Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ahoj baby, včera som sem písala, a myslím že KIM, sa na moju adresu vyjadrovala dosť primitívne. Tak týmto jej chcem odkázať, že nie JA som primitívna, ale ona. Takéto chovanie ma originál len sedláčka. Ja mám veľmi dobre odkonzultovanú moju operáciu, len som chcela vedieť, že baby čo máju veľkosť 370, že aké to je asi veľké. Nič viac som nechcela a miesto toho , hrozne na mňa zaútočila KIM a úplne zbytočne. Možno som sa zle opýtala alebo čo, ale mám vedomosť aká je to veľkosť aj som videla ten implantát, len som chcela počuť od Vás, ktoré ho máte, že aké to je už v tele. KIM mi kľudne mohla napísať, že pošli akú máš výšku atď., ale to čo predviedla ma fakt zaskočilo. Ďakujem babám, ktoré ma podržali.

olivka21

Kim
;))))))
ty sicisty blazen,vietor tu na fore,hahah.... pocuj ty moja luna,skus mi odsledovat,v akom levelu bude meiac 2.2.2013,daj veit,len tak zo zvedavosti.

olivka21

Kim
;))))))
ty sicisty blazen,vietor tu na fore,hahah.... pocuj ty moja luna,skus mi odsledovat,v akom levelu bude meiac 2.2.2013,daj veit,len tak zo zvedavosti.

Kim

fekynka, cicimici

dobrou spravou je, ze v termine 6-12 nam bude priat aj luna, su to este dni ubudujaceho mesiaca a budeme dufam aj tentokrat rychlo fit, mam to uz odsledovane, ze pocas ubudaj. mesiaca sa vsetko rychlejsie hoji,je podstatne menej komplikacii;)

snad som potesila:) uz roky si zvyknem vsetky zakroky planovat len podla toho a klop-klop vsetko super, Boze vdaka Ti, ze to funguje 8-)

Kim

babulky

asi som len ja taky blbec, co to tak vsetko moc zodpovedne riesim:D .... tak sorko, uz chapem, ze sme rozne

vlastne neviem co by som teraz bez vas aj robila;) robite mi dni odlahcujucejsimi:)

vdaka babulky!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk