Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Kim
;))))))
ty sicisty blazen,vietor tu na fore,hahah.... pocuj ty moja luna,skus mi odsledovat,v akom levelu bude meiac 2.2.2013,daj veit,len tak zo zvedavosti.

olivka21

Kim
;))))))
ty sicisty blazen,vietor tu na fore,hahah.... pocuj ty moja luna,skus mi odsledovat,v akom levelu bude meiac 2.2.2013,daj veit,len tak zo zvedavosti.

Kim

fekynka, cicimici

dobrou spravou je, ze v termine 6-12 nam bude priat aj luna, su to este dni ubudujaceho mesiaca a budeme dufam aj tentokrat rychlo fit, mam to uz odsledovane, ze pocas ubudaj. mesiaca sa vsetko rychlejsie hoji,je podstatne menej komplikacii;)

snad som potesila:) uz roky si zvyknem vsetky zakroky planovat len podla toho a klop-klop vsetko super, Boze vdaka Ti, ze to funguje 8-)

Kim

babulky

asi som len ja taky blbec, co to tak vsetko moc zodpovedne riesim:D .... tak sorko, uz chapem, ze sme rozne

vlastne neviem co by som teraz bez vas aj robila;) robite mi dni odlahcujucejsimi:)

vdaka babulky!

sue33

baby potrebujem poradit.
som 18 den po okpe a jedno prso mi ide trochu do boku.druhe je pekne gulate a toto je take hranate, mam ho aj spuchnute viac. mali ste to niektora, ze boli na zaciatku tvarovo tie prsia ine? dufam ze ten sval povoli a budu rovnake...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk