Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Baby ktore riesite ci si dat implose pred teho, podla mna ano, prsia sa potom nevytahaju a nepoklesnu tolko co by poklesli bez. Co sa moze ale stat, ze moze vzniknut alebo sa zvyraznit asymetria, ked sa bude v jednom tvorit viac mlieka a zlaza sa zvacsi viac a tym aj natiahne koza. Nuz ale tak ci tak neratame s tym ze jedny silikony su na dozivotie, kazdu caka skor ci neskor vymena.

tomyum1

Lucka83

Ahoj micka, ako sa mas? Kozy posluchaju? Nahod nejake novsie foto...

A uz skusas podprdy? Nic nie je, ze? Mozno esprit by bola, lebo asi potrebujes 70E, ta kostica dole by mala obopnut prsnik aby netlacila a ked mas maly obvod chod radsej do vacsieho kosika aby prsko nevykukalo...

Ja mam 8 tyzdnov po a uz na par hodim ked idem von nahodim aj kosticovu podprdu a potom doma rychlo sup dp sportovky. Na jazvy natieram dermatix lebo uz ho mam doma, nech ho teda miniem, doki povedal ze nemam davat nic.

Lucia83

Skoricka
Ahoj miculik! No ja jazvy uplne ze krasne presne aj ja som si ich v ten den prelepovala a sprchovala cele kozeny. Ani ja si ich nesprchujem kazdy den. Chcem aby sa mi to pekne zahojilo. Ako riesis odlepovanie? Sak to mi trha kozu, normalne si myslim ze mi roztrhne aj jazvu. Ty nemas taky pocit?? Inak mam sa super uz si cavargujem stale aj som bola pozerat kozane ale sak nic som nenasla co by sa mi pacilo . Hm ma ckovy kosik jak ac a vacsi ani nema nechapem... Uz sa nam to krati ked budeme moct pobehovat v sexi podprdkach. Len ci ich kupime. Tebe to spravilo ake cislo v cm cez prsia ? Pod stromcekom budeme len kozane vybalovat co?? A to som nepochopila tebe presunuli termin kontroly na 7 rano???
Ten wobenzym este beries? Dokedy budes? Ja uz doberam dalsie balenie . Musim kupit nove .

nadranka

Kim

Možno mohli byť trochu väčšie, ale neviem o koľko by museli mať viac ml, aby tak vyzerali. Lebo max. som vraj mala 425, a to by bol malý rozdiel. Takže nateraz sú dobré :-)Chcela som mať také ako keď som kojila a to sa mi splnilo.

lilabmw

no Kim vek uz nato mam zeby som aj dietko nejake uz mohla mat ale najblizsich 5 rokov este neplanujem takze este mam nejaky ten cas len ci tie implose potom vydrzia a udrzia si tvar no snad ano...to uz by boli potom 3 implose a fu ze dost penazi ratam ze vymenim ale az po min 10 rokoch skor dufam ze nebude treba.A uvidime co Dr.navrhne naposledy nieco hovoril ze 500kludne bez problemov mozme dat na jesen a to som najar bola na opke.

Kim

babiky

... sorry, ze taky dlhsi email, ale ja nestiiiham sledovat, niekedy sa nestacim cudovat ake ste akcne!

vazne, asi keby som bola v robotke niekde, asi by ma vyhodili:D)))) he- he

..,,by som moc toho nestihla a den mi ubehne ani neviem ako, aj vy to tak vnimate xoxo? a nejde , aby som tu nenakukla:)) to je fakt droga:P

dobru nocku vsetkym

Kim

mahulienka

uprimne , hravo by si strcila do vrecka vsetky playmates s tvojou davkou sexappealu;)! a takymito bohovskymi prskami:-)))) aj ich skoda schovavat ci pana 8-)
.... ale to by uz manzelik asi nerozdychal :-D )))

Fekynka

cauky a diiik, , ides tiez do BB? .. a co si si vybrala pod
" stromcek"?;) .fiiiha, blizi sa, blizi :P

Skoricka

heeej ved by som aj brala, ale radsej hamovat ako banovat, ziaden extrem, radsej mensie ako prestrelit a potom ist do mensich;) a tiez aby nevadili vo fitku, predsa len je to zataz hmmm...

.. a este si chceme bez problemov vyberat, kupovat sexi podprdy, nie velke capice:-D, ze Zuleko?:)))))
.., s ktorymi je problem a aj bude vyber znacne obmedzeny, jedine usit na mieru hi- hi:D

Lilibiemdablju

ciao cica! uuuuplne ta chapem, ze ked toto vsetko tu sledujes denno denne, lebo vsak to je horsie ako droga ( i pre mna).... ze tuzis po vacsich, fakt necudo, to je ako mor hihihi:))))

ja este nemam ziadne a uz premyslam a neustale riesim, ci mi bude dost, heh no des, ani nespavam kvoli tomu:-)))).

Ber kludne i 550 tiez si myslim, ze nic nepokazis, ak nerozmyslas nad babom v dohladnej dobe tak si daj, lebo potom bude z teba slovenska Lolo Ferrarri ha-ha, tromfla by si i kralovnu Zuleko;)

Nikuska124

dik za povzbudenie, skutocne bdivujem vas vsetky, ktore mate podstatne mladsie deticky a odhodlali ste sa , klobuk dole!

Olivka21

... s 575 mozes byt-budes sexi venusa, osi pas a KK krasne krivky s KK krasnymi kozenkami:)))
pozri si v tabulkach rozmery implosov kolko ti urobia cm..nemyslim, ze budes za bombu.. a tak aby si si nebuchala po opke hlavu, ze si mohla vacsie a zasa o pol roka:D))))

Nadranka & Sparkinka

pekne okruhlace babule:) to je teda ine kafe pred a po, musite byt spokojne:)))) alebo zeby vacsie??

Sparkinka

Nadranka...mna zaujima vysledok:)dobry vysledok,,myslim,ze ked dam doveru niekomu co sa mojho vzhladu tyka ma az tak nemusia zaujmat tieto udaje...ale idem kuk papiere a napisem udaje o implantatoch...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk