Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Ahojte

Dakujem pekne za pochvaly :-) potesilo...
Ja som max. spokojna,prsia su pekne pri sebe,tie fotky su trosku nekvalitne,fotene telefonom v skusobnej kabinke :-D neskor sa pokusim poslat kvalitnejsie fotky.

tina691976

tinizmus
no o pár dní sa budeš cítiť ako pedesiatnička a o týžden možno štyridsať a o dva už budeš znova mladá ako si teraz :) neboj prvé dni su len také nemotorné potom to už pojde super

hostelica

Poslala som nove fotky.neni tam popis takze:::odfotila som sa este tesne pred opkou a ďalšie fotky po opke 360 ml Es gule,stredne vysoký profil-všetko cca tyzden po opke alebo v priebehu prvého týždňa..

Tinizmus

Olly-fa
Paradicka,mam tie iste implose co ty,no nec uz su take pekne ako tvoje,vyzeraju krasne :)
Dnes som 4 den po,rano som si musela dat tabletky kvoli bolestiam,ale je to fajn :) zacinam citit jazvy a aj to,ze prsia - najma lave zacinaju pracovat,je to zvlastny pocit :)
Baby,kedy ste mohli normalne chodit a nie ako 100 r starenky?

lauritania

pajazh - áno - super , funguje to !!!! vdaka ! dá sa to inštalovať pre akýkolvek prehliadč ! už mi neskááááču !!!!!!!!!

PajaZH

ALL

baby ak používate google chrome tak si stiahnite Adblock a bude Vám to všetky reklamy blokovať,či že aj tých skákajúcich magorov :D :D

lauritania

mne tí skákajuci magori neustále skáču !!!!!!!!!!! vrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!musím hned preč z tejto stánky ....

lauritania

kitky - áno je to bežné ! ja mam dnes 5 týždnou od opky . Prvé 3 týždne ma neustale pobolieval pravý prsník , ten čo bol opuchnutý a pásom ho tlačím nadol .... teraz je to už fajn len občas pri námahe , ked sa pozabudnem tak sa prsia prihlasia ... pred týždnom som sa v noci zobudila na mega bolesť v lavom prsniku / o ktorom som ani nevedela že je a nepobolieval / bola to silná mega bolesť ako v prvé dni , ale prešla za hodinu . Hned som sa pýtala sestričky že čo - to , a ona ma ukludnila že je to bežné a prvé 3 mesiace v norme.

luccia - dakujem za milý koment

ollyfa - super , riadny rozdiel prvé dni a teraz ! už su dokonalé ! :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk