Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Yanka8...... ano wifi tam je .. no ci k tej novej davaju to neviem ale ku starej podprde davali ten pas. ....vsak zavolaj do siklienky a spytaj sa tam... ja som si objednavala teraz tu druhu podprdu co je ako 2 faza pooperacnej podprdy a musim. Povedat super je pohodlna a krasne drzi prsia .... potom ked pojdes na 1kontrolu si ju objednaj odporucam vrele :-)

yanka8

jajakarinka

ano, ale su tam skratky a vsetky som presne nevdela co znamenaju a moja lekarka mi napisala co vedela a plus dala co sa ziada tu pred operaciou, tak len dufam ze tam bude vsetko.
Ten pas davaju aj k tomu novemu typu pooperacnej? Nevsimla som si, ze to tam je pisane, musim prekontrolovat.
Este som chcela, je tam wifi prosim ta?

jajakarinka

Yanka8.... pyzamko si neber tam dostanes sexy kosielku s detskymi motivmi :-) moc neni nutny..... u nas sa robi ekg u internistu .....ten pas dostavas automaticky k tej pooperacnej podprde....len si zober neake volne tricko alebo tielko ked pojdes domov ako ceckana aby si sa citila pohodlne:-) .....a ten papier co ti dala sestricka na predoperacne vysetrenia tam mas napisane presne ake mas mat vysetrenia aj s krvi

yanka8

jajakarinka

dakujem, dnes som tam volala a opytala som sa sestricky, ci je mozne prist o den skor, kedze v nedelu priletim a nechcem v utorok rano cestovat z Ba do Bb a stresovat. Bola strasne zlata a ze mozem prist v pondelok vecer. Budem kludnejsia.

Lauritania

prosim ta, ty si si ten pas kde kupovala? Ja ostanem na Sk len dva tyzdne a vlastne po kontrole odlietam naspat domov a ak mi nahodou povie, ze potrebujem aj pas, aby som ho uz mala pripraveny. Objednam si ho radsej dopredu.

Co ste si brali na operaciu, ake oblecenie?
Dnes som si bola pre krvne vysledky, ale na MK som citala, ze sa robi aj rozbor mocu, je to nutne aj u Cervena?
A este co vam vsetko robi internosta ako vysetrenie? Tu sa u nas strasne dlho caka na EKG, to si budem musiet urobit na Sk.
Ja viem vela otazok, ale uz sa to pomaly blizi a najhorsie je, ze neviem, ci im budu stacit vsetky krvne rozbory co mi tu vo Fr. urobili. By ma porazilo ak by mi nieco chybalo a nemohli ma preto operovat

jajakarinka

Lauritania .... takze ten co mam opuchnuty na ten si mam dat pas ? Pretoze ja mam vyzsi ten pravy prsnik.....a ked som bola na kontrole povedal mi ze si mam doniest pas pre istotu na dalsiu kontrolu ze ked tak budeme tlacit na ten opuch tym pasom ......

lauritania

jajakarinka - hiiii , pekný koment , čakam ešte na tvoje fotky ... tak si ten pás daj , aspon na noc. nič nepokaziš .... daj si ho podla mojej foto .... ten čo je vyžšie musiš ťahať nadol , zatiahni si to tak aby si to aj citila , tak viac silnejšie , ono postupne prestaneš citiť , a nebudeš an citiť že maš ten pas. ak si nebudeš vedieť poradiť , piš !

VeVerka11

Serena
Ahoj, ja som bola tak operovaná, teda ja mám implantát vkladaný rezom v podpazuší. Operovaná som bola u Dr. Červeňa a mám dokonca aj anatomické, čo väčšina doktorov nerobí, iba guľaté tak dávajú. Nemala som základ skoro žiadny, takže prístup spod prsnej ryhy nebol možný. Som po operácii viac ako 9 týždňov. Ak máš nejaké otázky pýtaj sa :) :)

Serena

Aj mna by zaujimalo, co ste poculi o endoskopicky asistovanej augmentacii, resp, ci niekoho poznate, kto bol takto operovany...uvadza sa, ze je to menej bolestive, rychlejsie zotavenie a tak...ale zas je to vhodne len pre urcite typy zien...

jajakarinka

Lauritania....v prvom rade ked som si znovu pozrela tvoje fotky tak som skonstatovala ze ich obe mame kraaaaaasne:-) v druhom rade ze mam ten isty opuch ak. Ty..... mam sto chuti si dat ten pas. :-)

jajakarinka

Lauritania....nooooo tie bodky urobil aj mne na podprde aby som vedela ako si ich mam spravne napravat:-) idem pozriet. Tvoje fotky :-) normalne mam chut si dat ten pas :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk