Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

iwon

Babule potrebujem poradit.....kedy ste zacali dvihat tazke veci?ja pracujem na diskoteke a beham tam s tazkou tackou ale urcite nedostanem viac ako 3 vikendy volnna.bude to stacit???? Dakujeeem

Monitaaa

Lucia83 Skoricka
Nemusite tie leukoplasty trhat dole. Ja mam na to lekarsky benzin, ktory pouzivaju aj na kllinike... da sa kupit v lekarni za cca 1-2 eura namočite gazu alebo vatovy tampon, navlhčite s tym leukoplast a len krasne hladko stiahnete. s tym som si aj vyčistila prsia ked som ich mala cele odleukoplastu

lilabmw

kim mahulienka

ano mate pravdu aj som nad tym tam najrpv uvazovala ze po dietatku len ked to nemozem akosi vydrzat :-)Uvidim co spravim ked nikto mi nevie poradit priatel hovori si ich daj niekto zase az po dietatku tak som este na väcsich vazkach.Len zase tatko nemozesm rozmyslat ze po dietatku to by som ani tieto prve nemala teraz len zase sa bojim co ked bude treba korekcia po dietatku a potom dalsich 2500tisic ?to uz by bolo 7500dokopy to uz je slusna sumicka.A ten nos ked rozmyslam tak ten sami samostatne neoplati davat robit asi nakolko iba narkoza je ale 300eur neviem ci neni lepsie spolu potom alebo v lokalke to sa musim ale este dokiho opytat ci by to slo ta mäkka cast.Ale dakujem baby aj tak za rady :-*

Kim

Nadranka

doki ti vycaroval prekrasne, urcite dal max vyzeraju ako by si ani nedojcila, vyzeras tu ako dievcatko:)!

pofot vo viac vystrihnutych podprdach, tuto mas nadhernu, ale schovava ti na skodu tie peknunke kozenky, k tvojej postave su uplne super

stale tvrdim, ze lepsie nemat nic, prip mini ako velke a potom sialene ovisnu, potreba modelovat a pod, nuz ale vyberes si;)?

nieeeee:-)

Rozalka

Angieka
sa má v poriadku, aspoň doky mi to včera hovoril, bola som na kontrole, tak nedalo sa mi neopýtať na Angie...
Lucia3110

koľko so nosila tú pooperačnú?? mne už len 2 týždne, to sa mi nezdá, lebo ja mám len 2 týždne po opke... a s čím mám natierať jazvu??? nehovoril nič... napíš inštrukcie...
Vdaka

Tomaska
ako ??? už spokojná?

skoricka

Lucka

ja ani neviem, ci ich mam suche, mne to priatel prelepuje a ked sa ho pytam jak vyzeraju, ta povie, ze krasne, tenke...aj som si skusala kuknut so zrkadlom, ale ta nic tam nevidim poriadne :)) No vidis, musim si aj ja kupit detol. A s cim ich mastis? Akoze moja starostlivost je nulova :D spolieham sa len a len na wobenzym a Ty uz neber 21 tabletiek kazdy den :D mne uz take tazkosti to robilo...teraz uz v pohodicke 5 zoberiem 3x denne...A co sa tyka triciek, asi len 5 som si skusala a nenatiahla som a ta podpira je tenucka pooperacna, tak neviem co bude potom s normalnou :D tielka urcite natiahnem, tie su elasticke a samozrejme cicky co najviac hore vydvihnem :D ale tricka fakt mi boli tesne, aj mi kozy tak tlacili, ze som sa nevedela vystriet poriadne, cize uz ich nosit nebudem...mame my ale problemy :D

Kim

Lili

suhlasim s Mahulienkou, mas velmi pekne kozenky,si nadherne opalena, sexi kerky, kup si teraz to auto radsej hehe a novucicke kozenky ti da drahy po babatku a mas to vybavene:D)))... a budes mat aj aj:)))

na reopku budeme musiet vsetky tak ci tak

Lucia83

Skoricka
No aj mne ostavatake spunave ale ja si to iba tak zosupem a ide to dolu. Teraz som poslala nove fotecky, skusala som stare plavky samozrejme teraz bez vystuze ale tak su mi do polky:-)
Noaj ja tak ked sa osprchujem potom dam dolu leukoplast vysusim a dam novy. Ja kravadobre ze simoto napisala jasom viesco staleavala tych 21 a to sa ma znizovat.. Teraz mi to docvaklo. Ja som mala 2x 200 vkove balenie. No dnes musi. Kupit dalsie. Inak nedezinfikujem nicim, len normalne si ich budem umyvat detolom teraz ale zas sa bojim ze sa mi vysusia uz teraz ich mam brutal suche. Stale ich mastim. Ja mam 90 cm cez kozeny ale v podprde bez som neskusala. Inak veci vsetky natiahnem, ty si musela kupovat nove handry?? Tak kosele samozrejme ze nezapnemcez kozy ale dam tielko pod a je fajn.