Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

TARA

neboj len sa pekne teš a všetko bude v poriadku uvidíš ako budeš potom spokojna ked na tvojej hrudi vykvitnu nove cici :))
no hej samozrejme že aj ja sa bojím, to je zakonite, strach ale viac sa teším :))
no idem teraz v decembri, dnes sme sa dohodli , tak idem na konzultaciu, neviem či aj bude ešte v januari alebo aj kontrolu a vo februari opka, len aby som bola zdrava, lebo už som písala že maleho mam často choreho a ja odneho..
ake budeš mať imploše a teda termín? lebo je tu vela kočiek že už mam miš maš :)

strangeemily

cicimici

:D a ja ti tak zavidim!!!ale v dobrom neboj!!:)ja by som uz tiez sla,neboj to ubehne a uz budes na vianoce cicana:)budem mysliet na teba a samozrejme budem strasne ale strasneeee zvedava na vsetko:)reakcie a fotky a tak...:)takze dufam ze das vediet!:)

toryka

nikuska

ja vzdy myslem hned na to najhorsie :) ale treba si to sledovat dr povedal. aj tebe sa zmensuju prsia?? ja sa sledujem kazdy den a stale sa mi zdaju mensie a mensie a to budu len 3 tyzdne od operacie :(

nikuska124

tomasova

hore som ho nosila tyzden den-noc a potom som mala este opuch laveho prsnika takze teraz ho mam nosit na kriz 3 tyzdne ale iba na noc. a pomaha to aj regulovat vysku prsnika, jeden som mala trosku nizsie a pomaha urcite.

nikuska124

toryka

tak super som rada, ze ti to tak dobre dopadlo, ked si mi povedala, ze dufas ze ti to nebudu rezat tak si ma vystrasila. tak uvidim budem cakat ja do toho 13.

toryka

nikuska

takze bola som v BB a vsetko je v poriadku, nebolo to co si mysleli, takze mi nic nerobili:)je to taka vnutorna jazva ktora casom zmizne, cca za mesiac. nemusis tam volat kvoli tomu. dr povedal ze mam trosku cvicit s tou lavou rukou ked ma stale boli.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk