Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

acerka8

kočka kludne sa na všetko pýtaj, myslím, že nenapíšem blbosť, ked každa druha s nas s tým do toho išla a každa mame očakavanie stres a nervi pred opkou :)
dobre si písla otazku a kludne píš viac ja ti určite rada odpíšem a ty sa Kim polepši! :)
ale určite pošli foto do galerky budeš ju sledovať s otvorenou pusou :))

cicimici

Kimus

jeeeej no tak to si s tou lunou potesila teda..hehe treba v nieco take verit a hlavne byt pozitivne naladeny..ako ti dopadli predoperacne?vsio ok?ja mam az den pred opkou lebo ja som v zahranici..nechcem uz do teba rypat ohladom toho co si napisala acerke lebo baby uz na to reagovali a dolezite je ze si si uznala chybu a ospravedlnila sa..len som sa zlakla lebo mi prides take fajne salene ziena a toto z teba vyletelo..ze fuuuu..nebolo to pekne ale som rada ze to vies..

acerka8

kolkateho ides v decembri moja?bo to nas ide viac?a ku komu a kam ides?

cicimici

Kimus

jeeeej no tak to si s tou lunou potesila teda..hehe treba v nieco take verit a hlavne byt pozitivne naladeny..ako ti dopadli predoperacne?vsio ok?ja mam az den pred opkou lebo ja som v zahranici..nechcem uz do teba rypat ohladom toho co si napisala acerke lebo baby uz na to reagovali a dolezite je ze si si uznala chybu a ospravedlnila sa..len som sa zlakla lebo mi prides take fajne salene ziena a toto z teba vyletelo..ze fuuuu..nebolo to pekne ale som rada ze to vies..

acerka8

kolkateho ides v decembri moja?bo to nas ide viac?a ku komu a kam ides?

cicimici

fekynka

no ja idem pred tebou ak si dobre pamatam ja idem 12.teho cize o dva tyzdne v stredu..juchuuu..a idem k cervenovi to ideme myslim vsetky tri akurat ze vy idete asi do bb a ja idem do zv..ty to mas 15.teho vsak?

TARA_

olivka21
no ja prave este neviem, idem na prvu konzultaciu a uvidim. Boze, len ked mi to povie ako tebe, tak ja sa nebudem vediet rozhodnut :)
No prave kojila som aj ja, tak som myslela, ze co povie max, tak to si dam.
Pravdupovediac, aj ked si pozeram galeriu, tak neviem, co to spravi na mne ... a v zivote som nevidela silikony zblizka :(

acerka
precitaj si to tu dozadu, vsetky si ta zastali a kimka sa ospravedlnila, takze smelo do toho!

olivka21

Acerka
ano,posles fotku svojich prsicok bez hlavy na galeria@zoznam.sk a do predmetu das svoj nick. Dostanes spätne prihlasovacie udaje a mozes si pizriet cca 100 prác nasich chirurgov a fotky bab pred a po. Ver,ze ine robit nebudes,len visiet na webe od rana do vecera ako my. Snad ti to pomoze pri rozhodovani

acerka8

olivka 21, neviem ako to tu chodí, ale jedna baba mi poslala emailovú adresu, a že tam mám poslať foto a až potom dostanem heslo. Ešte som to neskúšala, dosť som bola zaskočená čo som tu zažila, hned prvý deň.Takže olivka, najskôr musí poslať foto?

olivka21

Tara
Mne ani menie dat nemoze,lebo mam vykojene prsia od mojej lasky. Navrhol mi minimalne 445,max 575,ale asi zvolim ten stred 515,este mm cas sa rozhodnut.
ty budes mat ake?