Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

ALL

Ahojte, konecne som sa rozhodla splnit si sen :) citam vase prispevky a pravdu povediac, moje nadsenie opada ked citam o bolesti, ktoru to obnasa atd. :D

Specialne by som sa chcela opytat:

hostelica, dianad, tinizmus, alenasis

- baby, citam ze ste boli u dr. Svehlika. Ako dlho trvalo kym vas prijal na konzultaciu a nasledne po akej dobe ste mali opku? Ja by som chcela ist zaciatkom juna no obvavam sa ze som uz mala ist na konzultaciu skor, preto sa pytam.
Tiez by som chcela max 350ml stredny pofil, gule, tak rada by som si pozrela vase fotky :)

DAKUJEEEM za odpoved

tina691976

katuš 1
ako píše olly-fa u každého ináč ale musíš poznať svoje telo a povedať si uprimne ako znášaš bolesti ak slabo tak asi dva týždne nie ak lepšie tak tieto práce by si zvládnuť mohla ja som išla do práce po desiatich dnoch a tiež sa mi stalo že odomna požadovali aj umyť okná čo som sa bála a zvládla som to na štvorizbovom byte aj slodžiou ale su aj ženy čo ešte nehýýbu velmi rukami ani po troch týždnoch

olly-fa

Katus1

Ahoj no to je velmi individualne. Ja napr. som na tom velmi dobre,cize keby si sa mala riadit podla mna ja by som ti povedala ze to zvladnes,ale su tu baby kt. maju pomalsie resp.horsie hojenie a tie by ti asi povedali ze to bude skoro. Toto je naozaj velmi tazka otazka. A co sa tyka panacikov,precitaj si par prispevkov dozadu,baby tam pisu ako to zrusit,myslim ze paja zh .

RenaBR

Ahojte, je tu stráááášne vela príspevkov, aj starých aj nových...mam v tom chaos, preto ak možem spýtam sa konkretne akeho lekára resp. kliniku v Bratislave mi odporučíte, a aké su asi "čakacie doby", či je možne ísť na operáciu trebárs za mesiac-dva alebo si počkám dlhšie? A este tak cca kde to vyjde aj cenovo tak rozumnejšie? Ale zasa nie na úkor kvality :) Ďakujem

katus1

baby pre pana to aj vam poskakuju tí panci na boku, mna to normalne tak znervoznuje pri cítaní, neda sa to nejak zrusit alebo co??

katus1

ahojte kocky

baby poradte mi prosím.V septembri by som mala ist na opku, lenze akurat teraz som zacala chodit na pol.uvazok upratovat do jednej firmy,kde su kancelrie.To idem dvakrat tyzenne jeden den na 2hod a druhy na take 4hod, musim tam povysavat, dlazku umyt mopom, prach utriet a sklenene dvere, to je vsetko.Myslíte ze po troch tyzdnoch po opke budem toto schopna robit?Pretoze nechcem nechat tu robotu,bola by to skoda, mam to dobre platene.Ale zase sabojim ze ked sem prídem aby zbytocne nenastali nejake komplikcie ked by som sa moc namahala.Prosím napíste mi svoj nazor aspon tie co uz ste po.Budem vam velm vdacna

tina691976

tiniszmus
o u mna to bolo relatívne rýchlo už po týždni som fungovala v pohode ale prsia som pociťovala každý den ináč raz to bol zvláštny tlak potom zas necitlivosť najhoršie boli v treťom týždni bradavky a teraz ich už ani necítim len ked idem spať tak ked sa ukladám na stranu

Tinizmus

Tinka veru,je to tam uplne nafullovane :) viem,ze u kazdeho je to individualne,ale neda sa mi neopytat,po kolkych dnoch sa ti tak naozaj ulavilo,ze si uz iba obcas pocitila nieco?

Bostelica,ja ako mam rezy tak tam mam gazu,ze priamo na stehy mi to netlaci,aj ramienka mam na najvacsej moznej velkosti (pooperacnu mam 70D)... Ale fakt s nou nejde pohnut :D

Uff,pre krasu sa veru trpi :P

Tinizmus

Tinka veru,je to tam uplne nafullovane :) viem,ze u kazdeho je to individualne,ale neda sa mi neopytat,po kolkych dnoch sa ti tak naozaj ulavilo,ze si uz iba obcas pocitila nieco?

Bostelica,ja ako mam rezy tak tam mam gazu,ze priamo na stehy mi to netlaci,aj ramienka mam na najvacsej moznej velkosti (pooperacnu mam 70D)... Ale fakt s nou nejde pohnut :D

Uff,pre krasu sa veru trpi :P

hostelica

Tinizmus

Ja som si na tie miesta pod podprsenku dala vatu pomohlo to,vyskúšaj,a ked Mením polohu trošku si tu podprsenku(gumu ktorá tak.tlačí)nadvihnem a uvoľním ,tak to menej pali..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk