Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ewel007

ty uz mas naplanovanu reopku na februar?a mas aj vybrate kolko?A inak extra vysoky ani neviem ci je z Mentorov tam sa to tusim plus profile vola ale neni som ista ci su, zajta sa tomu v praci povenujem a dam vediet :-)Tiez si myslim ze tych 550 bude akurat k mojej postave snad mi nebudu zavadzat no len som zvedava co doki povie ale predtym hovorim ze 500 kludne takze 550 podla mna bude suhlasit uvidime.Chce ist mat aj viac pri sebe tak snad to nejako spravia zevraj pri druhej si viac pri sebe asopn kamoska ich mala viac pri sebe.A Mentory mam aj ja som s nimi spokojna len ma odradza ze su velkostne ovela mensie aj ako ES aj Nagory mam pocit co som kukala tabulky.Zajtra sa vyrhnem do tabuliek :-)

ewel007

lilabmw

tak super gratulujem a som rada, že nebudem sama kto sa na to zase da :))
ja len keby už bol februar a aby som nemala tolko času stale nad tým rozmýšlať :)
no čo sa týka velkosti, neviem kolko ml lebo ja necvičím :D, a o 100ml sa mi pri 500ml ani neoplatí ale ty máš 400ml si nižia, chudšia, ja si myslím že tých 550ml max 600ml, ale sama uvidíš čo ti aj doki povie a ešte si aj super vyfasla zlavu :) ja mam mentory a do tých chem aj isť, mne sa páčia že su mäkke ako moja :D
inak hladala som na nete aj mentor extra vysoký profil niečo nad 600ml a nenašla som..

nadranka

lilabmw

Aha, ty cvičíš, chcem sa ťa opýtať či môžem s implošmi normálne aj tlaky na lavičke robiť bez problémov??

Sparkinka

Ahojte kamky:)tak neviem ci ste uz kukli moj hrudnik;)tyzden po operacii vyzeraju takto moje prsia...hm...mam pocit,ze su prsia daleko od seba,len neviem ci to nie je aj tou pooperacnou podprsenkou,ktora formuje prsia a ma velku medzeru medzi kosikmi,chcem si precitat aj Vas nazor a Vase skusenosti,,,potom sa mi zda,ze kazdy prsnik mam akoby iny,tiez chcem vediet ci sa to upravi po case a ci prsia pojdu blizsie k sebe a nie od seba ako podprsenka...dakujem za odpovede a vsetkym prajem pekny vecer...

nadranka

lilabmw

Aha, ty cvičíš, chcem sa ťa opýtať či môžem s implošmi normálne aj tlaky na lavičke robiť bez problémov??

lilabmw

Zuleko

Inak chod kuk do Tesca F&F tam som videla take velke inak aj Ccko sa mi zdalo obrovske od nich mozno aj D by ti bolo lebo fakt sa mi zdaju nejake velke tie kosiky inde maju vsade male NY,HM a tieto to su vsetko precpate a cislo najväcsie C ale super push-up ja neviem ci si myslia ze len male kozy maju baby alebo co :-) a co sa tyka velkosti uvidime co povie Dr.ze kolko by mi odporucal ja by som bola spokojna take väcsie 4ky teraz mam take väcsie trojky.Cize snad tych 550 by mi ich spravilo lebo presne nakolko ja cvicim vela sa bojim aby mi nevypadli tie balony pri behani :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk