Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikuska124

Chiquilla

ja ti odporucam doktora Cervena, je to skvely clovek so zlatymi rukami. Da si velmi zalezat na svojej roboty a vie aj dobre poradit.

Ja mam tiez cez pazuchu a je to v pohode, rez vobec neboli, akurat teraz po 2t ma som sem-tam dost stekli, svrbi.

Chiquilla

Ahojte,rozhodla som sa dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga? Bratislava alebo Banska Bytrica??
a mate niekto skusenosti s rezom cez pazuchy??
dakujem

kvet11

tomasova

super prsia krásne sa usádzajú sa už budeš prsiť medzi nami na kávičke :))

angie77

gratulujem k novým prsiam,neboj sa ešte pár dní a bude dobre zo dňa na deň sa budeš cítiť lepšie :)

To stým pásom som tiež ešte nepočula ale po opke ma to aj napadlo že by mohli niečo také dávať lebo ten pás nie je nič príjemné na tie ubolené prsia. ja neznášam tie pásy málo kedy si ho dám len tak, väčšinou až keď vidím policajtov friško naťahujem. šoférovať som začala dva a pol týždňa po operácii ale pas som teda mať nemohla aj som rozmýšľala že čo poviem keby náhodou ma zastavia že ale viete ja mám nové prsia ne môžem mať pás :))) asi by pozeral ako pako.... ja si myslím že je to super ten papier

tomasova

angie
dakejem ciculka...mna pobolievaju minimalne,este su opuchnute ale uz su teda ine....som rada.a ty sa mi drz,musis len vydrzat a davat prasky na bolest...vsetko prejde a budes spokojna

tomasova

vsetky babenky
dakujem vam strasne moc,velmi dobre sa to cita,hladka mi to dusicku...strasne sa im tesim a som max spokojna...
dakujem

Rozalka

Angie77

áno aj ja som myslela že budem mať vstrebávatelné, ale nie mala som riadne.. na kontrolu idem len o 2mesiace, ak ovšem všetko budem v poriadku... aj ty pôjdeš o týždeň, potom zas o týždeň a ked je všetko v poriadku tak až o 2 mesiace. Pás si tiež dávam len cez brucho, mne to zavadzia, mám ich nejako citlivé v poslednom čase... ale budem používať ihneď ako sa bude dať!
Tomasova
no formujú sa už.. budeš ich mať úplne prirodzené... už teraz máš pekné!!!

angie77

baby ja som vám len napísla čo mi na bezpečnoestné pásy povedali na klinike a pochopila som to tak, že pokial nie je tam ten implantát napevno prirasteny v prvých týžňoch a prišlo by k náhlemu zabrzdeniu a tým pádom seknutiu pása pri brzdení, mohlo by to ten implantát posunút kedže pás prechádza presne cez, ale je to samozrejme na každej z Vás či ho bude používat alebo nie, ja som tiež za bezpečnost nadovšetko a z kliniky som šla bez pásu, lebo to si neviem predstavit keby mi tlačil tie bolavé prsia, mala som ho len cez brucho, ale dlhodobo chodit bez pásu, to neviem ja sa bojím..ale papier pre policajtov som dostala s platnosťou na pol roka keby nás náhodou zastavili a je tam napísané že som postúpila operáciu v časti hrudného koša a preto sa nesmiem priputávať bezpečnostným pásom.

tomasova

cica naša aká zmena po pár dňoch je to až neuveritelné, úplne vyzerajú inak než tie prvé fotky, budú krásne a dokonalé, neboj cica