Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Chiquilla

nikuska124
dakujem. A chcela som sa opytat u tuho Cervena sa dlho caka na termin? lebo ja by som v marci chcela ist. a este som sa chcela opytat, mas kulate alebo tie anatomicke? a znacka mentor je fajn?

Monitaaa

eelle
ja som po modelacii a zvacseni mala do prvej kontroly leukoplasty + bandaz z elastickeho obvazu do prvej kontroly - 4-5 dni a az potom mi dali podprsenku. Inač ta bandaz bola skvela, drzala prsia maximalne ovela lepsie ako podprsenku a prve dni ked mi ju dali dole mi aj dost chybala :D necitila som sa tak bezpečne bez nej :D aaaaale ako stale plati, kazdy lekar, kazdy zakrokk, iny postup....

skoricka

Lucka

Ahoj moja :) no uz su ovela gulatejsie, uz nevyzeraju ako anatomicke :D Vobec nemam ziadne bolesti, su ako moje, aj uplne makke az mi to vadi :D Pozeram, ze taky blby rozmer fotiek mi nahodilo, neviem preco :/ A dneska som si kupila svoju prvu podpiru v Tescu :D inac vrelo odporucam Tesco! Lebo tam maju krasne, lacne a kvalitne podpiry a aj znackove...Som si kupila cisto bielu, s kosticami za 11 eur a velkost 80 D...presna mi je. Uz ma strasne kare ju nosit, ale este do stredy vydrzim v pooperacnej a potom koniec! :) Ty ako? Tebe sa tiez krasne usadili uz :) Podpiry si bola kukat?

Lucia83

Skoricka
Zlatik ty ake ich mas velikanske. Parada. A uz su uplne gulate tusim. Vsak?? Drahy je hotovy urcite. Uz je dobre? Uz neboli to jedno? Ja uz pohoda, len ich mam tak suche brutal, teraz som ich mastila vazelinou. A co podprdy uz si bola mrknut?

Lucia83

Eelle
Budes ju mat uz na sebe ked sa prebudis po narkoze. Nosi sa tk cca4-5 tyzdnou, ale aj viac, ako budes ty citit ze ti je pohodlne. Baby ju nosia aj dlhsie na spanie. A nemam prsia upravovane tusim si sa to pytala, len som ti zabudla odpisat.

eelle

baby prosim vas tu pooperacnu podprdu budem mat odkedy? ked budem odchadzat tak budem este v obvazoch alebo uz budem v nej?? ako to je ?? a ona sa kolko musi nosit? viem ze je to individualne ale priblizne.. dakujem

lilabmw

superdiva

nadhernu mas tu pusinku :-) pocuj moja ake si mala pery pred?Ja sa bojim len aby som ich nemala zasa moc velke:-)

angie77

Lucia83

:) Luci nie ešte som ich nemrkla, mám rešpekt pred tým zipsom :)) počkám si radšej pár dní nech sa ich nezlaknem:)

inak babule, naozaj to je už od pondelka oveľa lepšie, aj to vstávanie, najhoršie sú rána, ale každý deň to je fakt lepšie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk