Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

Zuleko

:) si zlata, mas pravdu, ze to moze dost skreslovat, ale podstatny je zaklad, preto je to u kazdej inak;)

darmo uplne rovnaky implantat , ine proporcie, stavba tela, rozne anatomicky stavane prs. dvorce a preto tak rozne vysledky 8-)

ach moja tak tie Tvoje ako som videla su mega naostro , v podprske i pod trickom:D urcite najvacsie na vychode :)))
.. chcela som uviest v republike, ale "predbehla" ta ceckana Minarikova, bohuzial extremne to prepiskla

Rozalka

TARA

ja som bola uňho v BB, operoval ma vo Zvolene... a či operuje v BA to fakt netuším, ale zavolaj do BB a tam ti povedia...

Lia86

Zuleko,

uuuuuuzasne prsia!!! :)
ja tiez planujem zvacsit mojich 410 ml aspon na 600, bo sa mi malia, ale asi az po detoch. Fakt krasa, kto ti ich robil?

TARA_

Baby, davnejsie som sa pytala, kde vlastne operuje Dr. Ocenas. Viem o tom mgm medical v Puchove. Ale ked som si nasla na nete mediklinik v Blave, tak je tam ako lekar. Neviete, ci operuje aj tam, pripadne niektora ste v mediklinik neboli?

Zuleko

Kim
Prsia v tricku je velmi tazko sudit,pokial ich nevidis uplne hole.Mam kamosku co ma 330ml v podprsenke nic moc,ale na holo su riadne velke!Velmi tazko sa posudzuje pokial fakt nebidis hole prsia;))Neboj tie 515 budes mat super!

nikuska124

toryka

presne tak na pravej nemam absolutne nic, no a ta hrcka je malinka sa mi zda.Ok pockam, no a potom mi povies co ti povedal...kiezby nam do toho nemuseli pichat :) toho sa trosku bojim

nikuska124

presne tak na pravej nemam absolutne nic, no a ta hrcka je malinka sa mi zda.Ok pockam, no a potom mi povies co ti povedal...kiezby nam do toho nemuseli pichat :) toho sa trosku bijom

tamiz

Sue33
pozrela som foto:) Super!!!Krásne sú, keď sa usadia asi budú vyzerat uplne prirodzene:)
Ja idem tiez k Cervenovi ale do BB.