Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

baby potrebujem poradit.
som 18 den po okpe a jedno prso mi ide trochu do boku.druhe je pekne gulate a toto je take hranate, mam ho aj spuchnute viac. mali ste to niektora, ze boli na zaciatku tvarovo tie prsia ine? dufam ze ten sval povoli a budu rovnake...

Kim

aacerka8, Angie77, Zuleko, rita 149, Rozalka etc.

babulky ahojte, necertite sa na mna;) odpustite mi, ospravedlnujem sa za moj nemiestny vtip, viem, ze som to prehnala:(.. len sam fakt,ze uz nema vela casu:(..., da sa povedat, ze za 5 dvanast:
.. ale tak lepsie teraz ako neskoro resp. vobec:P

...sorry,prislo mi to ako fakt zly vtip, dost nezodpovedne najma z pohladu samej k sebe xoxo, ze mat opku uz v decembri a nemat vobec sajnu je dost považlive, ehm ... zarucene je nevyhnutna este minim. 1 lekarska konzultacia, urcite pozriet viac galerii, kde su uplne detaily... ovsem lepsie ucinit tak,ak nechces neskor trpiet psychicky vycitkami, ze si si nedala nacas ( sorry acerka, toboz nemam absolutne pravo Ta sudit ba ani odsudzovat....)

babeny ste perfektne, viem, ze nezistne pomahate a radite, ja sama vas zboznujem, to trillkovanie tu, proste cele toto forum:-*!! A dakujem vsetkym, ktori su toho sucastou, ze take cosi existuje;))))

a nemozem samozrejme zabudnut na nasho zlatuckeho Zajacika, ktora(y) je absolutne famozna, fantasticka, ze to takto dokonale manazuje! :-*

cmuk

bimbi

Nikuska124
Spavat na boku mozes odkedy ti telo dovoli, ja som zacala po mesiaci, skor ma to bolelo, ale su baby co zacali uz po tyzdni, implos to nezdeformuje..
Behat by sa nemalo skor ako po 2 mesiacoch od opky, vtedy uz mozes mat plnu zataz vo vsetkom.. Samozrejme s podprdou na najvyssiu zataz..ak budes prska pri behu bolestivo citit, pockaj este mesiac..

evi22

Kvet 11
no nakoniec som prisla na to ze asi sa mi trosku povolila jazva asi som sa ponatahovala. :( bola som si dnes kupit betadine zevraj je to dobre na taketo veci aby zastavilo mokvanie. tak uvidim este si to liecim aj repikom prikladam si na jazvicku. bola som operovana v ZV u dr. Pikulu som nadmieru spokojna a mam 350 a ty?

Rozalka

TARA

podľa mňa si daj guľaté... známa mala tak asi ako ty, veľmi pekné svoje C kým nekojila, dala si 300-330ml gulaté NAGOR myslím neviem presne, ale okolo toho, pred opkou po bábetku mala vykojené B a teraz po opke má úplne akokeby prirodzené, veľmi pekné ich má!

TARA_

Baby, chcem sa vas spytat na nazor.

Mala som vzdy vacsie prsia ako mensie, asi C, potom som schudla na B. Ale vzdy ked som si dala push-up, tak mi to spravilo plny dekolt, bola spokojna.
Po kojeni mi sice zostalo B, ale uplne sa mi stratilo to, co ich vyplnalo.
Najprv som si myslela, ze ak ma zena vykojene prsia, tak su vhodne jedine anatomy, ale tu som zistila, ze niektore maju aj gulate. Podla fotiek v galerii som si urobila nazor, ze ak mala zena totalne vykojene a dali jej anatomy, tak ich ma take poklesnutejsie, co sa mi moc nepaci. Zasa ak nemala zena skoro nic a dali jej gulate, tak to sa mi zasa nepaci, lebo to robi taky umely efekt.
Cize som usudila, ze ak chcem dosiahnut nie uplne umely efekt, ale zasa nie take poklesnute prsia, tak ak mam vykojene s urcitym zakladom, tak by boli pre mna lepsie gulate? Ak by som nekojila a nemala velky zaklad, tak by som asi brala anatomy.
Dufam, ze ste ma pochopili :)

nikuska124

Babenky prosim poradte mi odkedy mozem spavat na boku od operacie? totizto aj ked si lahnem na bok neboli ma nic ,len sa bojim aby som si nejako nezdeformovala implantat, a este jedna otazocka odkedy mozem zacat s behanim???

kvet11

acerka8

Kludne sa nás tu pýtaj čo ťa zaujíma a baby ti v pohode odpovedia každá sme tu potrebovali nejakú radu a vždy sme ju tu našli :) toto fórum je super veľmi pomôže a ak si chceš pozrieť ako vyzerá taka veľkosť pŕs pošli svoje fotky bez tvare na zoznam.sk a napíš tam aj svoj nik aký používaš tu na fóre a zajačik ti pošle heslo ako sa dostaneš do galérie len musíš prispievať aj na fórum :) každá veľkosť je na každom iná dost záleží na výške,váhe,obovode hrudníka pod pod prsiami... ale keď si popozeráš galérku budeš mať aspoň nejaký prehľad :)
a kam ideš na operáciu? budeš mať guľaté alebo anatómi? už sa určite tešíš ako každa z nás sa tešila :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk