Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jenny8

Ahojte kočky, ja tiež zvažujem implantáty, ale mám trochu obavy..kedze mam 29 r. a mozno o rok-dva pride nejake babo...nebude to vadiť? ostanu mi prsia aj potom ok? mate s tym niektora skusenost? dakujem

katus1

Baby nemate niektora termín u dr Švehlíka v termíne medzi 15.9 az 19.9 ??A neviete niekto ci operuje kazdy den alebo ma urcene dni ? Dakujem

slniecko83

Tomyum1

Ahojky tak prska sa mi nezrovnali. V pindelok to bolu 3 mesiace. Stale nosim pas a to poslednych 5 dni da savpivedat ze ho mam na sebe 23 hodin denne. Pretoze predtym som ho nosila takych 6 hodin denne,ale tak dojkrtor povedal ze staci 3 hodky. Mozno tan je vidiet zmena ale nie je to ono. Ale inak viacej ma stvu ze bradavky nie su v jednej rovine. Musim pofotit a poslem fotku di galerky.

Teneriffe

Ja mam tiez jeden prsnik tak vyviseny a tiez mi doky povedal ze ci som pravacka. Je to kravina pretoze ine baby co su pravacky alebo lavacky maju v jednej rovine prsia. To by potom kazda musela nat jeden prsnik vyzsie. Tiez nad tym kolko krat rozmyslam ze co to je ci sval nechce povolit no neviem . Ak sa nemylim tiez si bola u Cervena ako ja

Izabella294

Luccia
Tak silno drzim palce,nech mas bezbolestny priebeh :) Budes velmi spokojna,uvidis.Ja som bola operovana pred 6 tyzdnami a lutujem len jedno-ze som sa na to nedala skor :) Ja mam 310 mentory,cize o trocha mensie ako ty,a spokojnost velka!

Izabella294

Ahojte, baby :) Presne pred 6 tyzdnami som maoa opku a dnes som si pri kremovani praveho prska citila,ako mi pod roku v spodnej casti prska akoby nieco utekalo pod prstami.Stretli ste sa s tym niektora? Moze byt,ze tak citim implantat?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk