Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

TARA
a ja som aj bola operovana v Mediklinku v LV a som velmi spokojna sestricky paradne aj anesteziolog taky haluzak :-) takze spokojnost

cicimici

Kim

no jasnacka ze sa tesime..ty ides tiez k cervenovi vsak?do bb?ty ides toho 10teho?juuuj drzim palce ale vsak do vtedy si este pisneme..

lilabmw

tara

operuje najblizsie Levice tam je Mediklinik a konzultacky robi aj v BA a kontroly a take male chirurgicke zakroky ako botox kyselina a tak.

Kim

Rozalka

that' s it! presne si to vystihla:D svata pravda!

btw mas ich krasne a tato galeria to je ako 13 komnata, ktora neda pokoj ziadnej dusicke... a ak ano, tak skutocne len naxvilku 8-)

Rozalka

Kim

v tom máš pravdu že časom sa bude máliť, to verím... človek si na ne skoro zvykne a potom tie fotky tu v galérke... ved hovorím že ešte párkrát pozriem Zuleko a pojdem v jej šlapajách!!!

Kim

cicimici

aaano aano , ale to uletelo ;) xoxoooo ale viac sa tesime, ze?

samoska, ze budeme cakat spravy od teba co a ako 8-)

Rozalka

sue33

neboj sa oni sa usadia, ja jedno mám väčšie na fotke to nevidieť, ale ja vidím, do konzultácie som ani netušila, len doki ma upozornil na to a jednu bradavku nižšie. takže tak ak sa človek na nich díva lepšie tak zbadať ale inak nikto si to nevšimol, ani mama, priatel ani kamošky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk