Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sue33

kvet11
dakujem ti velmi pekne za odpoved.
Velmi som potrebovala pocut, ze nie som sama a ze sa to spravi. Dufam, ze to tak bude a uz nech sa vytesujem ake su krasne. Ked pozeram foto v galerke a o tyzden maju niektore prsia na vlas rovnake a ja 19 den a kazde ine, tak ma prepada panika.

cicimici

question

ahoj..uvidis na konzultacke ze na pana doktora sa oplati pockat..je to trieda..a nemyslim ze by si bola trufala mozno ti stanovi datum opky na leto ale velmi casto sa stava ze im niekto vypadne a volaju skor a ked sestricke povies ze chces ist co najskor tak ta isto bude kontaktovat..baby co sa im to tu takto poposuvalo mi isto daju za pravdu..a kolko vazis a merias ak sa smiem spytat ked sa ti 320-360 zda byt vela..bo ja som tiez drobec krpaty budem mat 325ml a bojim sa ze budu skor male ako velke :DDDD ale to vsetko kvoli zuleko ;))))

cicimici

ivava

moje no ja citam pravidelne ale ty si mi uplne vypadla z pamate..fuuuha ze 8meho to uz je ako blizunko..juuuj ja ti budem moc drzat palce a mmysliet na teba to ja budem akurat posledny den pracovat a 10 huraaa domov..len sa modlim aby som neochorela lebo ma picne..a tebe tiez drzim prstoky nech to uz dokopes v zdravi;)ano som v zahranici aj ty?ja som v severnom irsku..ty si kde?no tak stastnu cestu prajem a predpokladam ze predoperacne ta tiez este len cakaju tak dufam bude vsio ako ma byt..juuuj nech uz mame potom..

kvet11

evi22

ten betadine aj mne odporučila jedna kočka s fora ked som mala ten problém len ja som to nemohla lebo sa to nesmie dávať ak je niekto liečený na štítnu žľazu a to ja som tak nemám ho odskúšaní.... no dávaj si pozor nesmieš sa natahovať ešte je skoro. ja mám 400 ml okruhle VP mentor bola som operovaná v Avelane v Nitre doktor Mládek a tiež som veľmi spokojná som tri mesiace po opke. ty máš aké okruhlé či anatómi? to je super že si spokojná inak skoro každá po opke by brala väčšie prsia teba niečo také neprebehlo hlavou? mne hej ale až po detoch zatial ešte deti nemám....

sue33

neboj sa nič prsia sa ti stále usádzajú o týždeň ich budeš mať zas úplne iné ja som to tiež tak mala jedno v pohode a druhe otrasne hranate všeliake čapaté že som sa potom bala aj pozrieť a o tri dni vyzeralo úplne inak len sa nesmieš toľko pozorovať :) všetko bude na 1* :))

question

ahojte baby, sice som neprispievala ale citala:):)ja idem na konzultaciu do BB k cervenovi 7.12-- cakala som 7 mesiacov na termin konzultacky a uz teraz sa desim, kedy mi da termin opky..ja chcem ist uz teraz na jar, som trufala ja viem:):)absolvovala som uz konzultacky v lete u Hederu a ten mi navrhol 320 mozno, 360 anatomky.. som zvedava co povie cerven, len ma to prekvapilo, cakala som, ze mne povedia menej, som chuducka, zajtra sa odfotim a poslem foto, chcem vidiet fotky po opke:):)

ivava

cicimici
takze ty ides do Zvolena 12teho ja idem 8meho...fuuu a uz teraz mam stresy...a si tiez v zahranici???a kde si??aj ja som ale uz teraz v piatok idem domov...

question

ahojte baby, sice som neprispievala ale citala:):)ja idem na konzultaciu do BB k cervenovi 7.12-- cakala som 7 mesiacov na termin konzultacky a uz teraz sa desim, kedy mi da termin opky..ja chcem ist uz teraz na jar, som trufala ja viem:):)absolvovala som uz konzultacky v lete u Hederu a ten mi navrhol 320 mozno, 360 anatomky.. som zvedava co povie cerven, len ma to prekvapilo, cakala som, ze mne povedia menej, som chuducka, zajtra sa odfotim a poslem foto, chcem vidiet fotky po opke:):)

fekynka

Cicimici,
ja idem 15 dobre si pamätás,ale do Popradu.Som navas aj na vaše pocity zvedavá takže hneď ako vám bude lepšie píšte.Ja ked vy budete mať po budem najviac stresovat...aj pri pôrode som to mala podobne vsetky babule porodili a ja posledná ach...no čo už nech je to az za nami sa neviem dočkať .Inak Kimus si tu lunu mohla nejak posunúť mne už nevide škoda .

fekynka

Cicimici,
ja idem 15 dobre si pamätás,ale do Popradu.Som navas aj na vaše pocity zvedavá takže hneď ako vám bude lepšie píšte.Ja ked vy budete mať po budem najviac stresovat...aj pri pôrode som to mala podobne vsetky babule porodili a ja posledná ach...no čo už nech je to az za nami sa neviem dočkať .Inak Kimus si tu lunu mohla nejak posunúť mne už nevide škoda .