Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Zajačik,
ďakujeme za povzbudenie, ale ešte si tam jednu konzultačku, nech to premeria. Dám Ti vedieť. Ešte sa Ťa opýtam a už Ti dám pokoj, a je aj veľkosť 350 ml?

zajacik_006

acerka
neblááázni! Daj na neho a ber tých 370ml,to je len o 40ml viac. Vieš,aby si potom neľutovala a čo ťa je po ľuďoch? Zapamätaj si,že je to tvoje telo a tvoje prachy. Tých mojích 330ml vyzerá veľa len na tých fotkách.Ja som chcela tých 370ml a Očenáš mi povedal,že by mi to po bokoch vytrčalo a vyzeralo by to vulgárne. Ale kľudne mi ich mohol dať:-)))

acerka8

Zajacik,
mne povedal, že on to vidí na take plné B-čka. Asi si radšej tam aj ja 330, ja nechcem aby si to všetci všimli. Síce momentálne nosím vystužené podprsenky, aby v robote potom nezažili šok.

zajacik_006

acerka8
koľko vážiš,meriaš a koľko cm máš pod prsiami? Ja meriem 159cm,48kg a pod prsiami mám 70cm. A neboj sa,že to budeš mať veľa,skoro každá holka po opke tu potom píše,že si mohla dať aj väčšie. Inak fotky aj trocha skreslujú,vôbec nie sú také veľké:-).

acerka8

Zajačik
pozerala som tvoje foto a ty máš fakt 330 ml ? Lebo ja mam asi takú postavu ako ty a povedal, že mi dá 370 ml. anatomické mentor, podľa teba neni to moc??? Lebo tie tvoje vyzerajú dosť veľké, ale sú krásne.

fufu

monikasss,
Áno,
pošli fotky, napíš o čo ti ide a na tvoj mail ti prídu prihlasovacie údaje do galérky, kde si môžeš pozrieť baby pred aj po a veľkosti implošov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk