Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

Lenkalili
jej ty si zlata dakujem :-) Verím ze aj ja by som to zvladla.Ked to budem robit pekne pomalicky a opatrne tak si myslm ze v pohode lebo to je len dvakrat do tyzdna na dve hodinky

Tinizmus

Tinka
Som zvedava,ako to bude prebiehat u mna :)

Nikxxx
Ja som mala stastie,keby som za nim nesla az z ba,tak by ma skor ako na jun neobjednal :) hovoril mi,ze uz objednava na leto,ozvi sa mu,povie ti presne,kedy moze a kedy uz ma plne :) konzuktacka idealne par tyzdnov pred,aby mohol objednat implose a aj ten termin si daj dva tyzdne max po tvojich dnoch... :) a odporucam velmi velmi :)

Lenkalili

katus1

Ahoj určite to po 3 týždňoch zvládneš...ja som čašníčka popri škole, ale robím často. Dala som si voľno mesiac. Po 2 týždňoch som už mohla kľudne robiť no pre istotu som si dala pauzu 3 týždne, po 3 týždňoch som už normalne robila nosila tácku, samozrejme dávala som bacha ale všetko ok. Takže ja si myslím že zvládneš :) držím pršteky :)

katus1

olly-fa
tina691976
doka

baby dakujem vam za nazor :-) ako seba ponam, tak viem zeby som tozvladla, mam aj vysoky prah bolesti aj po cisarskom som sa hned o maleho starala sama po 8hodinach.Ale tk len predca je tot nieco ine si yslí a hlavne aby sa nieco nepokaslalo.Ale zase v tej robote fakt nerobím nic narocne, zotriem podlahu a utriem prach a dva koberce tam povysavam.Ale urcite je to individlne, mozem si mysliet ze budem ok a mozno to budem zle zvladat, budem sa musiet aj o synceka starat

hostelica

nikxxx

Ahooj :) tak čo sa mňa týka ja som jedneho dňa vstala a rozhodola sa ze si uz splním sen,načo čakám preboha???:-)...bolo to koncom januára no a este v ten deň som sa ozvala p.švehlíkovi ze mám záujem o augmentaciu v marci(skor som nechcela resp.nemohla kvôli praci a financiam) no a on mi na druhy den odpisal na mail ze 31.3 je u nho poslednu voľný termin,a konziltaciu mi naplánoval dve týždne pred...
Kludne mu napis a spýtaj sa ci ma v juny este volne termíny,on ti potom aj konzultáciu naplánuje abu dobre bolo...teda aspoň u mna to tak bolo.

Co sa tyka fotiek.podmienky su prispievať na fóre, a poslať svoju foto prs bez tvare na galeria@zoznam.sk nezabudni napísať do mailu svoj nick a názov temy silikonove prsia.

doka

Ahojte baby,
tak mám trochu času tak zase kuk :)
RenaBR
čo sa týka BA-tak chvália Racza-myslím,že aj cenovo ok,veľmi dobrá je aj esthetic klinika,ale cenovo vyššie
do 2 mesiacov sa určite dá :)
Katus1
myslím,že po 3 týždňoch ok-nie je to úväzok na každý deň po 8 hod,tak myslím si,že 2x do týždňa po 2hod. zvládneš,sú tu baby,ktoré majú malé detičky a rodiny a museli fungovať :)-zase určite nie niečo veľmi ťažké :)

nikxxx

ALL

Ahojte, konecne som sa rozhodla splnit si sen :) citam vase prispevky a pravdu povediac, moje nadsenie opada ked citam o bolesti, ktoru to obnasa atd. :D

Specialne by som sa chcela opytat:

hostelica, dianad, tinizmus, alenasis

- baby, citam ze ste boli u dr. Svehlika. Ako dlho trvalo kym vas prijal na konzultaciu a nasledne po akej dobe ste mali opku? Ja by som chcela ist zaciatkom juna no obvavam sa ze som uz mala ist na konzultaciu skor, preto sa pytam.
Tiez by som chcela max 350ml stredny pofil, gule, tak rada by som si pozrela vase fotky :)

DAKUJEEEM za odpoved

tina691976

katuš 1
ako píše olly-fa u každého ináč ale musíš poznať svoje telo a povedať si uprimne ako znášaš bolesti ak slabo tak asi dva týždne nie ak lepšie tak tieto práce by si zvládnuť mohla ja som išla do práce po desiatich dnoch a tiež sa mi stalo že odomna požadovali aj umyť okná čo som sa bála a zvládla som to na štvorizbovom byte aj slodžiou ale su aj ženy čo ešte nehýýbu velmi rukami ani po troch týždnoch

olly-fa

Katus1

Ahoj no to je velmi individualne. Ja napr. som na tom velmi dobre,cize keby si sa mala riadit podla mna ja by som ti povedala ze to zvladnes,ale su tu baby kt. maju pomalsie resp.horsie hojenie a tie by ti asi povedali ze to bude skoro. Toto je naozaj velmi tazka otazka. A co sa tyka panacikov,precitaj si par prispevkov dozadu,baby tam pisu ako to zrusit,myslim ze paja zh .

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk