Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

tinizmus
ja som mala skoro mesiac opuch na lavom a ked niečo tak ma pobolievalo zas to pravé lavé skoro vobec može byť že mš také pocity

Tinizmus

Baby po
Akurat som si dala sprchu a lave prsko je vyraznejsie opuchnute ako prave,ale viac citim prave..ziadne modriny,podliatiny,nic...mali ste to aj vy?

tina691976

hostelica
velmi pekné prsia máš
lauritánia
no tak tie bomby čo si mala vtedy to si mala riadne ale tieto su určite krajšie

katus1

tina691976

dakujem,ta asi to risknem :-) uz len teraz mam moznot ist, kym som na materskej, pretoze ked nastupimuz na plny uvzok uz to nebude mozne a zase uz sa mi nechce cakat niekolko rokov na nove cici

nikxxx

hostelica, tinizmus

ja som cakala ze prave v lete nebude mat vela, nuz asi mu napisem hned zajtra. Dufam ze bude volne koncom maja-zaciatok juna lebo na konci juna mam statnice takze to zas nebude mozne:/
Ja mam strasne obavy z tej narkozy, bojim sa samotnej operacie no tuzim po prsiach nakolko teraz som schudla a ostali mi nejake Acka a je to hrozne...

A co sa tyka tej fixacnej podprsenky, ako dlho je potrebne ju nosit?

tina691976

katuš1
tak len smelo do toho aj ja som po cisárskom fungovla hned od začiatku a aj tuto opku som zvládla velmi dobre neboj spln si sen a upraceš čo ti telo dovolí určite slabé upratovanie zvládneš

katus1

Lenkalili
jej ty si zlata dakujem :-) Verím ze aj ja by som to zvladla.Ked to budem robit pekne pomalicky a opatrne tak si myslm ze v pohode lebo to je len dvakrat do tyzdna na dve hodinky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk