Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Chekky, ďakujem za info, už som mala strach či nebude vadiť, že som napchatá antibiotikami. Takže prajem Ti skóre uzdravenie.pa

cheeky

Acerka,
ak dobre pocitam dnes si ochorela a opku mas o 14 dni?Tak to je potom v pohode.Lebo mne vcera lekar povedal,ze sa mam vyliecit a opka bude o 14 dni.Ja som mu ale dnes volala,ze ci to mozeme urobit o tyzden a povedal ze to bude na hrane ale ked budem ok tak by to islo.Takze neboj 14 dni je ok:-)

acerka8

CHEKKY, ahoj a kedy Ťa teraz budú operovať, lebo aj ja mám isť na opku a dnes som dostal angínu a bola som u lekára a beriem antibiotika, tak chcem vedieť, že kedy pôjdeš Ty. Lebo keď teba poslali domov a ja budem skoro 10 dní brať antibiotika a potom o 4 dní opka, že či to vôbec môžem. Ja budem volať v pondelok doktora.

cheeky

ivava
v Brne som bola.Budem drzat palce aby to preslo.Ja tiez planujem opku o tyzden,tak dufam,ze budem ok.Mas nejaky recept na cajik ktory lieci super rychlo:-)Ja uz neviem co by som si mala dat:-(

ivava

cheeky
Jezis to mi ani nehovor...a to kde si mala mat operaciu???kto?? mna asi porazi...ako ja dufam ze ma to prejde snazim sa popijat cajiky a podobne...
eelle
nie ja idem 8meho...v sobotu, a ty a kam???

ewel007

habibi

ahoj moja tak si tu vitaj :)
pošli tu foto do galerky písla som ti adresku a určite tu kočky s tebou radi popíšu, je tu viac čakateliek :)

habibi78

ahojte dievcata, som tu nova.... termin opky u Cervena mam v auguste 2013.... implantaty 400 ml vlozene cez pazuchu pod sval....moje prsia su teraz minimalne doslova....aj tak sa bojim, ci to nie je vela tych 400ml??

habibi78

ahojte dievcata, som tu nova.... termin opky u Cervena mam v auguste 2013.... implantaty 400 ml vlozene cez pazuchu pod sval....moje prsia su teraz minimalne doslova....aj tak sa bojim, ci to nie je vela tych 400ml??

ewel007

elle

no vieš nie každemu sa všetko podarí čo aj slubi.. asi tolko..
o katetri som nepočula :)) a drenou sa neboj, prave naopak bud rada že ich budeš mať.
hej ja mam cez prsia 90cm a nosím 75D niekedy C ako píše Zuleko záleží od značky a košíku.
Reopku budem mať vo februari, opku som mala v auguste a odstup musí byť 6mesiacou, mne sa páčia, len velkosť :)) chcem o niečo väčšie :)

TARA_

Baby, tie ktore sa vyznate vo velkostiach implantatov ... vidim, ze tu vela z vas riesi kolko ma pred opkou pod prsiami a cez prsia ... suvisi to nejako s velkostou implantatu? Ked mam viac, tak budem mat pravdepodobne navrhnute vacsie implantaty, ci opacne?
Ja som sa dnes merala, pod mam 80, cez mam 90. Inak som dost chuda (aspon kazdy mi to v poslednej dobe prizvukuje) a mam 167 cm.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk