Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Kimulik,
cicka moja zlata dakujem za povzbudenie a verím,že všetko tí vide tak ako máš naplánované...ver mi kazdy vraví že mám 6 zmysel chichi tak mi ver

Lucia83

Tomyum
Ahoj cicula. Az teraz odpisujem nemala som kedy tiez frmol. No tak si predstav, ze som nasla konecne podprdu a daju sa na nej vyberat kostice a je nevystuzena. Takze v pondelok zhadzujem neoprenik a idem si ju nahodit na kozenky. Snad mi to nebude neprijemne bez tejto obludky co mam na sebe.. Takze ty nastupujes neskor ako ja do roboty. Ja idem v january na konci. Takze si uzivas este co. Ja idem malu dat do skolky od januara, takze toe 3 tyzdne budem oddychovat.

Nadranka
Dakujem

Eelle
Ahoj tak som rada ze je to tak ako som si myslela, ze se sa nepochopili .uz len odratavat dni kedy budes aj ty prsana.

Ewel
Ewelinka, tak kto vsetko ide toho 13 teho?? Uz vies?

Mravcadlo
Drzim na zajtra palce!!! Neboj zobudis sa a budes mat kraasne prsicka. Trosku bolesti zvladnes a potom sa budes uz len tesit!! Drz sa!!!

bimbi

Mravcadlo1
Drzime palceky, neboj sa, to zvladnes a za par dni sa budes tesit, aka sexica z teba bude :) vela stastia a co najmensiu bolest!
Ivava
Zvladnes aj nos s prsiami tak ako to zvladlo kopu kociek pred tebou..:)Hovoria, ze nos je v pohode pri prskach, tu bolest budes vnimat viac a tu tamponadu budes mat tusim 2 dni, tak to vydrzis.. K tomu by ti viac povedala Davidoff, neviem ci sem este chodi..

TARA_

kvet11
no ved nerobim si nejake velke iluzie ako by to potom vyzeralo, ale zatial som v tom, ze druhe nebude :) A musim povedat, ze som po tehotenstve celkom dobre dopadla. Pribrala som malo, takze nemam ziadnu striu, nic. Kojila som sice dlho, ale aj to mam pocit, ze ich nemam nejake extra vytahane, len mi jednoducho zmizlo to, co ich vyplnalo ... no po druhom to moze mat uplne ine nasledky :)
Zaujimalo by ma ako vyzeraju silikony po kojeni, tusim tu jedna baba mala foto ako koji, ale este mozno neskoncila :)

To si mala super, ze si vystihla zlavu, daju ju asi skor v lete ako v zime. Ja sa chystam na konzultaciu buduci stvrtok.
A vlastne ako to tam prebieha? On ma asi aj nejako pomeria, pripadne mi skusi elasticitu koze ci ako? Ani neviem, co mam vlastne cakat ...

Monitaaa

eelle
super moja, tak sa tesim s tebou! inač aj mne sa stalo ze sme sa s dokym pri prvej konzultacii nerozumeli a kazdy rozpraval o svojom, preto je najlepsie ist na druhu. Som rada ze uz si kludna a spokojna. Kedy ides?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk