Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Lucka

ja ani neviem, ci ich mam suche, mne to priatel prelepuje a ked sa ho pytam jak vyzeraju, ta povie, ze krasne, tenke...aj som si skusala kuknut so zrkadlom, ale ta nic tam nevidim poriadne :)) No vidis, musim si aj ja kupit detol. A s cim ich mastis? Akoze moja starostlivost je nulova :D spolieham sa len a len na wobenzym a Ty uz neber 21 tabletiek kazdy den :D mne uz take tazkosti to robilo...teraz uz v pohodicke 5 zoberiem 3x denne...A co sa tyka triciek, asi len 5 som si skusala a nenatiahla som a ta podpira je tenucka pooperacna, tak neviem co bude potom s normalnou :D tielka urcite natiahnem, tie su elasticke a samozrejme cicky co najviac hore vydvihnem :D ale tricka fakt mi boli tesne, aj mi kozy tak tlacili, ze som sa nevedela vystriet poriadne, cize uz ich nosit nebudem...mame my ale problemy :D

Kim

Lili

suhlasim s Mahulienkou, mas velmi pekne kozenky,si nadherne opalena, sexi kerky, kup si teraz to auto radsej hehe a novucicke kozenky ti da drahy po babatku a mas to vybavene:D)))... a budes mat aj aj:)))

na reopku budeme musiet vsetky tak ci tak

Lucia83

Skoricka
No aj mne ostavatake spunave ale ja si to iba tak zosupem a ide to dolu. Teraz som poslala nove fotecky, skusala som stare plavky samozrejme teraz bez vystuze ale tak su mi do polky:-)
Noaj ja tak ked sa osprchujem potom dam dolu leukoplast vysusim a dam novy. Ja kravadobre ze simoto napisala jasom viesco staleavala tych 21 a to sa ma znizovat.. Teraz mi to docvaklo. Ja som mala 2x 200 vkove balenie. No dnes musi. Kupit dalsie. Inak nedezinfikujem nicim, len normalne si ich budem umyvat detolom teraz ale zas sa bojim ze sa mi vysusia uz teraz ich mam brutal suche. Stale ich mastim. Ja mam 90 cm cez kozeny ale v podprde bez som neskusala. Inak veci vsetky natiahnem, ty si musela kupovat nove handry?? Tak kosele samozrejme ze nezapnemcez kozy ale dam tielko pod a je fajn.

skoricka

Lucka

No ahoj moja :) Presne ten isty pocit mam, ze mi potrha jazvy, ked si davam dole leukoplast, ja si ho tak pomaly taham a este horsie to je, no ale ked takto to treba robit, tak...Ja si prsia sprchujem s leukoplastom a az jak vyjdem zo sprchy, ta vtedy odlepim a dam novy. Potom od 1. decembra, to uz bude vlastne 5 - ty tyzden co som po, tak uz nebudem prelepovat, ani podpiru nosit. Bola som v Optime v nedelu, nevedela som si najst ziadnu podpiru decko, cecka mi urcite budu male, to ani skusat nebudem, obvod mam teraz 98 cm...Asi z netu budem objednavat, ked tak :) Lebo fakt NY alebo HM velke nic. Beriem stale wobenzym, ja som si kupila to najvacsie balenie, 800 tabliet. Prvych 10 dni som brala 21 tabliet, teraz beriem uz len 15 a potom po 10 tich dnoch zase znizim na 9 a tak budem brat az dokial ich uplne nedoberiem :) Hej normalne mi povedala, ze na siedmu rano a ja som jej povedala, ze nie :D ze si prosim neskor...asi by som tam cakala do osmej, abo co, no ja neviem jak to tam maju oni zariadene...Inac, po leukoplaste mi ostava pod cickami take ako spinave, mozem si to pretriet dezinfekcnym? ci len s vodou? Ty ich nejak dezinfikujes? :)

Kim

Lilibmw

dobreee raaanko!

:-)))he mica ty aka paradicka, kazde Vianoce nove cici... potom nosik

co si neviem celkom predstavit je, ze keby si teraz dala 600 ...vies, si predstavit ich velkost keby sa ti ako tehu naliali:)))) do tyxto cisel by som sa vrhla urcite po babatku ovsem ak nerobis karieru v sexy businesse 8-)

Lili, najma daj si take, aby bola tvoja dusicka spokojna a nepistala po vacsich, ale ako tak kukam kazda jedna spekulujeme
ak nie o velkosti, tak o tom, co vymakame ako dalsie:)

mahulienka

Kim
moja ty si aky nocny vtacik:) pockaj, uz sa tesim ako ti to vsetko vratim( tie pekne komplimenty), sa tes:))
lilabmw
ano mam anatomy, a prsia som mala acka take podobne ako fekynka, moja ja ked ti mozem poradit, tak urcite by som na tvojom mieste isla na reopku az po dietatku. Ved ich mas pekne:)
Inak baby
ja sa s vami na par dni lucim, idem lyzovat:)) tak posielajte foto nech sa mam na co tesit a kim, fekynka vas este stiham pred opku tak sa ozvem pa:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk