Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Angie77
nebola som tu cez víkend... neboj budeš ich mať dosť veľké, aj mne pripadali na začiatku malé v tej podprde a teraz keď sa usádzajú už vidíš rozdiel, tak ako aj Tomaske našej!
Vlasy mi umývala kamarátka asi 2krát, potom som si už umývala sama, ja som až také bolesti nemala.
Teraz ma trápi len ľavý prsník, aj predtým som mala veľmi citlivé bradavky, no teraz vtej podprde sa niekedy až neprijemne cítím... nepríjemne to je, ale inak všetko v poriadku, zdajú sa mi byť ešte tvrdé ale hádam časom zmäknú, ale veľkosť aj vyzorovo som spokojná... Neboj budeš aj ty!!!! odfoť aspoň tak v podrpde...

skoricka

Lucka

no ja som bola vyhadzana od opky take dva tyzdne vkuse, ta anesteza bola strasna na moju plet, aj co sa tyka materialu podprdy, tak nic moc...Ale teraz uz nie som vyhadzana, sem tam daco. Ja si kazdy druhy vecer vycistim cele prsia aj hrud biodermou a dobre mi to robi...Ja robim v zdravotnictve, chodim cela v bielom :))

kvet11

Lucia83

V Avelane mi doktor Mládek povedal keď som už mohla dať na deň normálnu že môžeme mať s kosticami len nám nesmie tlačiť na implantát aby sa nám nezdeformoval ja som ich vyskúšala v tedy hrozne veľa ale každá trochu išla na implantát alebo som s aj tak bála či sa niečo nestane tak som si kúpila a vytiahla kostice ale nebolo to už ono potom a nakoniec v H&M som si kúpila vystúženú tak jemnučko bez kostice a poviem ti je super nič ma netlači perfektne sedí aj prsia dáva pekne dokopy lepšie ako niektoré kosticové a super cena 13€ veď kukni v galérke som v nej fotená taka čierna. ja som toľko podprseniek vyskúšala za poslednú dobu a za tento výkend ani nehovorím a nič mi nesedí :(( ja neviem ako to šiju alebo čo....

ronie

mam 515 ml ES anatomicke, jazvu mam pod prsnikom a kostice ma vobec netlacia vlastne ani nevnimam ze nejaku podprsenku mam.

Monitaaa

baby nenasli ste na nete nejake podprsky čipkovane nevystuzene bez kostice? napr. ako maju baby v galerke napr. sisente tie farebne z bonprixu, uz ich tam neviem najst a v obchodoch nie je vobec nič, odkial mate podprsky????

Lucia83

Ronie ty mas ake anatomicke ci gulate?? Tiez velmi pekne, vcera som ich pozerala, ze super co z nich vycaroval doktorko.

Lucia83

Daniellita
No mali sa kazdej tusim.. Ty si ich mala od kojenia take vytahanejsie? Pekne su fakt. Teraz mas aky kosik?

Lucia83

Skoricka
No ten obvod teraz pri dckovom kosiku ti poviem zadna sranda. No ty v stredu a ja v pondelok. Som zvedava ci nam nebude pohodlnejsia tato nasa vobluda. Uz som si na nu zvykla. Sme kamosky. Uz ma ani neotlaca , len som pod nou trosku vyhadzana, jak sa mi tam pari koza a ked si este natriem cecule, tak to tiez tomu neprida. Ty nemas pupaky pod podprdou? Uniformu v robotke a co robis ked to neni tajnost??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk