Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

ivava

ja som na tom tak isto a idem tiez o tyzden:/ od pondelka si chcem spravit predoperacne a bojim sa ze mi povedia ze nemozem ist :(((

baby ani strepsils sprej do hrdla nemozem a strepfen tabletky??? bola som lekarni a povedala som ze o tyzden idem na op ze co mi mozu dat a dali mi toto ze to mozem.. vcera vecer som si spravila zazvorovy caj a dala paralen na vecer, nemam si ani to davat?? prosim poradte nehcem nieco pokazit :/

Zuleko

Ivava
Ja som bola tiez pred opkou prechladena a mala dokonca zvysenu teplotu,pila som ten caj a po tyzdni som bola fit;)))

ivava

Zuleko
S cajom som uz zacala...mam pekne nervy lebo este vcera som bola v pohode a dnes ma skrabe v hrdle a troska v nose...ach jaj a tabletky mi zakazali akurat anopirin a iny pirin...a ostatne ze v pohode pytala som sa sestricky...

Zuleko

Ivana
Zazvorovy caj(zazvor,mata,med,skorica)pit ho na litre a urcite ti raz dva prejde nadcha.V ziadnom pripade neuzivat tabletky,tie mozu sposobit problemy pocas narkozy.

Zuleko

Angie
Velkostami a rozmermi sa neriad,musis podprsenky skusat.Tak isto ti nepovie nikto aku mas velkost prs,pretoze pre niekoho to budu trojky,pre niekoho tri a polky.Ja ked som bola po prvej op som nosila pri obvode cez prsia 91 cm a pod 72 podprsenky C-D.Doktor mi vravel,ze mam plne 3,5 ale ja som tam videla chabe trojky;))) teraz pri tychto 620 ml mam pid 72 a cez 94 a su mi dobre rozne podprsenky.Kazda znacka ma uplne inu velkost kosika niekde obleciemv pohode D,E a niekde mi je D uplne velke priklad znacka bellinda,oni maju velmi velke kosiky.Takze v skutocnosti to je tak ze vzdy ti bude dobra podprsenka s roznou velkostou kosika.Ja mam teraz podprsenky E,F no ani nahodou nemam prsia 5 alebo nebodaj 6.Maximalne 4-4,5.

angie77

baby vysvetlite mi, mám takú dilemu:

:)) pod prsiami mám presne 72-73 cm a kupujem si aj podprsenky s 75cm obvodom no sedia mi aj podprsenky s obvodom 70cm..som vlastne na rozhraní tých dvoch velkostí
..no a teraz k tej záhade:) podla tabuliek je pri podprsenkách s obvodom 70cm cm pod prsiami a pri mojom obvode cez prsia 90 cm košík D ?
no pri podprsenkách 75 cm obvodom, mi obvod prs 90 cm vychádza na košík B :))

sakra tak akú velkost prs budem mat? :))) nemyslím košík podprsenky ale velkost prs od 1 do 5 :))

angie77

mravcadlo1

držím palce na pondelok, prajem teraz čo najmenej stresu a potom čo najmenej bolesti.Zvládneš to neboj :)

eelle

babenky, cez tyzden som bola u mladeka este na jednej konzultacii a zrejme musim odvolat vsetko co som pred tym nanho povedala.. bol naozaj strasne mily, ako vsetky pisete... a s tym ze mi povedal ze to nebudem mat take ako chcem- tak to sme sa nepochopili, lebo on si myslel(neviem preco) ze mi bude robit rez len okolo bradavky ze viac nechcem, ale povedala som mu ze aj vertikalne kludne a potom povedal ze potom sa to bude dat tak :) zrejme ked som bola na 1. konzultacii tak nemal svoj den, aj on je len clovek.. ale konecne sa aj ja mozem tesit :)))

fufu

znama bola na tom zakroku kam ides, a zevraj to bolelo ako neskutocne silna svalovka a jeden den stipalo :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk