Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

takze baby volala som s Dr.povedal ze kedy chcete ist na reopku?ja ze neviem asi az buduci rok cize by boli schopny ma aj tento rok este operovarovat.4.12 by som mala konzultaciu ale este som mu povedala ze dam vediet ci budem mat cas.A na reopku pri Mentoroch Nagoroch by som dostala 300 eur zlavu a pri ES 10% cize z 2300 by som nejakych ani ne 2tisic platila pri ES.

@mahulienka :ty si mala aky zaklad?a mas anatomy?krasne prekrasne naozaj

Ake implose si mam dat poradte ja mam teraz Mentory ale väcsinou tu baby od cervena maju ES alebo sem tam Nagory.Idem kukat tabulky zeny :-) a zajtra ocakavam ze mi poradite nech nato niesom sama ewel007 kejtrina zuleko kim :-)

olivka21

Zuleko,skoricka
kurnik,nemozem si dat 575,lebo mi to podla mna pridavat na vahe...ja mam osí pás,silne nohy a riť akoby som tam mala implantty 900vky... takze nechcem to prehnat,ved uvidim,co mi tam dokj narve

mahulienka

Zuleko
moja ja som ju kupila minuly tyzden. Budem drzat palce pri nakupe, dufam, ze nieco pekne najdes,potom posli foto:))

Zuleko

Mahulienka
Super tak pojdem mrknut do takka,ale ty si ju kupovala asi davnejsie,ze?Dneska sa chystam do optimy na podprsky tak pozriem,dufam,ze nieco najdem:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk