Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

lucia 83
k trškovi....vysoký profil okrúhle a narve mi tam od 400 do 470...ale bude to spojené aj s modeláciou všetko cez bradavku lebo mám strašne padnuté prsia...vraj majú nejaké testery..ukázala som mu na obrázku ako si predstavujem aby vyzerali a vraj mi tam dá to čo sa bude najviac podobať mojej predstave....ale paniku mám riadnu...

Lucia83

Mamita
A ku komu ides? Neboj budu ja som bola presne takato a teda vsetky co sme tu. Neboj uz to bude ani sa nenazdas. A velkost uz mas rozhodnutu??

mamita

lucia 83
mala som termín v decembri 17.teho ale prišiel mi skôr menzes a teraz mi presne na toho 17-teho vychádza že by som mala dostať tak musím volať doktorovi že to asi presunieme ma január...:o((...ponúkol mi tri termíny tak sa mám rozhodnúť....nemáš zač....sú fakt super...:o)))..aj ja už chééééém

rita149

baby ved to je úplná hlúposť z pásmi. Počujem to prvý krát.Ja som sa tiež zapinala. Obísť musí každú! Ja mam 50kg a frajerov otec 120kg. Tak ked obíde jeho tak aj prsia desiny! :-)
A prípútavame sa pre vlastnú bezpečnosť, Lebo ked je v azte airbag a stane sa nehoda a nie sme príputané tak by nam otrhol väzy:-(
Takže zapínať sa, aj po opke!!!

Lucia83

Mamita

Jasne ze mozes , operoval ma mudr. Mladek v Nitre. Sukromna klinika Avelane. Dakujem pekne za pochvalu . A kedy sa chystas?

Lucia3110

angie
no vitaj :) neboj, ja som tiez plakala ked som sa dvihala z postele..ono to prejde na nejaky 7-8 den..a ten papier som aj ja dostala, tiez nepouzivam pasy..

Monitaaa

asi ma na to kazdy iny nazor.. tak ako na vsetko... jeden vravi priputat, druhy nie... masirovat, nnemasirovat... lepit, nelepit... mastit, nemastit... ja s prsiami nerobim nič, okrem obyčajneho leukoplastu.
Zuleko
no ja ho az uplne necitim cely, lebo tak do polky mi ho prekryva sval tak to mam tvrdsie a je menej hmatatelny ale dole ho mam prekryty len par mm koze, tuk tam nemam skoro ziaden tak to si na neho niekedy tak antistresovo poklepkam prstami :D ale muz napr vobec neciti ze je to implos tak ja neviem či on je tak necitlivy, alebo to citi len ta zena.. hm?

lilabmw

to je kravina s tym pasom podla mna jedine ze by si bola lolo ferrari lebo tu ani pas neobciahol :-) takze v klude podla mna, ja som 8 den uz soferovala a pasala sa ale je pravda ze pas si davam pod pazuchu:-)

Izabelka_MT

ahojte baby :) Boli by ste také dobré a zhodnotili by ste mi moje prsia ?? nemám plastiku sú prirodzené .. len ma zaujíma váš názor...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk