Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Mahulienka
Krásne prsia!!Prosím ťa nechceš predať svoju postavu?Veľmi rada kúpim:-)))Super postava,kárne telo,prsia fakt kočka!Chcem sa opýtať odkiaľ máš tu nádhernú podprsenku poslednú?:-))

Tak baby dnes moje prská oslavujú 6 týždňov po,strašne rýchlo to zbehlo!Takže zajtra sa ide na nákupy podprseniek,ak máte niektorá typy,kde sa dajú kúpiť pekné podprsky sem s nimi:-)))

Lilabmw
Mináriková mala aj s tými 600 dosť veľké prsia,ja keď si to porovnám s mojími 620 tak ona bola o hodne vpredu:-))To všetko záleží od stavby tela,možno keď tebe dá 600-650 nebudeš ich mať až take bomby ako ona a tým pádom ťa to ani tak nerozšíri:-)

Kim

mahulienka

je ako buldog, urcite pysny, ze ma taku cicu,
je vsak mozne, co sice neprizna, ze xvilkami i lutuje, ze zrazu uz nie si len prenho zaujimava babika:-))) ale ocumuju a lichotia cudzi 8-)

moooc moc sa tesim, urcite neobidem a pridem ti ix ukazat mrxy:-D

olivka21

kim
jasneee,pohodka margotka ;)
stretneme sa uz vyceckané a baby z BA a prilahleho okolia mozte dat spich s nami tieeeez....wueeeej...padne kaviaren

mahulienka

Kim
beriem ta za slovo, cakam kedy dorazis a dame rande:)) No s tymi pohladmi to bolo zvastne, zo zaciatku velmi neprijemne, sak predtym ked som tam nic nemala tak to bolo len do oci:)), ale zvykla som si na to a niekedy je to celkom zaujimave az vtipne:)) sak uvidis... S tymi 515 to nebudes mat s pohladmi lahke:)) a hlavne mojho manzela to dost zmenilo, co sa tyka tych pohladov..

Kim

Zajacik

nas zlatucky, zasypavam ta pusinkami a objimam ta silno silnooo ako to s prehladom zvladas, mega ryyxlo nahadzujes!!

si proste 1- ka!!!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk