Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

chanelis

Tina...dakujem :)

Planujem si dat zvacsit prsia pretoze nie som spokojna ale kedze teraz koncim skolu tak urcite az po. Chcela by som ist k panovi doktorovi Cervenovi kedze do BB to mam len par minut cesty. Uz sa neviem dockat toho momentu a zavidim vsetkym co ich uz mate :) V dobrom samozrejme.

tina691976

chanelis
na začiatku by sa malo prispievať do fora potom krok dva je že pošleš foto prs bez tváre pred opkou na galeria@zoznam.sk a potom dostaneš dalšie inštrukcie kde a ako si to možeš pozrieť

jajakarinka

Ericka...... je mi to uprimne luto ze po 2 krat sa to nezrealizovalo ale hovori sa ze nieco zle je aj na nieco dobre a naco je to dobte zisti clovek az neskor ... nezufaj hlavu hore v prvom rade je prvorade zdravie ....viem o compisem pretoze 6 rokov dozadu mi hrozila truhla alebo vozik takto mi to na rovinu povedal primar ortopedie mala som skolizu chrbtice vzradty ktore mi tlacili na miechu mala som obrovske bolesti keby sa mi skrivila chrbtica este viac ako som mala pretrhla by sa mi miecha.....podstupila som velmi tazku a narocnu opetaciu chrbtice ktora trvala 8 hodin mam v sebe 2tytynove tyce 17 srobov v jeden det mi vystierali chrbticu vystikavali vzrasty a robili mi platnicku od lopatiek az po trtacovu kost som posrobovana ako robokop takze sen o prsiach sa mi takisto rozplinul ako tebe. Ale ja som verila tomu ze raz tie prsia budem mat.... a az na 3 krat sa mi moj sen splnil tak hlavu hore kocka ja verim tomu ze sa das do poriadku a o par mesiacov tu napises ze uz mas po opke prs a budes sa tesit a my spolu s tebou silno ti drzim palce!!!!!

tina691976

ericka
je mi to hrozne luto že sa ti to ani na druhý krát nepodarilo ale naozaj čo ak to je osud a malo to tak byť človek už potom verý aj na veci medzi nebom a zemou pri čítaní tvojho príbehu mi veru aj slza vyšla ved sen ženy je mať prsia možno nie u každej ale večšina určite . možno ti to ešte na tretí pokus vyjde ktovie prečo tá krv až teras nemala dobré výsledky ked si doteras problém nemala ja tiež už mám skoro 38 a pri čakaní na výsledky som trpla či bude všetko ok človek nikdy nemože vedieť čo ukáže rozbor krvy aj ked sa cítime ok tak ja ti prajem kludné svietky aj ked pre teba su asi smutné ale možno ti to raz dopriate predsa bude do tretice všetko dobré sa predsa hovorý

ericka

Ahojte kocky, v prvom rade by som Vam vsetkym co ste podstupili opku povedat, ze vsetky ste krasne s novymi prsickami, tisko Vam zavidim. Obzerala som si ich v galerii a snivala o tom, ze i ja raz budem taka spokojna, stastna a citit sa konecne zensky. Ale moj sen o peknych prsiach sa akosi rozpliva do neznama. Uz po druhy krat. Moja cesta za prsickmi ma akusi trnistu podobu. Pred 2 rokmi som sa rozhodla, ze konecne zrealizujem svoj sen. Vsetko prebiehalo hladko, nasla som si vyborneho doktora, nove prsicka uz boli na klinike, termin opky stanoveny, nastup na klinku mal byt o dva dni. Koncila som s predoperacnymi vysetdeniami a posledne bolo sono prsnikov kde mi v pravom nasli hrcku. Sok, vsetko sa rusilo a menila sa klinika z plastickej na onkologicku. Bola som operovana a na nestastie bol to nezhubny nador. Tak som sa zmierila s tym, ze na teraz sa musim svojho sna vzdat. Po 2 rokoch a pravidelnych kontrolach som mohla svoj sen zrealizovat znova. Prsia boli ciste. Huraa. Tak som sa pustila do planovania znova. Ale osud mi zase neprial. Dnes som mala mat prijem na kliniku a zajtra uz by som bola nova zena s novymi peknymi prsickami. Ale nebudem :(. Vsetky predoperacne vysetrenia prebehly hladko a v poriadku. Problem nastal ked prisli vysledky krvy. Ukazalo sa, ze mam zlu zrazanlivost krvy. Tz, ze by som mohla pri opke vykrvacat. Hematologicka zamietla opku. Sok neskutocny, plakala som ako mala. Znova nieco a este take nieco s cim som neratala. Bola som si 100% ista, ze internym prejdem. V zivote som nemal problem s krvou a zrazanlivostou. A zrazu vrodeny deficit zo stredne tazkym stavom objaveny ked mam 40 rokov??? Zvlastne a nepochopitelne, ak by to tak bolo tak by som mala problem I pri predoslich opkach ci I pri beznom poraneni alebo trhani zubov...nebol nikdy. Ale tak ci tak momentalne sa citim mizerne a mozem uz len tak snivat o prsiach ;(. Boli dva pokusi a oba stroskotali, tak neviem ci to nie je neake znamenie alebo nepriazen osudu. To bola taka moja mensia story o ceste za snom. Preto Vam kocky vsetkym drzim prsty ci uz ste pred opkou alebo po nej. Obdivujem Vas a prajem Vam vsetko vsetko dobre vela radosti s prsickami!! Krasny Velkonocny pondelok prajem!...

jajakarinka

Lauritania.......dakujem ukludnili ste ma:-) ja viem ze kazdym dnom sa to meni a bude to ok:-)

Elle....ak ti doktor povedal ze sa da aj viac tak si daj kolko sa ti tam najviac zmesti...mas take iste miery ako ja len s tym ze ja mam ani nie 160cm . Mne dr. Povedal ojooooj tebe by sa tu toho zmestilo len ja som krpec tak mne staci tych 370 ml mam gule vysoky profil a mam vacsie trojky ale zas ja som mala zakladu dost ......

Tinizmus

elle
Urcite tam daj tolko,co to da :) ja mam 400 a je to paradicka :) pod trickom to je akurat a vovystrihu/plavkach/podprde normalnej sa uz bude na co pozriet :P

Tinizmus

Damy,tak pridala som aj svoje foto po 2 tyzdnoch :) opuchntam este je,ale pomalicky zacinaju maknut :) stehy mi vytahoval gynekolog,aj jemu sa ta praca pacila :D hadam sa zahoja jazvicky co najskor,ale tie ma tak nezrapia ako tie bolesti pri chodzi...som zvedava,compovie doki na to,ci ma nejaku radu :)