Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

ja si nechcem rezat do prs, lebo sa mi robia hypertroficke jazvy, videl mi jazvy po znamienkach a sam pristupil, ze to povedie cez podpazusie... Bittersweet, ako to myslis, ze to bude viac vidno? Akoze rez bude vidno, alebo ze su to silikony? Zevraj pojdu ciastocne pod sval a ciastocne pod zlazu, robi to tak preto, ze ked sa predklonim, nech sa mi tam nerisuje silikon, neviem ci chapes... no normalne zvazujem 350ml- az 370ml,miesto 320 cize trochu vacsie... Len neviem ako mam s nim komunikovat, ked neviem popisat ze co chcem, neviem ci to spravne pochopi... Chcela by som C-cka.

jajakarinka

Lauritania....ahoj kocka tak na kontrole som dopadla dobre ....len to lave prsko si mam tak napravat zdvihat si ho v podprde vviac ako to prave ....a zvrchu ho mam dost opuchnute ako to prave mam ho opuchnite od zaciatku a vobec ten opuch neustupuje neostane mi take vsak? :-) dost som s toho nervozna:-) na kontrolu mam ist az 15 maja. A pre istotu si mam doniest aj ten pas ....ty sa mas ako ?:-)

jajakarinka

Yanka8...... kamoska si objednala v Bb izbu na hoteli v blizkosti kliniky ju operovali v stredu a v utorok prisla do BB a rano v klude prisla na kliniku ...kludne zavolaj na kliniku a spytaj sa sestricky na najblizsi hotel pri klinike sestricky su velmi ochotne a poradia ti :-) a aj tu co na forum chodia kocky co su z BB tak si myslim ze ti radi poradia najblizsi hotel .:-)

dianad

Baby ja mám dnes presne 4 týždne od opky, prsia mäknú, nebolia a čo som prekvapená, dnes som si merala obvod, a mám o 4cm viac cez prsia ako pár dní po opke, keď boli prsia ešte opuchnuté.
Pekne sa mení tvar a som veľmi spokojná :) všetkým čo ich to len čaká, držím palce

bittersweet

elle ja mam C a su teda mensie nez Dara:D pod pazuchou ti to bude vidiet viac a pri reopke aj tak budes musiet ist z podprsnej ryhy. ale ak si o tom presvedcena, Dr. Hedera je top trieda na endoskopicku augmentaciu:)

bittersweet

elle Polytech su vacsie implose, ale kusok viac si daj, mas este vela casu, preber to s dr.heredom. zas az tak velmi to nevykorigujes, si silikonami sa nenaraba celkom ako s prirodnymi prsiami, aj ked ja ich mam len 7 tyzdnov, tak mozno neskor. tvoja kamoska ma mozno 220ml pod zlazu, pod sval tym velke zazraky nespravis, ak nemala poriadny zaklad.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk