Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Ahojte kočky,prosím Vás má niektorá z Vás okrúhle 550ml alebo 575ml extra vysoký profiL?Chcela by som vedieť aké ostanú po odpuchnutí a usadení sa.Či také akurát al.velké.Mám v tom trošku chaos,kedže väčšina píšete,že by ste išli po opke do väčších. Veľmi pekne dakujem za každú odpoved.

henka88

Sandritta
Ja v pohode chodím bez podrdy aj dlhšie, aj 2 hodky, ale nič pri tom nerobím. :) Mne povedal dr. že už môžem aj normálne chodiť bez podprdy vonku :D Aj spávať bez nej môžem, ale to spávam stále pekne v skafandri, lebo by som sa bála :D ja ešte ani na boku nespím, lebo mi je to nepríjemné a to mi dovolil, už aj na bruchu. No a vonku bez podrdy možno budem mať odvahu ísť tak po 3 mesiacoch, keď bude moc horúco, ale radšej asi v podprde pôjdem.
Mne sa tiež zdá, že keď sú pekne navoľno tak sú mäkké, aj im je dobre, a keď sú v podprde tak sú tuhé. Mne sa hýbať ešte nechcú, iba dole-hore :D ale doboku ani k sebe nie. No a pravý mám fakt o dosť tuhší ako ľavý.
Inak ja som s tým vyvýšením bola za dr. lebo som nevedela, čo to je a ja ho mám hneď ne´daleko práce. :) Tak on ma ubezpečil, že je to OK a nič zlé.
Ten gél je dosť spomínaný na nete, možno pomôže, skús si naň pohľadať ešte nejaké fóra, že či je dobre znášaný.

katus1

Baby tak idem sa pochvalit, konecne som sa dokopala k tomu zavolat dr a urobit si termín na opku :-D takze uz je to vybavene na 4.9 u dr Švehlíka.Uz som myslela ze sa to nebude dat poriesit, kedze domov prídem prveho a druhy den mam konzultaciu a implose musia objednat ale sestricka bola zlata, povedala ze to príde do dvoch dní a hned 4.9 moze byt opka.Neviem preco, take mam zmiesane pocity ale pritom sa tesím.Najhorsie este bude nejak pripravit maminu na to a tiez si poriesit dovolenku.Jaj uz mam dalsí krok za sebou :-D

Sandritta

henka88,

No doktora som sa na tu mast nepytala, nechcela som mu kvoli tomu volat, volala som len na kliniku, uvidim ako to zareaguje na tu mast...

Mne sa tiez niekedy zda, ze jedno mam tuhsie, mne sa trosku hybu, no zase sa bojim s nimi aj nejako manipulovat. Ale je to sranda, niekedy su chvilky ked sa mi zda ze su celkom pekne zmaknute, no vacsinou su tuhe. Som si to tak odpozorovala, ze ked ich mam na volno bez podprdy tak su maksie, no v podprde su furt total tuhe.
Si niekedy aj bez podprdy? Ja niekedy tak na 15 az 30 minut som len tak v tielku (na skusku :)) a potom hned sup podprda. :D Ani neviem ze ci mozem byt bez a na ako dlho...

henka88

Sandritta
veru, každý lekár radí inak :) no mne to príde celkom logické prelepovať si tú jazvu, aby nebola namáhaná. Najradšej by som si aj gazu pod to dala. No a ja som si aj čítala o tom, že jazvy sú krajšie keď sa prelepujú. :) Ale každý káže inak.
No ja mám tie jazvy ešte tiež ružovo-červené, ale tú pravú mám takú tenulinkú, že to nevidno a je to iba čiarka (ale tam mám zas tie hrbolce). Ľavú mám ružovočervenú. :D
A ja mám tiež ešte tvrdé prsia, tuhé, nehnú sa. Ľavé už začína naberať na mäkkosti, ale pravé vôbec :D Asi to všetko chce ešte čas, vlastne sme skoro rovnako po opke. Neboj tie hrbolce určite zmiznú, prípadne vyskúšaj fakt ten gél. Aj ti ho dr. poradil alebo schválil? Mne kázal nič špeci na to nedávať.

Lenkalili

Baby ked už je reč o naplastiach, neviete poradiť- včera som bola prvy krat v solarku a prelepila si jazvy normalnou naplastou no pol hod som to davala dole hrozne to bolo zlepene ťažko to šlo dole :( neviete poradiť čo by som si na to do solarka mohla davať aby som po každom raze nemala take problemy s tym?

Sandritta

henka88,
Zajtra to budu 2 mesiace. Nie je to zbytocne az pol roka prelepovat jazvy? Tu pasku poznam, mam podobnu hypoalergennu doma, no vadila mi aj ta. Mne hned po vybrati stehov (este predtym jak som dostala alergiu) nekazali uz nicim prelepovat. Ja som si tie jazvy raz aj touto priedusnou paskou prelepila, no ked som videla ako tazko ide ta paska dole, ako som si pritom az kozu natahovala co to tak bolo prilepene a este mi aj skoro vsetok lep ostal na kozi, tak som to uz neprelepovala, prislo mi ze sa tym ta jazva len drazdila. Potom som dostala tu alergiu ... No najhorsie je, ze co lekar to iny nazor a teraz vyber si... Skusim ten gel ako to bude reagovat, zevraj s nim maju pacientky velmi dobre skusenosti a uvidim. Dufam, ze po tych 3 mesiacoch sa tie stehy vstrebu a zmizne to uplne.
A mas uz uplne vyblednute jazvy? Ja ich mam este take ruzovo-cervene, mozno sa mi aj celkovo horsie hoja :(
A ako Ti mäknu prska? Ja mam anatomy pod svalom, citim ze koza aj zlaza na nich je uz uvolnena no samotny implos mi pride stale dost tuhy :((

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk