Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Baby,dnes som prvykrat po tyzdni bola na cerstvom vzduchu,ale som slaba ako cajik,po 4 min som z obchodu musela ist prec a ist si sadnut do auta,bolest a pichanie aj napriek tomu,ze som si rano dala kombo novalgin+panadol....ale aj tak,som na seba pysna :P
Do prace pojdem az v priebehu dalsieho tyzdna,tak hadam to uz budem hafamz fit :)

Susy1982

NICKxx
dR.Jurasek,je prvy znamy plasticky chirurg v KE,zvecsovaniu prs sa venuje pomaly 20rokov,mam jednu znamu co tam bola uz pred rokmi a je spokojna so vsetkym,aspon co som mala posledne spravy ,treba ist na konzultaciu k viacerym a potom sa rozhodnut ....

henka88

janas86
ahoj, mne povedal doktor, ze mozem aj bez podprdy chodit, ale to na bežný deň. Na svadbe by si teda asi nemohla moc náruživo tancovať :D No ale ja sa chystám pre istotu tak po 3 mesiacoh možno že občas, keď bude treba. Čiže to máš skoro ako ty.

janas86

Baby kedy budem moct si dat saty bez podprdy?po kolko sa to da?som skoro 8 tyzdnov od opky a za 4 tyzdne idem ba svadbu a mam take saty ze musia byt bez podprdy tak neviem co robit.....asi si budem muset nove saty kupit co??mate niektora s tymto skusenosti??
Diky :-)

hostelica

Alenasis

Nie nakolko ja som nosila tie najvypchatejsie podprsenky push up a teraz to mam narovnaki ibaze mam stahujucu podprsenku a uz len 'svoj ' matros :-D a to uz oni nevedia nevidia mi pod saty hehe,možno v lete si niekto nieco všimne.okrem toho mam taky voľnejší sveter ale ako vravim tak ci tak je to narovnako

hostelica

Alenasis

Nie nakolko ja som nosila tie najvypchatejsie podprsenky push up a teraz to mam narovnaki ibaze mam stahujucu podprsenku a uz len 'svoj ' matros :-D a to uz oni nevedia nevidia mi pod saty hehe,možno v lete si niekto nieco všimne.okrem toho mam taky voľnejší sveter ale ako vravim tak ci tak je to narovnako

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk