok na predoperacnom vyšetrení a ked som si šla v piatok po výsledky,povedali mi,že sa asi v labaku sekli...nakoľko mne vyšlo všetko súper len zrazanlivost mi vyšla taka že by má nik s takým výsledkom neoperoval.Zaujimeve bolo,že pani ktora berie lieky na zrazanlivost keby mala výsledky úplne súper asi nás domotali :-(musím ísť na krv zajtra este raz a dúfam,že tie výsledky neboli naozaj moje lebo mám po opke.

acerka8

Ahoj baby, chcem sa opýtať, tie ktoré máte po opke u dr. očenáša, tak celú dobu ste nosili tu mohutnú čiernu podprsenku, alebo to je len tesne po opke? Lebo videla som, že baby u iných dr. majú iné podprsenka. Ďakujem za odpoveď.

fekynka

Mravcadlo,
Drzenkam palce až to máš čím skôr sa sebou a tesis sa z nových krasiek na hrudi.Veľa šťastia

fekynka

Ivava,
neboj zvladnes aj prsia aj nostek budeš to mať hneď na prvý raz za sebou a nemusíš podstupovat 2 krat celkovu anesteziu.Zvládli to iné zvladnes aj ty !Ja idem na operáciu 15 do Popradu a bude má operovať pán doktor Červen

fekynka

Ivava,
neboj zvladnes aj prsia aj nostek budeš to mať hneď na prvý raz za sebou a nemusíš podstupovat 2 krat celkovu anesteziu.Zvládli to iné zvladnes aj ty !Ja idem na operáciu 15 do Popradu a bude má operovať pán doktor Červen

fekynka

Kimulik,
cicka moja zlata dakujem za povzbudenie a verím,že všetko tí vide tak ako máš naplánované...ver mi kazdy vraví že mám 6 zmysel chichi tak mi ver

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk