Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

fekynka

no ja idem pred tebou ak si dobre pamatam ja idem 12.teho cize o dva tyzdne v stredu..juchuuu..a idem k cervenovi to ideme myslim vsetky tri akurat ze vy idete asi do bb a ja idem do zv..ty to mas 15.teho vsak?

TARA_

olivka21
no ja prave este neviem, idem na prvu konzultaciu a uvidim. Boze, len ked mi to povie ako tebe, tak ja sa nebudem vediet rozhodnut :)
No prave kojila som aj ja, tak som myslela, ze co povie max, tak to si dam.
Pravdupovediac, aj ked si pozeram galeriu, tak neviem, co to spravi na mne ... a v zivote som nevidela silikony zblizka :(

acerka
precitaj si to tu dozadu, vsetky si ta zastali a kimka sa ospravedlnila, takze smelo do toho!

olivka21

Acerka
ano,posles fotku svojich prsicok bez hlavy na galeria@zoznam.sk a do predmetu das svoj nick. Dostanes spätne prihlasovacie udaje a mozes si pizriet cca 100 prác nasich chirurgov a fotky bab pred a po. Ver,ze ine robit nebudes,len visiet na webe od rana do vecera ako my. Snad ti to pomoze pri rozhodovani

acerka8

olivka 21, neviem ako to tu chodí, ale jedna baba mi poslala emailovú adresu, a že tam mám poslať foto a až potom dostanem heslo. Ešte som to neskúšala, dosť som bola zaskočená čo som tu zažila, hned prvý deň.Takže olivka, najskôr musí poslať foto?

olivka21

Tara
Mne ani menie dat nemoze,lebo mam vykojene prsia od mojej lasky. Navrhol mi minimalne 445,max 575,ale asi zvolim ten stred 515,este mm cas sa rozhodnut.
ty budes mat ake?

olivka21

Acerka
ved kim si to hned uvedomila,ako zareagovala a vzapäti sa ospravedljila. Tak sa tu predsa nebudeme hasterit,ni nie? Mas pristup do galerky? Tam sama zistis co potrebujes a budes sama prekvapena,ake rozdielne prsia urobi rovnaky implos u viacerych bab. Pa a uuuuuuusmev!

TARA_

olivka21 kim

jaj ano, vy ste cervenovky :)
Mate poriadnu naloz, tak som na ne zvedava!
To ste si dali max co sa da? Ci o inom ste ani nedebatovali?
Ja som strasne zvedava kolko povie mne, teda ale nie ten vas Dusko :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk