Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

daniellita

Lucia 83
No, ja som po troch deťoch, tak tie prsia aj tak vyzerali. :( Neviem aký košík budem mať teraz, lebo som ešte nebola nič skúšať, ale predpokladám že C. :(
lilabmw
mám 400ml okrúhle ES ale nízky profil, a v tom je ten problém

Monitaaa

lucia83
z tej triumph mam 75/D No tiez som si doteraz stale kupovala 75 a zapinala na najmensi, ale je pravda ze časom sa mi ten obvod stale roztiahol a uz mi tak nesedela, ja mam obvod taak 73, tak asi počuvnem pani predavačk a vyskusam si aj nejake 70/E, ale taaku som zatial nenasla, lebo ani ona ju v obchode nemala :D :D :D Tehotensku si kupovat nechcem, este si nahodou niečo privolam a mam po srande :D Ono je strasny problem najst peknu podprsenku bez push up, nie este bez kostice. Pokial by si kliniky zriadili aj mini butik na recepcii s takymi podprskami, tak to by bolo super :D

Lucia83

Monitaa
Ja si kupujem najmensi a zapnej na najmensi :-)
Len tosa dalo primalom kosiku. Len teraz ked potrebujem d-cko a 70 obvod tak neviim. Tu triumphku mam 70/e to som bola prekvapena ze mali taky obvod a mam ju zapnutu na najmensom. Ty mas kolkatku z nej? No sak toto ze ked niekde pojdem tak som chcela peknu a fakt som poehala vsetko a nic nezohnala. Esteze tomyum nam poradila asn tu sportovu.. Aj inernet som popozerala ale nic som tam nenasla. Mam jednu aj v galerke ciernu co som si kupila ked som bola tehotna a kojila. Ta je bez kostice a je docela dobra. Takze ked nic, tak aspon tu budem nosit. Skus mrknut v auparku je tem mothercare pre tehotne , tak som ju kupovala.

Monitaaa

Lucia83
no ja som z tych podprseniek uz hotova. tento tyzden prestavam nosit pooperačnu a začnem nosiť tu sportovku triumph čo mi tu baby odporučali, ale chcela by som mať doma aj taku ozajstnu :D keby somm niekam chcela vybehnut. V obchode s bieliznou mi pani povedala ze si nemam hladať obvod 75/D ale 70/E a zapnuť na volnejsie, ze to sa mi vraj 75 roztiahne a nebude mi drzať, tak neviem uz vobec lebo 70/E uz asi nezozeniem vobec, ty si ako kupujes obvod, podla cm na najmensie zapnes, alebo kupis mensi a zapnes na najvacsi?

toryka

nikuska

dakujem :) tak zatial urcite nelutujem, len trosku mohli byt vecsie lebo mi pomaly odpuchaju a uz su o trosku mensia ako na fotke :( teraz som zvedava co mi urobia jazvy okolo dvorcov, lebo aj pri tejto velkosti ich mam dost natiahnute, tak sa bojim ze sa mi roztiahnu ked ich prestanem prelepovat. ja musim ist tento tyzden zas do BB, na lavej strane pod jazvou mam velku hrcu a boli mam aj ruka ked si ju natiahnem, uvidime co to bude :/ ty das kedy fotky? uz som velmi zvedava :) rozdiel mas uz mensi?? pomaha ti ten pas?

mravcadlo1

Tak babeny mne už sa to kráti budúci pondelok idem pod nože. Už nad tým začínam aj premýšlať. Dohodli sme sa že ak sa vojdú tak mi dá 550ml VP ak nie tak necháme 500 som strašne zvedavá

Lucia83

Skoricka
Takze si kocena v bielom s veeeelkymi prskami. No pekne to tam musia vsetci poodpadavat z teba . Skoricka ty si este prelepujes jazvy??

Kvetinka
No zlatik to aj ja sa obavam , zemi bude tlacit ta kostica ja som poseroutek aby sa mi nieco s nimi nestalo. Bola som v HM, ale nic som nenasla u nas v AUparku take. A moze byt vystuzena, lebo bez vystuze nic neni, ale iba tak podsita nie push upka. ??
A jazvycky uz mas bledunke? Kol sa maju prelepovat nepamatas si nahodou? Co som stretla babu co lezala so mnou tak ona bola u Kovaca, lebo sa ponahlala a nemohla cakat na Mladeka a jej dal tie silikonove a ze ked odpadnu uz si nema nic davat na jazvy ani prelepovat.

Monitaaa
Presne taku ako popisujes zhanam aj ja a beznadejne! Luciaa1 ma take tiez v galerke, aj som jej pisala ale asi sem uz nechodi. Neviem kde si nieco pekne kupime. Este si prelepujes jazvy??

angie77

ahojte baby

chcem sa opýtat či si môžem povolit tie suché zipsy na ramenách strašne ma ťahajú, mám ich moc silno stiahnuté a bolia ma tie ramenné šlachy, som len týždeň po, ešte som nebola na kontrole, idem zajtra ale do zajtra je to už na nevydržanie

Rozalka

ďakujem moja, zajtra idem na kontrolu, tak som strašne zvedavá ako vyzerajú, snáad budem spokojná, tie bradavky má citlivé aj ja, stále mi stoja :) a je to nepríjemné v tej podprde...ja dám fotečky zajtra, mohla by si aj ty ase nové ako sa usádzajú

tomaska

krásne ich máš, sa normálne zväčšili, to asi fakt ako povolil sval, musíš byt spokojná :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk