Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - super !a ake máš ty krásne vymakané brucho !!!! kočka ! ja tam nejak nevidim ten rozdiel , že by bol vyžšie prsnik koli opuchu ...na jednej fotke - áno , sa mi tak nejak zdá , ale fakt minimalne ...nemusiš mať žiadne obavy ...

VeVerka11

Serena
Moja jazvička je ešte vidieť, som krátko po opke, ale kamoška, čo už je 4 roky po, tak jej jazva už nie je vôbec vidieť. Absolútne by si to nezbadala. Moje jazvy boli najprv dosť červené, ale postupne sú čoraz svetlejšie a krajšie. To máš ako s usádzaním poprsia. Už som chodila aj v tielku a vôbec ma tie jazvy netrápili, nie je to až tak vidno. Bolesti sú individuálne, ja osobne som dlho nedvíhala ruky, bála som sa, aby sa jazvy neroztiahli. Tak tri týždne som bola dosť nemotorná. Už dvíham ruky normálne, mala som operáciu 8.2. Po operácii som si ich umývala repíkom, ale na pravej strane sa mi urobila hrčka. Je to normálne, masírujem ju, aj sa zmenšila, ale Dr.Červeň mi povedal, že ak nezmizne do mesiaca od kontroly tak mam prísť. Je to malá cysta a budú mi z nej vyťahovať nejakú tekutinu. Neviem, či je to potrebné, naozaj je to minimálne, ale budúci týždeň chcem zavolať. Potom Ti môžem napísať viac o tom. Je to bežné, každá z nás má inú hojivosť rán. Som uprímná, aby si vedela všetko. Ohľadne metódy vkladania, neviem, či bol použitý aj endoskop, ja som sa radšej nepýtala, aby som nemala haluz z toho :D Ja som si dávala dosť pozor vo všetkom, až kým ma moje telo nepustilo. Aj teraz sa ešte bojím dvíhať ťažké veci, aspoň tie prvé tri mesiace po opke treba byť opatrná, to obdobie je najdôležitejšie pri usádzaní silikónov. Rada Ti odpoviem na všetko. Už máš termín opky a doktora?

Serena

VeVerka11
dakujem za ochotu..chcem sa spytat na jazvicku, ci ju je vidno, predsa, ked mas tricko bez rukavov alebo top...ci si myslis, ze si mala lahsiu rekonvalescenciu ako ostatne baby, ktore nemali vedeny takto rez...a bola pri tvojej operacii teda pouzita ta kamerka- endoskop?.. ja nemam ziadne prsia, teda ani ta ryha tam nie je, takze si myslim, ze asi to bude aj moj pripad, to podpazie..

Serena

jajakarinka
tvoja mala je zlatucka, ze to tak pochopila:)..aj ja v to budem dufat, ze tomu porozumie, ze to nebude brat, ze ju odstrkujem, nechcem..

Tinizmus

Ahojte damy, dnes su presne dva tyzdne od opky. Paradoxne mi najvacsie problemy robi chodza :( staci 5 min niekde von a okamzite zacnu prsia boliet,stipat....mali ste to aj vy niektora? Fakt je to dost obmedzujuce...

jajakarinka

Lauritania.,,...este ze ta mam :-) no vies mne to treba presne takto vysvetlit. Lebo mne niekedy dlhsie trva kym to pochopim a to som neni blondinka:-) srandujem:-) vecer si ho dam odfotim sa a poslem do galerie ci to mam spravne....,,.inak tie fotky som poslala zle hej mi zajacik pisala je velmi zlata:-) ale uz som ich poslala dufam ze spravne :-)

lauritania

jajakarinka - ahoj kočka , pás treba dať na ten opuchnuty - výžší prsnik ,a na ten dobry prsnik dávaš pas pod prsnik . Najlepšie je to založiť tak , že si to zapneš rovnomerne nad prsia a potom len potiahneš pod dobry prsnik .Maj to tak zatiahnute aby si to cítila že ťa to ťahá , pevne ! ak sa ti bude zdať že sa ti pás zosuva nadol tak prichyť zicherkou !

yanka8 - ja som ten pas mala s podrpsenkou. objednavali sme set , to znamena aj s pasom .... inak si ho možeš objednať v siklienke. zaleži aj aku maš podprdu , lebo tie od lipoelastic , maju už aj všite zipsy na uchytenie pásu ..

jajakarinka

Yanks8.... ja som zo ziliny a cesta v pohode da a sa to zvladnut neboj......neboj vykuzli ti super prekvapko budes spokojna on je sikulka :-) mozno ze nebudes mat bolesti ja osobne som nemala bolesti ani lieky od bolesti mi nedali ani infuzku pretoze mna naozaj nic nebolelo ...........skor take stipkanie a palenie som citila ako ked si mooooc spalis prsia. A taky pocit soim mala ako ked ta niekto siiiilno stiahne obvazom .....suvisle som nepovedala vetu lebo som sa zadychavala:-) ani doma ziadne lieky akurat som si dala 3 krat za tu dobu co som po opke doma Aulin to je priamo od bolesti chrbtice ....a ked som kusok presla alebo som isla s malickou na prechadzku tak som sa citila ako keby som behala maraton:-) ale kazdym dnom to bolo lepsie ....a teraz sa citim super sem tam si chytim prsia ci su naozaj tam:-) len sa stale setrim akurat umyjem riad zavesim praslo na razosky v poctate tie 3 tyzdne mas mat kludovy rezim:-)

yanka8

Jajakarinka
Tu si chcem tiez objednat, mozem ju potom pouzivat asi aj na behanie namiesto sportovej.
Ty si z Bb? Bojim sa ako zvladnem cestu do Ba. Snad ked sa nadopujem liekmi, tak to nejako vydrzim. No som velmi zvedava co mi dr. Cerven vykuzli za prsia. Po konzultacke som sa bala, ze budu prilis velke a teraz sa bojim aby neboli male :-p
Ako sa uz citis teraz skoro 3 tyzdne po opke? Ja po troch tyzdnoch nastupujem do prace.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk