Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

tomyum1
ahoj, dúfam, že ťa tu zastihnem :) chcela som sa ťa opýtať, keďže máš viac skúsenosti ;) že ako dlho ti tie prsia mäkli a stali sa pohyblivými. ja som 2 mesiace po opke, no a pravé mám stále tuhšie, ľavé je tak na 75% mäkké :) A pri každej opke si to mala rovnako s týmto vývojom? ďakujem. a inak pekné prska máš veľmi :)

nataša548

Ahoj yanka8, práve som sa vrátila z predop.Zatial všetko o.k.Ešte čakám na výsledky z krvi a moču,ale tak už dúfam,že budú o.k.aj tie.A na opku idem v utorok do Nitry.Ty máš termín kedy?Tak sa teším ako malé decko.

elle

baby dakujem za odpovede :-)
No ja som volala internistovi Mudr. Ondrusovi, ze ci mi spravia vsetky tie vysetrenia, co mam napisane v papieroch, tak som to spustila ze Rh faktor, Quickov test, ty kokos a sestricka ze ano, ano.. ano my vam to vsetko spravime a surovo mi zlozila telefon!! To co je?! No a k serologii som sa nedostala, ci mi spravia aj HIV, hepatitidu C a EKG. Co tam mam este raz zavolat? Ako sa takto mozu chovat k ludom? Som tam objednana 16.5 a opku mam 21.5 :-/ Co teraz mam tam ist osobne? Ako by ste to riesili vy?

rose59

Mulatka .. Pozri si v galérií Lucy1900.. Ma 515 podľa mna najkrajšie prsia ma ich velke no prirodzene .. Ku komu ides? Ak dr.Cerven vsetko ma v oku verila som iba jemu ..

Izabella294

Sandritta,dakujem,upokojila si ma :) Chcem sa ta este spytat-po tych 6 tyzdnoch ma este obcas bolia,myslis,ze je to ok? Hlavne,ked vstavam.

mulatka

rose59-ano budem mat vysoky profil dufam ze budu pekne islo mi hlavne nech moje dvyhne mam 3 deticky tak su dole a tazke ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk