Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Ahojte babule.no velmi dlho som tu nebola, povinnosti a tak.všetci to asi pozname.No ja som mala v marci pol roka po opke.Bola som u Dr.Marsala v Trnave.Prsia sa mi pačia, len mam stale problem s pravym, stale boli a zistila som že treba aj korekciu bradaviek, ktoru som tak zvažovala pri operacii.Ale inak spokojnost.Každa, ktora to zvažujete do toho.je to uplne iny život. :-)

Titten

Sifonka6

v galerke najdes potom kopu kociek, co boli u Marsala. Aj ja som bola, uz to pomaly rok bude, co mam po opke

ericka

Dievcence dakujem vam za mile a povzbudive slova. Velmi si to vazim a cenim. Ste zlate. Je pravda, ze mi uz cokolvek prebehlo v hlave. Od zhody nahod, cez osud az po neaky varovny prst z "hora". Snad sa veci umudria a ja dostanem znova sancu ist do toho. Velmi by som si to priala...
Niektore ste si presli svojim trapenim tiez a dokazali ste prist do ciela. Patri vam moj obdiv kocky!! Ste silne zenske a beriem si z vas priklad. Zajtra ma cakaju dalsie vysetrenia uvidime co sa bude dat robit ale snivat urcite neprestanem...

tina691976

petra84
ja som už 9 týždnou po opke a spým už v pohode na bruchu a na boku som spala hned od začiatku a nemalo to vobec vplyv na prisa aj doktor ma ubezbečil že je to v poriadku

jajakarinka

Nikxxx....vobec nebudu velke budu akurat ja ma miery skoro ako ty na kazdej partii mam o 4cm viac vysku ako ty a mam 375ml a 350ml gule vysoky profil koli asimetrii a su akurat pozri v galerii mam tam fotky ....a teraz mam cez prsia 98cm ...neboj budes kocka :-)

nikxxx

ALL

Ahojte, tak dnes som bola u mudr. Juráška v Porta Med. Velmi prijemny clovek, povedal o vsetkych moznych komplikaciach a veci neprikrasloval kvoli comu ho ocenujem. Termin opky sme stanovili na 26. maja.
Navrhol mi 350ml okruhle vysoky profil kedze zaklad mam dobry povedal ze to bude jedna pecka :D
Pod prsiami mam 76cm, cez prsia 85cm.

Ja mam obavy ci nebudu velmi velke kedze mam len 158cm, co myslite ???

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk