Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

baby ja som vám len napísla čo mi na bezpečnoestné pásy povedali na klinike a pochopila som to tak, že pokial nie je tam ten implantát napevno prirasteny v prvých týžňoch a prišlo by k náhlemu zabrzdeniu a tým pádom seknutiu pása pri brzdení, mohlo by to ten implantát posunút kedže pás prechádza presne cez, ale je to samozrejme na každej z Vás či ho bude používat alebo nie, ja som tiež za bezpečnost nadovšetko a z kliniky som šla bez pásu, lebo to si neviem predstavit keby mi tlačil tie bolavé prsia, mala som ho len cez brucho, ale dlhodobo chodit bez pásu, to neviem ja sa bojím..ale papier pre policajtov som dostala s platnosťou na pol roka keby nás náhodou zastavili a je tam napísané že som postúpila operáciu v časti hrudného koša a preto sa nesmiem priputávať bezpečnostným pásom.

tomasova

cica naša aká zmena po pár dňoch je to až neuveritelné, úplne vyzerajú inak než tie prvé fotky, budú krásne a dokonalé, neboj cica

Lucia83

Mamita

Ulica:
Záhradnícka 42
Spresnenie adresy:
Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o. /ŠNOP/
Mesto:
Bratislava
PSČ:
821 08
Štát:
Slovenská republika

Nasla som ti to

mamita

lucia
to presne neviem...nejaké nemecké..nezapamätala som si názov....bolo to veľa info naraz...:o)len...akurát hľadám na webe že kde v blave operuje..lebo na konzultácii som bola v prievidzi a tam mi to robiť nemôže tak že budem musieť ísť do BA ..len ho nejak neviem nájsť lebo tú stránku plastický chirurg mi nechce otvoriť...

Lucia83

Zajacik
Dakujeme za super rychle nahodenie.

Mamita
Neboj budes ich mat paradne. Baby tu maju modelaciu a vkladany implos cez bradavku a super. A znacku aku? Ja som mala tiez vykojene ale nemala som modelaciu. Ale ja mam anatomicke. Asi ked da gulate by to nebolo dobre.

mamita

lucia 83
k trškovi....vysoký profil okrúhle a narve mi tam od 400 do 470...ale bude to spojené aj s modeláciou všetko cez bradavku lebo mám strašne padnuté prsia...vraj majú nejaké testery..ukázala som mu na obrázku ako si predstavujem aby vyzerali a vraj mi tam dá to čo sa bude najviac podobať mojej predstave....ale paniku mám riadnu...

Lucia83

Mamita
A ku komu ides? Neboj budu ja som bola presne takato a teda vsetky co sme tu. Neboj uz to bude ani sa nenazdas. A velkost uz mas rozhodnutu??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk