Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sifonka6

Tetunica,
No ja mam tiez 2 deti, 8 rocnu a 21 mesacnu a ta mala to je tak isto neskutocna ,,prisavka,, ja sa vraviam od maja do prace, cize mensia zacala chodit do jasiel...
Ja idem na konzultacku tento stvrtok do KM uz som tam raz unho bola, aj spm mala termin a prislo mi do toho 2he tehotenstvo :)... O ktore sme sa snazili inak 3 roky...
Tak si chcem vypytat termin co najskor.
Nevies mi povedat nahodou ako dlho budeme v nemocke? Ja som dufala, ze vecer idem domov :(

tetunica

Sifonka6

Idem v septembri koli malemu. Ma 1.5 roka a teraz ma take maminkovske obdobie. Vsetko len mama. Stale ho mam za zadkom.:-D
Ale isla by som aj hned zajtra keby nie toto. A hej do TT

Tinizmus

Serena,
mozno druhy den po opke kvoli bolestiam... ale ked vidim ten vysledok, tak ani nahodou, je to super !!! :D

Serena

VeVerka11
zatial mam dohodnutu len konzultacku v Avelane, Nitra, dr. Mladek, operaciu si planujem niekedy zaciatkom prazdnin, skor to asi nebude mozne.. tak dufam, ze sa to podari, lebo teraz, co som si precitala prispevok od Ericky, tak tato moja tuzba moze byt lahko "stopnuta"..

Ericka
Drzim palce, nech sa ti to raz podari, snad to nie je osud, ale len "niekto" skusa tvoju trpezlivost a odhodlanie a nakoniec to vyjde a budes si moct spnit svoj sen..

Baby, poznate niekoho osobne, kto olutoval,ze podstupil augmentaciu??

Sifonka6

Ahojte,
Kocky snazila som sa to tu precitat, ale pri mojich 2 detoch a praci...akosi to nestiham, je tu niekto kto bol, alebo sa chysta k Mudr. marsalovi?

chanelis

Tina...dakujem :)

Planujem si dat zvacsit prsia pretoze nie som spokojna ale kedze teraz koncim skolu tak urcite az po. Chcela by som ist k panovi doktorovi Cervenovi kedze do BB to mam len par minut cesty. Uz sa neviem dockat toho momentu a zavidim vsetkym co ich uz mate :) V dobrom samozrejme.

tina691976

chanelis
na začiatku by sa malo prispievať do fora potom krok dva je že pošleš foto prs bez tváre pred opkou na galeria@zoznam.sk a potom dostaneš dalšie inštrukcie kde a ako si to možeš pozrieť

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk