Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

baby nenasli ste na nete nejake podprsky čipkovane nevystuzene bez kostice? napr. ako maju baby v galerke napr. sisente tie farebne z bonprixu, uz ich tam neviem najst a v obchodoch nie je vobec nič, odkial mate podprsky????

Lucia83

Ronie ty mas ake anatomicke ci gulate?? Tiez velmi pekne, vcera som ich pozerala, ze super co z nich vycaroval doktorko.

Lucia83

Daniellita
No mali sa kazdej tusim.. Ty si ich mala od kojenia take vytahanejsie? Pekne su fakt. Teraz mas aky kosik?

Lucia83

Skoricka
No ten obvod teraz pri dckovom kosiku ti poviem zadna sranda. No ty v stredu a ja v pondelok. Som zvedava ci nam nebude pohodlnejsia tato nasa vobluda. Uz som si na nu zvykla. Sme kamosky. Uz ma ani neotlaca , len som pod nou trosku vyhadzana, jak sa mi tam pari koza a ked si este natriem cecule, tak to tiez tomu neprida. Ty nemas pupaky pod podprdou? Uniformu v robotke a co robis ked to neni tajnost??

skoricka

Lucka

v stredu uz koncim s pooperacnou, ale tak jak som Ti pisala, ze doma ju ponosim, aj na noc, vlastne aj do roboty, lebo tam mam uniformu :) To az taky problem mas s tym obvodom? Inac, aj mne sa pacia farebne podpiry, ale mam pocit, ze take su len v malych cislach a same push upky...neviem co budeme robit ;) aj na nete vkuse kukam podpiry, ale nic farebne..zato plavky maju salene, uz sa neviem dockat leta :D

daniellita

Lucia83
Ja mam okruhle. Nemam v galerke aktualnu fotku, ake mne sa od zaciatku mali. Brala by son vacsie. Aj som bola z toho dost nestastna, ale asi si zacinam zvykat. Co narobim.

daniellita

Lucia83
Ja mam okruhle. Nemam v galerke aktualnu fotku, ake mne sa od zaciatku mali. Brala by son vacsie. Aj som bola z toho dost nestastna, ale asi si zacinam zvykat. Co narobim.

ronie

ahoj baby,
mne doktor Červeň dovolil po 3 tyzdnoch od prvej kontroly ( celkovo po 5 tyzdnoch) nosit na den kosticovu podprsenku s tym ze kostice si mam ohnut tak aby ma nikde netlacili a lemovali obrys implantatu