Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania .... takze ten co mam opuchnuty na ten si mam dat pas ? Pretoze ja mam vyzsi ten pravy prsnik.....a ked som bola na kontrole povedal mi ze si mam doniest pas pre istotu na dalsiu kontrolu ze ked tak budeme tlacit na ten opuch tym pasom ......

lauritania

jajakarinka - hiiii , pekný koment , čakam ešte na tvoje fotky ... tak si ten pás daj , aspon na noc. nič nepokaziš .... daj si ho podla mojej foto .... ten čo je vyžšie musiš ťahať nadol , zatiahni si to tak aby si to aj citila , tak viac silnejšie , ono postupne prestaneš citiť , a nebudeš an citiť že maš ten pas. ak si nebudeš vedieť poradiť , piš !

VeVerka11

Serena
Ahoj, ja som bola tak operovaná, teda ja mám implantát vkladaný rezom v podpazuší. Operovaná som bola u Dr. Červeňa a mám dokonca aj anatomické, čo väčšina doktorov nerobí, iba guľaté tak dávajú. Nemala som základ skoro žiadny, takže prístup spod prsnej ryhy nebol možný. Som po operácii viac ako 9 týždňov. Ak máš nejaké otázky pýtaj sa :) :)

Serena

Aj mna by zaujimalo, co ste poculi o endoskopicky asistovanej augmentacii, resp, ci niekoho poznate, kto bol takto operovany...uvadza sa, ze je to menej bolestive, rychlejsie zotavenie a tak...ale zas je to vhodne len pre urcite typy zien...

jajakarinka

Lauritania....v prvom rade ked som si znovu pozrela tvoje fotky tak som skonstatovala ze ich obe mame kraaaaaasne:-) v druhom rade ze mam ten isty opuch ak. Ty..... mam sto chuti si dat ten pas. :-)

jajakarinka

Lauritania....nooooo tie bodky urobil aj mne na podprde aby som vedela ako si ich mam spravne napravat:-) idem pozriet. Tvoje fotky :-) normalne mam chut si dat ten pas :-)

lauritania

jajakarinka - mne bol pri druhej kontrole tiež žikla , červen len pribehol , nakukol a odbehol , hhiii . že treba dať pás povedala sestrička , založila , žikla schválil . žikla mi hned na prvej kontrole nakreslil na podprdu aj čierne bodky fixkou aby som vedela kam ťahať bradavky a usadiť prsia . je to super , lebo nemusim rozmýšlať ako ich položiť do podprdy ...pozri moje foto , mam tam foto so založenym pasom .... potom pozriem tvoje fotky či to máš až tak vysoko ako ja .....

jajakarinka

Lauritania.....ale mne ten pas nedal.... nervozna som s toho.....a este to mas? Jooooj tak super ze uz mozes aj normal nosit podprdu:-) poslala som fotky. Do galerie kukni potom ked ich tam nas zajacik da:-) mne ho kazal len tak vyssie si davat to prsko v podprde ako to druhe .... mna kontroloval dr.Zilka pretoze dr.cerven operoval ale nevadilo mi to :-) nemam si dat ten pas:-)

lauritania

elle - vôbec nerieš kto akú ml velkosť má , pretože bude 20báb s rovnakou velkostťou v ml a všetky budu mať prsia uplne iné , zaleží to všetko od viacerich faktorov : nielen od výšky , váhy , ale aj o rozložení hrudníka , svalu , kostí .... toto presne mi povedal doktor , ked som pred opkou bludila denne 5 hodin po nete a hladala prsia s velkostou okolo 400ml , aby som mala predstavu že ake asi budu. chcela som prirodzene : ani male a ani velke , a hlavne aby neboli bomby , dal mi 410ml a som plne spokojna , vobec nevidno že mam silik.prsia , iba ked su nahe prsia tak vidno že nie su tak pevné a krasne prirodzene. Som len 6 týždnov po opke a kludne by som si vedela predstaviť aj väčšie. Teraz som videla fotku čo dala baba s 515ml prsiami , a má ich dokonca menšie ako ja 410ml .... nehaj to na doktora a nerieš to , lebo sa z toho zblazniš !!!!!!

lauritania

jajakarinka .- to čo opisuješ s tym opuchom vyžšie , tak to je to čo som riešila a mam aj ja ... je to lepšie , ale je to ešte stále ... určite nám to vymizne a prsia budu rovnaké !!!!! prsia maju ešte čas , tak do 3 mesiacov sa vraj riešiť nemá ich výzor ....
ja všetko ok , od včera už nosim normálnu podprdu tak 3-4 hodky denne , ale inak neustale tu pooperačnu a na noc pás .....

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk