Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sparkinka

Nadranka...mna zaujima vysledok:)dobry vysledok,,myslim,ze ked dam doveru niekomu co sa mojho vzhladu tyka ma az tak nemusia zaujmat tieto udaje...ale idem kuk papiere a napisem udaje o implantatoch...

nadranka

Sparkinka

Aké číslo si su objednávala? Na stránke Siklienky by sa to malo dať zistiť podľa toho. Alebo tam zavolaj, alebo sa opýtaj dr. na najbližšej kontrole ;-)

nadranka

Sparkinka

No sú profily nízke, stredné, vysoké a extra vysoké. Ja mám vysoký. Mne to dr. na konzultácii tiež nehovoril a ja som to vtedy ani netušila, že niečo také existuje. Ale potom som si to zistila podľa veľkosti implantátov aké mi doporučil.

Sparkinka

Nadranka:ten pas co je nad hrudou,ze nemusim pouzivat,ale podprsenku musim,,,profil aky mam to sa dozviem odkial?

Matka872

tomasova
no parada,som ti vravela ze sa zvacisa ked odpuchnu.A to si len kratko po.A inak ako?nemas nejake bolesti,pychanie,ako sa s tym citis.Ja asi zosaljem do toho aprila :-( potom daj foto :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk