Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tia001

Monitaaa

ano hned mesiac po op som otehotnela, jedine co sa zmenilo su bradavky a objem. Povodnych 94 cm cez prsia zostalo len su objemnejsie uvidim co z nich bude po kojeni :D , a komplikacie ziadne uz ani neviem ze som vobec bola na op. Po op som mala 70 D teraz nosim 75 E .

tomasova

angie
cica jedna stratena nejeduj ma...napis aspon jedno slovicko ze si ok..ved uz sa neviem dockat,coze si pysna???

Lucia83

Tomyum
Som spokojna urcite, to co mi zostalo po kojeni bol des. Pozri nikto nema rovnake prsia na chlp. Aj ja mam rozdiel ale to som mala aj pred opkou, nemohla som cakat ze budu ak dvojicky. Neries to ja to vobec nepozorujem u teba ze masrozdiel. Fakt iba na tej jednej foto co som ti aj pisala. V podprde to neni vidiet vobec. To je to ze neni nic medzi to je skoda ale ja som rada lebo by som mala mozno mensie ako mam teraz a by som lutovala..

tomyum1

Lucka83
Ano ta telova je sportovka anita super sa v nej citim aj ju mozem pod hocico obliect a aj na cvicenie ju budem nosit.
A ty ako spokojna s kozenami? Moje su stale jeden vacsi mrzi ma to ale lepsie to spravit asi neslo, nevedel doki ake implose dom mala predtym a tiez kazdy prsnik bol iny, ina velkost aj tvar... Pozerala som tabulku tak mam po sebe iduce dve velkosti implosov, nic medzi niw je, asi keby dal rovnake by bol opacny rozdiel a vacsi nez teraz... V inom profile a projekcii mozno su aj ine rozdiely, ze 30 ml, alw v tych co mam ja 45. No co, uvidime ako si este sadnu casom, ked budem ze uplne nespokojna po pol roku a dlhsie budem hladat riesenie. Aj sa mi uz zdaju dost male... Ja mam inak aku chalansku postavu, cez prsia teraz 88 (bez podprdy), pod 70, pas tiez 70 a boky 88 :-)

Ty mas aky dobry naklad :-) a peknu zensku postavicku, pas aj boky, super:-)

Lucia83

Skoricka
Nie ta cierna to je moja ked som kojila som ju nosila. Je super lebo je bez kostice , takze ju vyuzijem sa tesim.. Aj to tielko ked som kojila som nosila to cipkove. Usetrim:-)))) vtedy som mala naplnene kozeny mohla som mleko predavat a co mi znich ostalo .. No ale uz su ako boli.

Tomyum paradicka uz sa usadili su zas ine. Ta podprdka to je ta co si tiez o nej pisala??