Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

nadranka

mam presne to co ty - eurosilikony, VP, 400 okruhle cez pazuchy :)
mne najpr doktor povedal 350 a o pol roka 450 ale mne sa 400 zdala zlata stredna cesta. a som spokojna, pod oblecenim nie su take napadne ale ked ich vyberiem...:D ved sama vieš :)

nadranka

Tak si dlho kojila a prsia si mala veľmi pekné, aj napriek takej záťaži :-)
Áno, všimla som si, že to máme rovnaké, a ty máš vkladané cez pazuchy? A aké, ES?

misaela

nadranka

ano kojila, dvoch krpčekov, každého vyše roka. a len co som skoncila objednala som sa na konzultacku :)
teraz som pozerala, že mame rovnaky imploš, ale ty si stihlejsia, takže tvoje vyzeraju väčšie :) a su velmi pekne

nanka

ivava,

tak citam,ze sa ti to blizi. dlho som tu neprispievala, lebo som to tu mala stale zablokovane neviem preco. ides teda spolu naraz aj s nosom? lebo ak si dobre pamatam, ze si aj nos spominala... a ides do BB k dr. cervenovi? dufam, ze aj ja budem mat stastie a zavolaju mi skor

smalfot

Mamita, ja som mala ísť teraz-október-november, ale mám nejaké zlé výsledky so štítnou žľazou, tak sme to museli odložiť. Doktor hovoril, že najskôr január- február, tak uvidíme ako mi dopadnú vyšetrenia. Čo hovoríš na Dr.Tršku? Podľa tých meraní na konzúltácii veľmi precízny.Už si bola na konzultácii?

misaela

nadranka
dakujeeem :)
som tri tyzdne po, myslim že su este opuchnute trochu, lebo ma desne tlaci ta pooperacna muciaca podprda. ale inak sa straasne tesim, to je neuvertelne, že mám zase prsia :)

kvet11

julitka

musíš poslať foto tvojích pŕs bez hlavy galeria@zoznam.sk do predmetu vlož tvoj nik aký používaš tu a zajačik ti pošle dalšie inštrukcie

na každom taká veľkosť ako tebe navrhol vyzerá inak všetko záleží od váhy,výšky, obvodu pod prsiami od celkovej postavy akú máme...
ja mám 168 cm a 62 kg prsia mám 400ml gulaté hrozne som sa bála aby to nebolo veľa a je to super ešte aj viac mohlo byť :))) takže si myslím že nemusíš mať obavy budú super aj keď každá máme pred operaciou obavy či to neni veľa alebo malo stresujeme :))

kvet11

sue33

tie fotky podla mna aj dosť skreslujú ja keď som si zbadala že aký mám ten jeden čapatý tak som sa zľakla že som sa potom bála tri dni pozrieť do podprsenky.....

TARA_

ja som mu povedala že chcem rez pod prsiami a nenamietal. ty vieš kade by si chcela mať vkladané? ja som bola plochá tak asi keby chcem aj pazuchou by nebol problém povieš mu ako chceš a on ti poradí

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk