Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

tina691976

dakujem,ta asi to risknem :-) uz len teraz mam moznot ist, kym som na materskej, pretoze ked nastupimuz na plny uvzok uz to nebude mozne a zase uz sa mi nechce cakat niekolko rokov na nove cici

nikxxx

hostelica, tinizmus

ja som cakala ze prave v lete nebude mat vela, nuz asi mu napisem hned zajtra. Dufam ze bude volne koncom maja-zaciatok juna lebo na konci juna mam statnice takze to zas nebude mozne:/
Ja mam strasne obavy z tej narkozy, bojim sa samotnej operacie no tuzim po prsiach nakolko teraz som schudla a ostali mi nejake Acka a je to hrozne...

A co sa tyka tej fixacnej podprsenky, ako dlho je potrebne ju nosit?

tina691976

katuš1
tak len smelo do toho aj ja som po cisárskom fungovla hned od začiatku a aj tuto opku som zvládla velmi dobre neboj spln si sen a upraceš čo ti telo dovolí určite slabé upratovanie zvládneš

katus1

Lenkalili
jej ty si zlata dakujem :-) Verím ze aj ja by som to zvladla.Ked to budem robit pekne pomalicky a opatrne tak si myslm ze v pohode lebo to je len dvakrat do tyzdna na dve hodinky

Tinizmus

Tinka
Som zvedava,ako to bude prebiehat u mna :)

Nikxxx
Ja som mala stastie,keby som za nim nesla az z ba,tak by ma skor ako na jun neobjednal :) hovoril mi,ze uz objednava na leto,ozvi sa mu,povie ti presne,kedy moze a kedy uz ma plne :) konzuktacka idealne par tyzdnov pred,aby mohol objednat implose a aj ten termin si daj dva tyzdne max po tvojich dnoch... :) a odporucam velmi velmi :)

Lenkalili

katus1

Ahoj určite to po 3 týždňoch zvládneš...ja som čašníčka popri škole, ale robím často. Dala som si voľno mesiac. Po 2 týždňoch som už mohla kľudne robiť no pre istotu som si dala pauzu 3 týždne, po 3 týždňoch som už normalne robila nosila tácku, samozrejme dávala som bacha ale všetko ok. Takže ja si myslím že zvládneš :) držím pršteky :)

katus1

olly-fa
tina691976
doka

baby dakujem vam za nazor :-) ako seba ponam, tak viem zeby som tozvladla, mam aj vysoky prah bolesti aj po cisarskom som sa hned o maleho starala sama po 8hodinach.Ale tk len predca je tot nieco ine si yslí a hlavne aby sa nieco nepokaslalo.Ale zase v tej robote fakt nerobím nic narocne, zotriem podlahu a utriem prach a dva koberce tam povysavam.Ale urcite je to individlne, mozem si mysliet ze budem ok a mozno to budem zle zvladat, budem sa musiet aj o synceka starat

hostelica

nikxxx

Ahooj :) tak čo sa mňa týka ja som jedneho dňa vstala a rozhodola sa ze si uz splním sen,načo čakám preboha???:-)...bolo to koncom januára no a este v ten deň som sa ozvala p.švehlíkovi ze mám záujem o augmentaciu v marci(skor som nechcela resp.nemohla kvôli praci a financiam) no a on mi na druhy den odpisal na mail ze 31.3 je u nho poslednu voľný termin,a konziltaciu mi naplánoval dve týždne pred...
Kludne mu napis a spýtaj sa ci ma v juny este volne termíny,on ti potom aj konzultáciu naplánuje abu dobre bolo...teda aspoň u mna to tak bolo.

Co sa tyka fotiek.podmienky su prispievať na fóre, a poslať svoju foto prs bez tvare na galeria@zoznam.sk nezabudni napísať do mailu svoj nick a názov temy silikonove prsia.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk