Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

ivava

a msa rada Londyn?mne tam zila krstna 11 rokov a Londyn milovala..ja som tam bola minuly rok len tak na skok a mne prisiel brutalne confusing ako doslova dva svety v Londyne jeden na uliaciach a dalsi dole v metre..podkopany cely Londyn..ja by som sa tam asi stratila :DDDno budeme sa podporovat silno silno..nech ti vsio dobre dopadne na vysetreniach..ako dlho inak planujes ostat doma?xxx

cicimici

question

no tak rychlo sup sup do galerky poslat fotky nech sa mozes pokochat..ked narazis na meno zuleko tak sa zhlboka nadychni a pozeraj lebo to je bohyna nasej galerky ;0) ja si myslim no neviem to taktodost dobre posudit kedze som este nevidela tvoj zaklad ale urcite ber radsej viac ako menej a to nech sa uz rozhodnes pre hociakeho dokiho..je tu xxx bab ktore su tak vysoke ako ty a maju nad 400 aj 500..takze myslim ze ak sa bude dat ber aj 400..ale zase je to na tebe aky chces vysledny efekt a ci sa ti pacia velke ciciky..a ty si uz po babatku abo nie?ci preco si sa rozhodla pre anatomicke?

ivava

Cicimici
tak moja veru uz to mam za par.Ja som v Londyne.budeme sa podporovat neboj na buduci tyzden tu budem castejsie.a hej idem po vysetreniach od pondelka.
Nanka
moja neviem ci bude aj nos asi hej. Veru ja som mala ist v januari a uvolnilo sa mi.a ty ides kedy?

nadranka

Myslim, ze pocet kontrol je individualny, kto ako potrebuje. Ale je super, ze zavolaju viackrat, ze sa po opke na nas nevykaslu. Ja som bola s prskami aj na nose, tak asi budem mat viac kontrol. Inak poviem Ti, to spanie s pasom neni nic moc, som zvedava kedy sa ho zbavim. Viazem si ho dost nasilno. Podprsenka mi nevadi, uz som si zvykla :-)

misaela

nadranka
mna zatial neboli nic, len ked som moc aktivna tak su prsia take rozbolavene. a ked sa ich dotykam tak si najdem citlive a bolestive miesta zospodu a boku. na kontrolu idem 14.12. to budu akurat 3tyzdne po vybrati stehov. pevne dufam, že nebudem musiet mat ten pas znova, lebo už teraz sa citim neznesitelne narvana v tom com mam. vidim ale že su este zhora take nafucane, tak sa bojim aby mi ho nedal na ten opuch. i ked radsej trpiet s pasom par tyzdnov, ako mat potom nejake trable :)
takže celkovo su tri kontroly, ci viac?

kvet11

TARA_

ja neviem ani prečo som chcela rez zo spodu hneď ako som si povedala že pôjdem na prsia tak som si povedala že si to dám zo spodu tou pazuchou ma to nejak nelákalo ale v minulo mesačnej EMME mala klinika Avelane reklamu že majú nejakú novú metodu pazuchou čo skúma tušim že kamera kadial to všetko ide ak som to dobre pochopila ale zabudla som ako sa to volá môžem to zajtra pozrieť v časopise.... ale nemusíš sa báť doktor ti poradí čo by bolo najvhodnejšie pre teba.... ty už máš aj termín opky či ešte len na konzultáciu ideš?

acerka8

teraz v zime to nebude tak vidieť tu podprdu len budeš potrebovať niečo na zips alebo gombíky ja som bola operovaná koncom augusta nosila som košele a nebolo to vidieť vôbec a keď som mala niečo iné tak som nosila šatku stou to schováš perfektne

nadranka

misaela

Mne sa celkovo lava strana zle hojila, aj lava ruka ma velmi bolela, miestami som si uz myslela, ze som zle zosita. Aj ja som mala dlho ten neprijemny pocit ked som si ju vyzliekla, ale uz je to ok si myslim. A kedy ides na kontrolu? Ja len koncom januara, to budem mat po vyse 3 -ch mesiacoch od opky.

nadranka

misaela

Mne sa celkovo lava strana zle hojila, aj lava ruka ma velmi bolela, miestami som si uz myslela, ze som zle zosita. Aj ja som mala dlho ten neprijemny pocit ked som si ju vyzliekla, ale uz je to ok si myslim. A kedy ides na kontrolu? Ja len koncom januara, to budem mat po vyse 3 -ch mesiacoch od opky.

misaela

nadranka
to je sranda aj ja mam lavy citlivejsi. ale viac ho aj pozorujem, lebo mi na nom dr. opravoval bradavku vpadnutu a este stale si ju lepim. ja ked si dam dole podprdu tak ma zacne bolet pod prsiami, asi ako nemaju oporu a citim ich celou vahou. ale zas je tak prijemne že ma nic netlaci :) už aby to boli tri mesiace a prsa boli ako nase vlastne :)