Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Mamita

Ulica:
Záhradnícka 42
Spresnenie adresy:
Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o. /ŠNOP/
Mesto:
Bratislava
PSČ:
821 08
Štát:
Slovenská republika

Nasla som ti to

mamita

lucia
to presne neviem...nejaké nemecké..nezapamätala som si názov....bolo to veľa info naraz...:o)len...akurát hľadám na webe že kde v blave operuje..lebo na konzultácii som bola v prievidzi a tam mi to robiť nemôže tak že budem musieť ísť do BA ..len ho nejak neviem nájsť lebo tú stránku plastický chirurg mi nechce otvoriť...

Lucia83

Zajacik
Dakujeme za super rychle nahodenie.

Mamita
Neboj budes ich mat paradne. Baby tu maju modelaciu a vkladany implos cez bradavku a super. A znacku aku? Ja som mala tiez vykojene ale nemala som modelaciu. Ale ja mam anatomicke. Asi ked da gulate by to nebolo dobre.

mamita

lucia 83
k trškovi....vysoký profil okrúhle a narve mi tam od 400 do 470...ale bude to spojené aj s modeláciou všetko cez bradavku lebo mám strašne padnuté prsia...vraj majú nejaké testery..ukázala som mu na obrázku ako si predstavujem aby vyzerali a vraj mi tam dá to čo sa bude najviac podobať mojej predstave....ale paniku mám riadnu...

Lucia83

Mamita
A ku komu ides? Neboj budu ja som bola presne takato a teda vsetky co sme tu. Neboj uz to bude ani sa nenazdas. A velkost uz mas rozhodnutu??

mamita

lucia 83
mala som termín v decembri 17.teho ale prišiel mi skôr menzes a teraz mi presne na toho 17-teho vychádza že by som mala dostať tak musím volať doktorovi že to asi presunieme ma január...:o((...ponúkol mi tri termíny tak sa mám rozhodnúť....nemáš zač....sú fakt super...:o)))..aj ja už chééééém

rita149

baby ved to je úplná hlúposť z pásmi. Počujem to prvý krát.Ja som sa tiež zapinala. Obísť musí každú! Ja mam 50kg a frajerov otec 120kg. Tak ked obíde jeho tak aj prsia desiny! :-)
A prípútavame sa pre vlastnú bezpečnosť, Lebo ked je v azte airbag a stane sa nehoda a nie sme príputané tak by nam otrhol väzy:-(
Takže zapínať sa, aj po opke!!!

Lucia83

Mamita

Jasne ze mozes , operoval ma mudr. Mladek v Nitre. Sukromna klinika Avelane. Dakujem pekne za pochvalu . A kedy sa chystas?