Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - ahojky , nakukla som foto m tak na tom poslednom som si to všimla , ale ukludnim ťa , o mesiac a o 2-3 mesiace to bude uplne iné . ja som si včera obzerala prsia a zda sa mi že sa to už napravilo tak na 85% , dokonca sa mi chvílami zdalo že na 99% . včera som už mala aj celý deň normalnu podprdu . Dokonca som si včera jednu kupila - tu XXL push up / čo som nosila pred opkou , vtedy som nosila 75B , dnes som si kupila 80D / nedalo mi to , chcela som to vyskušať že čo to spraví ,a spravilo to poriadne bomby ! tak som si ju kupila ,nreku jedna sa vždy zíde taká :D , ale v takej podprde prsia ešte bolia .

inak nestíham nejak , už všetko čitať , už som nabehla na normalno pracovný režim , cez sviatky som mala plný dom a teraz sa chystám na 4 dni mimo SK .

tak prajem všetkým buducim majiteľkám nových prs - všetko len to nejlepšie , nech sa vam vyplnia vaš sny !

cafex

Ahojte babule.no velmi dlho som tu nebola, povinnosti a tak.všetci to asi pozname.No ja som mala v marci pol roka po opke.Bola som u Dr.Marsala v Trnave.Prsia sa mi pačia, len mam stale problem s pravym, stale boli a zistila som že treba aj korekciu bradaviek, ktoru som tak zvažovala pri operacii.Ale inak spokojnost.Každa, ktora to zvažujete do toho.je to uplne iny život. :-)

Titten

Sifonka6

v galerke najdes potom kopu kociek, co boli u Marsala. Aj ja som bola, uz to pomaly rok bude, co mam po opke

ericka

Dievcence dakujem vam za mile a povzbudive slova. Velmi si to vazim a cenim. Ste zlate. Je pravda, ze mi uz cokolvek prebehlo v hlave. Od zhody nahod, cez osud az po neaky varovny prst z "hora". Snad sa veci umudria a ja dostanem znova sancu ist do toho. Velmi by som si to priala...
Niektore ste si presli svojim trapenim tiez a dokazali ste prist do ciela. Patri vam moj obdiv kocky!! Ste silne zenske a beriem si z vas priklad. Zajtra ma cakaju dalsie vysetrenia uvidime co sa bude dat robit ale snivat urcite neprestanem...

tina691976

petra84
ja som už 9 týždnou po opke a spým už v pohode na bruchu a na boku som spala hned od začiatku a nemalo to vobec vplyv na prisa aj doktor ma ubezbečil že je to v poriadku

jajakarinka

Nikxxx....vobec nebudu velke budu akurat ja ma miery skoro ako ty na kazdej partii mam o 4cm viac vysku ako ty a mam 375ml a 350ml gule vysoky profil koli asimetrii a su akurat pozri v galerii mam tam fotky ....a teraz mam cez prsia 98cm ...neboj budes kocka :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk