Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

Lussinka
Ano som to ja...no mohlo by mi ti uz tak ostat tych 92 :)...škoda ze nemáš v galérke foto.aké mas implantaty?

jajakarinka

Lauritania .....no som zvedava co ti na to povie....ja som z velkostou spokojna:-) dnes som sa konecne osprchovala tak super som sa citila:-) par dni mi vadila ta podprda ale teraz uz nie:-) presne my zeny stale budeme vymyslat:-) vsak teraz si kupujes D kosicky vsak?

Lussinka

Ahojte... Neviem, ktorá ste tu pisali, ze má obvod pod prsiami 73 cm, cez prsia mala 83 cm a tyzden po opke 92...Ja som mala presne tak isto... A 92 cm mám stale a som 8 tyzdnov po operacii...(myslim, že to patri Hostelici) :)... Majte sa a drzte sa vsetky, ci uz pred, alebo po opke... papa

lauritania

jajakarinka - no , malé ako malé :D :D mohli byť aspoň 450ml :D , a to vieš ako som stresovala aby 410ml neboli velké , hiii ... proste žena ... vždy vymýšlajúca ... podprda sa doporučuje nosiť 6.týždnov a potom už stačí len normálna podprda ak je všetko ok ... ja mám nosiť ešte stále , ale vobec mi to nevadí , na kontrolu mám isť okolo 28.4. to bude 8 týždnou od opky , a dovtedy podprdu ... ale je mi v nej fajn ,... no zajtra ráno tam idem ako urgentny pripad ... nebolí to , v piatok ma to poštipkávalo , pobolievalo tak občas ... včera som zistila že ups , natrhnutý steh - dierka ... len to poštipkáva ale je to neprijemné ... som zvedava čo s tým zajtra spravia , dam vedieť ...

ivetka58

Ahojte viem ze pisem od veci ale mam na predaj antikoncepciu karHla cele balenie na 3 mesiace,exp.03/2016 ,10€+ dobierka Cerelle cele 3 mesacne balenie exp.08/2015 cenu ponuknite,Nuvaring jeden kruzok exp.09.2015 cenu ponuknite,kontakt ikarcolova@ hotmail.com

nikxxx

Susy1982

dakujem, ano pocula som a preto som prekvapena ze ma velmi prijatelnu cenu a dokonca najblizsi termin ma volny uz koncom maja.

jajakarinka

Lauritania......maleeee?:-) podla mna su akurat :-) ty kokso a bolelo ta to ked sa ti to roztrhlo? Prosimta a kolko treba nosit tu pooperacnu podprdu? A na kontrolu kedy ides? Ano strasne rychlo to bezi :-) merala som si obvod prs a stale mam 98cm od opky uz by to mohlo ostat:-)

lauritania

jajakarinka - ahoj , dakujem pekne :-) , už sa aj mne začínaju cici páčiť , už mäknú a sú už také iné ako na začiatku , aj chytaju peknú formu , sú také živé a vôbec mi nepridu že nie sú original :D , a zdaju sa mi malééééé , hiiiii. / v utorok bude už 6.týždnov , uteká to :-) /
Juj stehna - dnes sa mi zrejme natrhol steh , mam dierku asi 1,5cm velkú , neviem čo s tým , natieram betadinom , mam to prelepené , v pondelok budem musieť volať na ambulanciu , dufam , že sa to zacelí a nebude to treba prišiť ... nechápem že teraz po piatich týždnoch ked jazvy vyzeraju zacelené a zahojené sa stane niečo taketo .... :-/

jajakarinka

Lauritania....ahojkaj :-) konecne sa citim dobre ako zena nie ako pristavacia draha pre lietadla:-) viesco som prekvapena ze ja som nemala ziadne bolesti ako sem tam ma zastipkalo palili ma tie prsia strasne ale inak v pohodelenzo vstavanim som mala problemy:-) uz sa zacinaju pekne usadzat :-) ale najskor som mala opuch na lavom prsniku po 3 dnoch zas na pravom a uz som radsejtie prsia nepozerala:-) na kontrolu idem teraz utorok 15 ....ale tuto nedelu sa mozem osprchovat a oprat si podprsenku strasne sa tesim do sprchy:-) :-) :-) :-) hlavne som v klude nerobim nic namahave akurat predvcerom som umyla riady a tak pomalicky sa motkam po byte :-) ty sa mas ako? Prska aj nozky suuz ok? Inak pozerala som si tvoje fotky a je uzasne a obdivuhodne akymi si si presla zmenami klouk dolu!!!!!!! A tie prsia mas krasne :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk