Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

monikasss
vybrala som si anatomické. Ak sa chceš dostať do galérie, musíš poslať svoje fotky bez tváre na adresu galeria@zoznam.sk a zajačik ti pošle potrebné údaje.

acerka8

Libabmw, chcem sa Ťa opýtať, že tu čiernu podprsenku po opke si nosila celých 6 týždňov? Pýtam sa preto lebo na mňa pôsobí hrozne mohutne, a zaujíma ma či to nevidno pod oblečením. ďakujem.

fekynka

Ozaj babule,
Bola som vo štvrtok na predoperacnom vyšetrení a ked som si šla v piatok po výsledky,povedali mi,že sa asi v labaku sekli...nakoľko mne vyšlo všetko súper len zrazanlivost mi vyšla taka že by má nik s takým výsledkom neoperoval.Zaujimeve bolo,že pani ktora berie lieky na zrazanlivost keby mala výsledky úplne súper asi nás domotali :-(musím ísť na krv zajtra este raz a dúfam,že tie výsledky neboli naozaj moje lebo mám po opke.

acerka8

Ahoj baby, chcem sa opýtať, tie ktoré máte po opke u dr. očenáša, tak celú dobu ste nosili tu mohutnú čiernu podprsenku, alebo to je len tesne po opke? Lebo videla som, že baby u iných dr. majú iné podprsenka. Ďakujem za odpoveď.

fekynka

Mravcadlo,
Drzenkam palce až to máš čím skôr sa sebou a tesis sa z nových krasiek na hrudi.Veľa šťastia

fekynka

Ivava,
neboj zvladnes aj prsia aj nostek budeš to mať hneď na prvý raz za sebou a nemusíš podstupovat 2 krat celkovu anesteziu.Zvládli to iné zvladnes aj ty !Ja idem na operáciu 15 do Popradu a bude má operovať pán doktor Červen

fekynka

Ivava,
neboj zvladnes aj prsia aj nostek budeš to mať hneď na prvý raz za sebou a nemusíš podstupovat 2 krat celkovu anesteziu.Zvládli to iné zvladnes aj ty !Ja idem na operáciu 15 do Popradu a bude má operovať pán doktor Červen

fekynka

Kimulik,
cicka moja zlata dakujem za povzbudenie a verím,že všetko tí vide tak ako máš naplánované...ver mi kazdy vraví že mám 6 zmysel chichi tak mi ver

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk