Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

henka88,

Ahoj, dakujem za odpoved. Volala som s kamoskou, je uz asi 2 roky po opke (teda reopke) a na jednom jej to zostalo, jej ze sa tazsie hoja jazvy. Poradila mi ten contratubex gel. Inak skusala som uz aj silikonove naplaste a po hodke som mala jazvu dost cervenu akoby podrazdenu. Prelepovat nemozem, kratko po vybrati stehov som dostala alergiu na naplaste.
Niekedy to citim viacej, niekedy menej. Paradoxne ked mam kosticovu tak to citim najviac. Ale mne ta kostica nejde priamo cez jazvu, skor ju mam pod. Ako mas tie kostice? Ja uz cez den nosim radsej bez kostic...
No neviem, uz som z toho debil... :D Dufam, ze to teda budu len tie vstrebatelne stehy a ze to zmizne. Vyskusam aj tie tlakove masaze.
Dakujem za radu ;)

henka88

Sandritta
Ahoj, ja to mám tiež, ale iba na pravej jazve. A ja to mám akoby v celku, nie po častiach. Mne dr. povedal, že to sú tie stehy vstrebateľné, lebo oni majú trvácnosť aj 90dní, takže by to malo zmiznúť samo, keď sa rozpustia- Ale ak to nie je to, ja som čítala, že sú dobré tlakové masáže, pritláčať prstom (nie až moc silno) na to :) Ja si ich robím. Ale mne napr. po celom dni, ked na tom je kostica, tak večer to mám hladké :D no keď nie je dlhšie podprda, tak je to tam zas. No a inak ja si ich mastím každý deň, aj prelepujem. :)

jajakarinka

Lauritania....mne zo zaciatku vadila ta podprda ale teraz mi je uz v nej dobre :-) ale aj tak sa tesim na kupovanie podprd a triciek :-)

lauritania

jajakarinka - ešte mám prisť , po dvoch týždnoch ... koli tomu pásu .... mne je v tejto podprsenke tak dobre , že sa mi vobec nechce do normalnej .... povedal že pokial možem tak tuto nosiť čo najdlhšie ...

jajakarinka

Luritania....tak som rada ze to mas vsetko v poriadku aj to ze aj prsia mas krasne:-) tak uz cez den mozes nosit normalnu podprdu vsak? To mas teda krasne stvorecky:-)nooooo az taka slast v sprche:-) tak veru pan doktor sa nenudi stale operuje ......tak tato kontrola bola posledna ci este pojdes na kontrolu?

lauritania

jajakarinka - ahojky , tak dnes na kontrole - všetko je ok , vyšiel mi vnutorný steh ktorý sa roztrhol , nie je to nič vážne ,stáva sa to , šiť to netreba , zacelí sa to samo do týždňa a potierať len repíkom - nič viac ...
skontroloval už aj prsia - všetko je v poriadku , tak ako má byť , a ešte nosiť pás , ale už len na noc ... vraj su krásne podla dr. :-)
áno , mám Dečko , podprdy som si kupila 80D , lebo podla obvodu by mi bolo treba 75D , ale pri menšom obvode je aj košik menší , ktory mi potom nesedel ....tak konečne sprchaaaa - to bola lahoda , žeeee ???

BB - dnes práve nastupovali ráno dve kočky , jedna bola zrejme riadne vystrašená :-) , dnes mal pan doktor na pláne 3 augmentacie , 1 mastopexiu atd .... tie augmentacie robi denne ako na bežiacom páse ...

Sandritta

All,

Baby chcem sa spytat na jazvy. Ked si po nich prejdem prstom tak citim take hrcky ako keby, vidiet ale nie su. Mate s tym skusenost? Co s tym treba robit?
Ja som citala na omlazeni.cz ze si to baby rozmasirovavali. No to boli diskusie este z roku 2008, tak neviem ci takato metoda sa este pouziva. Moja mama ked bola na operacii chrbtice, tak jej kazali nic s jazvou nerobit ani nemazat a ma ju krasnu, sotva viditelnu.
Baby kazda rada a skusenost dobra ;) Diky

hostelica

Lussinka
Ano som to ja...no mohlo by mi ti uz tak ostat tych 92 :)...škoda ze nemáš v galérke foto.aké mas implantaty?

jajakarinka

Lauritania .....no som zvedava co ti na to povie....ja som z velkostou spokojna:-) dnes som sa konecne osprchovala tak super som sa citila:-) par dni mi vadila ta podprda ale teraz uz nie:-) presne my zeny stale budeme vymyslat:-) vsak teraz si kupujes D kosicky vsak?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk