Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Baby, Mam ešte jeden problem... Uz druhý mesiac som nedostala menzes... Vlastne tento mesiac ešte len Mam dostať teraz ale nevyzerá to na nic take, minuly mesiac som aj mala ale len 1den take úplne slabé... Tehotná nemôžem byt, to viem určite... Skôr si myslím že by to mohlo byt z diéty, ktorá Ale nieje vôbec drastycká ale inak si to neviem vysvetlit.... Myslite si že to bude problem ? Ja im to áni radšej nechcem hovoriť, ja len či to môže niečo ovplyvniť alebo čo .,

eelle

Baby, Mam ešte jeden problem... Uz druhý mesiac som nedostala menzes... Vlastne tento mesiac ešte len Mam dostať teraz ale nevyzerá to na nic take, minuly mesiac som aj mala ale len 1den take úplne slabé... Tehotná nemôžem byt, to viem určite... Skôr si myslím že by to mohlo byt z diéty, ktorá Ale nieje vôbec drastycká ale inak si to neviem vysvetlit.... Myslite si že to bude problem ? Ja im to áni radšej nechcem hovoriť, ja len či to môže niečo ovplyvniť alebo čo .,

monikasss

fufu

a vybrala si si teda guľaté či anatomické? Ja si tiež myslím že dáme si tie menšie a budeme vravieť ako každá holka tu že sme mali dať tie väčšie. Len nechcem byť vyslovene prsnatka. Ozaj nemohla by si mi poslať fotku Tvojich prs nech vidím akú máš stavbu hrudníka ramien a pásu? Ale ak Ti to je nepríjemné nemusíš.
Ozaj som tu nová ako sa pozriem na fotky čo sem dávajú dievčatá?

Liliana65

cheeky
Ahoooj moja, ako to, že si bola v Brne? neoperuje už náhodou v Ba? či ako to je?

Som na teba už dlhšie myslela, som mala pocit, že ideš v prvej polovici novembra a to bolo teraz :) tak sa lieč, nech ti všetko dobre dopadne

fufu

monikasss
ja som bola na troch konzultáciách a doporučili mi: guľaté 330, guľaté 350 a anatómy 305. Vybrala som si tie najmenšie, ale chcela som značku Mentor a ten má pri rovnakej šírke a výške základne už 350 ml. Ale keď nad tým premýšľam, ten rozdiel medzi veľkosťami v tvojom aj mojom prípade nie je až taký veľký. Pol decka na každú stranu:) Keď sa to rozloží, nie je to taký rozdiel ani vo veľkosti, ani v hmotnosti.

monikasss

inak dievčatá mne chirurg povedal že ak máte nádchu tak že to neni dôvod prečo neoperovať taktiež menštruácia nie je problém pokiaľ pri nej nemáte ďalších desať problémov. Tak ja sa držím zatiaľ ale bojím sa že nachladnem to tak býva, vrchol schválnosti. Tak sa držte babulky nech to máme všetky čoskoro za sebou.

fufu

ja už som to aj zaplatila hneď po konzultácii... tak to praktizujú v tej brnenskej klinike. Nielen zálohu ale proste celú sumu.

monikasss

fufu

ja som bola pred dvoma týždnami na konzultácii, najprv som chcela guľaté imploše ale lekár sa na mňa pozrel a povedal že by mi dal radšej anatomické stredný profil aby mi zasa nestáli moc tie prsia. Povedal že keď tak makám volil by menšiu veľkosť aj som si skúšala podprdu s implantátmi ale keď videl že tých 375ml mi nerobí nejaký veľký rozdiel vraj by dal aj tie ale je to 1kg navyše na hrudníku. Tie mi vraj už budú robiť väčší dekolt. Tak fakt teraz neviem asi to nechám na ňom.
Inak ja nie som štíhla vôbec, len pás mám štíhly, ručiska väčšie svalnaté a taktiež mohutnejšie nohy, proste babochlap :D:D

cheeky

ivava,
ano,pytali sa ze si niesom prechladnuta a ja ze nie ze len ma v krku skriabe.Tak ma prezeral aj lekar z ORL a mala som dutiny presiaknute a ten odporucil operaciu odlozit:-(

ivava

cheeky
tak ja pijem ten paralen horuci napoj a caje aloe vera a hociake ine s medom a zazvorom...a to co sa ta doktor opytal ci si neni nahodou chora ci ako...dufam, ze do soboty budem ok..
baby idem aj na ten nosik ked uz budem uspata ak to zdravie dovoli...tie co mate aj nos boli ste moc opuchnute a to ste mali taku masku cez celu tvar ci len take nico mensie...dik pa

fufu

monikass
ja mám rovnaké rozmery, len o 4 cm menšiu výšku a rozmýšľam, či 305, alebo350 anatomické Mentory. Už si bola na konzultácii?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk