Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Zlatik ty ake ich mas velikanske. Parada. A uz su uplne gulate tusim. Vsak?? Drahy je hotovy urcite. Uz je dobre? Uz neboli to jedno? Ja uz pohoda, len ich mam tak suche brutal, teraz som ich mastila vazelinou. A co podprdy uz si bola mrknut?

Lucia83

Eelle
Budes ju mat uz na sebe ked sa prebudis po narkoze. Nosi sa tk cca4-5 tyzdnou, ale aj viac, ako budes ty citit ze ti je pohodlne. Baby ju nosia aj dlhsie na spanie. A nemam prsia upravovane tusim si sa to pytala, len som ti zabudla odpisat.

eelle

baby prosim vas tu pooperacnu podprdu budem mat odkedy? ked budem odchadzat tak budem este v obvazoch alebo uz budem v nej?? ako to je ?? a ona sa kolko musi nosit? viem ze je to individualne ale priblizne.. dakujem

lilabmw

superdiva

nadhernu mas tu pusinku :-) pocuj moja ake si mala pery pred?Ja sa bojim len aby som ich nemala zasa moc velke:-)

angie77

Lucia83

:) Luci nie ešte som ich nemrkla, mám rešpekt pred tým zipsom :)) počkám si radšej pár dní nech sa ich nezlaknem:)

inak babule, naozaj to je už od pondelka oveľa lepšie, aj to vstávanie, najhoršie sú rána, ale každý deň to je fakt lepšie

Lucia83

Angie77
Ahoj tak ti gratulujem ze to uz mas za sebou!!! Uz len vydrzat tie bolesti a za 2 tyzdne to bude parada, uz ani nebudes vediet ze ti nieco robili. Uz len sa tesit. No to nafuknutie a mastna tvar tak to ma asi kazda po narkoze. Je to predsa humus ts narkoza, ja som mala asi tyzden nafuknute brucho a mastnu tvar dlhsie aj vlasy sa mi brutal mastnili. A uz si ich mrkla?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.