Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

sue33

tie fotky podla mna aj dosť skreslujú ja keď som si zbadala že aký mám ten jeden čapatý tak som sa zľakla že som sa potom bála tri dni pozrieť do podprsenky.....

TARA_

ja som mu povedala že chcem rez pod prsiami a nenamietal. ty vieš kade by si chcela mať vkladané? ja som bola plochá tak asi keby chcem aj pazuchou by nebol problém povieš mu ako chceš a on ti poradí

Monitaaa

Zuleko
dakujeeeem uz pozeram ! tak mne nakoniec treba naozaj 70/E nie 75/D.

Ale inač baby, ja bola s muzom nakupovať a teraz je uz vsetko skoro ten dvojity push up, tak to je masaker, podprska D a realne tam date prsnik tak Ačkovy. Moj muž zhrozeny :D povedal ze taky odrb este nevidel :D

julitka

ahojte baby dnes som bola na konzultacii a mam mat 390 pri mojej výške 168 a som stihla 57kg zda sa mi to byt vela, ktora mate takej velkosti a ake ste spokojne?

Zuleko

Baby davam do pozornosti stranku pushup.sk maju tam obvody 65,70 dokonca E,F,G a tusim aj H ;))) pekne podprsky a aj dibre ceny;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk