Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

jajakarinka

Dakujem :)ja rovnako ako ty, mam jeden prsnik mensi ako druhy. Povedal ze rozdiel je presne tych 25ml ako u teba, ale vraj to nie je az take hrozne takze navrhol dat obe 350ml. Dufam, ze rozdiel nebude tak viditelny.

nataša548

Ahojte zajtra mám predoperačné.umieram od strachu ako dopadne.V utorok by mala byť opka.Baby aj vy ste to tak prežívali?Tuším sa zbláznim kým budú výsledky,lebo tak sa neskutočne teším na nové prsia.Napíšte mi niečo.Prosíííím.

Luccia

Elle,
ja som toto tiez tak sama so sebou riesila, ci lekarom presne povedat, co Interklinik chce, alebo to nechat na nich, lebo sa tvarili ze je uplne jasne co predooperacne vysetrenia zahrnaju. Nakoniec som im predsa len ukazala ten papier, s tym ze sice viem ze oni vedia :-) ale pre istotu sumarizujem. Na tvojom mieste by som zavolala tej lekarke, a pripadne jej papier so zoznamom toho co potrebujes poslala mailom alebo tak.

slniecko83

Cafex

Ahojky chcem sa ta opytat na tu korekciu tvojich bradaviek si zistila ze treba na zaklade toho ze ich nemas v jednej rovine alebo ako? Ja nemam bradavky v jednej rovine a tak neviem ked nie su v jednej rovineine ci sa da urobit korekcia bradaviek

elle

Baby poradte mi, tie predoperacne som si dala spravit cez obvodnu, bola velmi ustretova, aj som jej povedala ze ide o esteticky zakrok, poslala ma na interne a tam ma objednali na predoperacne vysetrenie. Chcem sa opytat, ci predoperacne sdandartne zahrna vsetko co interklinik potrebuje, tj. napr.RH faktor, Quickov test, serologia- anti HIV, atd... Alebo tam ma ist este raz a presne im ukazat papiere ze toto a toto potrebujem? Pls. poradte

Luccia

Baby, tak sa mi to blizi. V utorok!! Predoperacne mam ok, tak som si vydychla, teraz uz len neochoriet na poslednu chvilu. Chcem sa spytat tak trochu prakticky: tu pooperacnu podprsenku dostanem na klinike vsak? A brali ste si koselu na spanie ci ako? Rozopinanie vpredu? (len sumarizujem: Interklinik, Racz, 330 Mentor anatom) Juchuchu, uz coskoro :-) Drzte palce. Inak, aj sa bojim trochu, take nespecificke vseobecne obavy, musim sa priznat...

tetunica

Cafex

ahoj aj ja idem k Dr. Marsalovi a tiez mi navrhol 255 ml. Ale mozem aj vecsie si dat. Este sa rozhodnem. Povies mi prosim ta tvoje miery? Aku velkost podprsenky teraz nosis? A nedala by si aktualnu foto? Prepac za tolko otazok ale moc mi to pomoze v rozhodovani. Diky.

jajakarinka

Lauritania.....a este nieco som zabudla napisat:-) viesco je zaujimave ze v tom lavom prsniku mam ten mensi inplantat a tam mam opuch skor by som cakala ze ten opuch bude na tom prsniku kde mam vacsi inplantat ....

jajakarinka

Lauritania....jeeej tak ty taketo xxl velkosti si kupujes no super :-) tak ja verim tomu ze sa to da uplne do poriadku vsak som len 3tyzdne po opke .....zda sa mi ze mi ten opuch mizne ale velmi pomalicky mizne ....ono to moze byt aj tym ze mne tie inplantaty daval. Vyzssie ako normalne dava lebo ja som to tak chcela vtch prs vacsi teda plnsi ako spodok prs koli tomu som to chcela tak lebo mne bolo moc vidno tie. rebra navrchu hrudnika ..... az taky fajn pocit ist do obchodu a kupit si dobru podprdu alebo neake pekne tricko vsak:-) prajem pekny dnik:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk