Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Lucia83

:) Luci nie ešte som ich nemrkla, mám rešpekt pred tým zipsom :)) počkám si radšej pár dní nech sa ich nezlaknem:)

inak babule, naozaj to je už od pondelka oveľa lepšie, aj to vstávanie, najhoršie sú rána, ale každý deň to je fakt lepšie

Lucia83

Angie77
Ahoj tak ti gratulujem ze to uz mas za sebou!!! Uz len vydrzat tie bolesti a za 2 tyzdne to bude parada, uz ani nebudes vediet ze ti nieco robili. Uz len sa tesit. No to nafuknutie a mastna tvar tak to ma asi kazda po narkoze. Je to predsa humus ts narkoza, ja som mala asi tyzden nafuknute brucho a mastnu tvar dlhsie aj vlasy sa mi brutal mastnili. A uz si ich mrkla?

olivka21

Kim
dnes som mala taky zivy sen o operacii,ze som s zobudila a hladala po byte cecky,ze kde mi odpadli,hahaha.... ja uz s neviem dockat,ale asi pojdem do tych 445ml. Lebo ja cvicim a bojim s ze mi budu zavadzat a takisto neccem menit velmi satnik....stale sa rozhodujem kurnik...zy ako? Beries 515?

ronie

Ahoj baby,
som uz skoro 5 týzdnov po a vcera som si bola kúpit svoju prvu novu podprsenku sice iba kosticovu ale aj take som nasla uplne krasne v intimisimi. Tak sa strasne vytesujem ze uz som odlozila tu hroznu pooperacnu :))

cheeky

Super diva,
naaaadherne mas tie pery:-))Samozrejme aj prsia,o tom niet pochyb:-))Kiezby aj mne take vysli:-))
Teraz mam operaciu prs ale potom sa hned objednavam aj na pery.Som stale vahala ze ku komu ist ale ako vidim tvoj vysledok tak pojdem k pani dr.aj ja:-)))