Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

tina,lauritania

no ja mam aj tak este trosku casu,ja som len 3 tyzdne po,ale uz som bola zvedava :D

all

baby posielala som fotky do galerky a dala som tam nespravny popis,napisala som ze podprda je nevystuzena,ale ona je vystuzena resp. ma kosicek,len nieje push-up :D ,to len aby som to uviedla na spravnu mieru :-)

jajakarinka

Alenassis .....ja som sa narkozy nebala skor tych bolesti ale vsetko dopadlo nad moje ocakavania :-) teraz uz viem aky je to pocit prebrat sa po narkoze a mat cicikyyyyyy :-) len sa teeees :-) a ten cas do opky ubehne ako voda:-) a co to davali na tej markize prosimta?

lauritania

baby aj vám tu vyskakujú na našej stránke po bokoch ti chlapi na strunke ? reklama na persen ....idú mi pekne na nervy ! normalne ma to ruší v čitaní .... :-/

jajakarinka

Lauritania ....no pekne pekne mas tie prska :-) ty si aka supa v tom korzete a v tej riflovej bundicke :-) az taka radost kupovat teraz podprdy vsak:-)

lauritania

tinizmus - pozerala som aj ja správy a hned som hodila príspevok na koník , proste : mudrci , ale keby mali doma ženskú s krásnnymi silikonami tak by sa vytešovali ... dnes su tie prsia tak krásne že maloktovie , že su vylepšené a taký laznici vedia o tom h*vn*

lauritania

ollyfa - dakujem pekne :-) , prsia sa už začínaju lepšie tvarovať , aj ked nie su dokonalé a krajšie , aj tak som rada a teším sa z nich ... inak teraz po augmentacii ako mi prsia natiahli kožu , tak mi nepekne vidno tie jazvičky okolo bradavky po mastopexii .... ale to je detajl ...

podprsenky - ja som si dnes zas kupila dve podprdy : bielu a čiernu v Takku po 8eu , velkosť 80D , 75D mi bola na obvod lepšia ale košiček bol o trochu menší .. prišla som na to že košičkom mi najlepšie sedia 80D , aj ked mam obvod na 75 ,podprdy s velkosťou 75D maju u mna o kusoček menši košik .
a ešte minuly týžden som kupila v Tescu krasnu krajkovu kriklavoružovu za 12eu , a v NewYorkeri tiež za 12eu ... všetko 80D
ale zatial stále su v šupliku ! :D , nadalej nosím pooperačnu , a je mi v nej fajn .... akurat každym pranim šedivie ... :-/

Alenasis

Jajakarinka,
idem 19.5 to je o vyše mesiaca skôr ako som pôvodne mala, čo je super, lebo akurát prázdniny si môžem užívať už možno v plavočkách :D ja sa nebojím bolesti, skôr tej narkozy, lebo som nikdy operovaná nebola a je to taký pocit očakávania, však to poznáš, normálne mám v bruchu motýle :D :D :D ale strašne sa teším na ten pocit, ke%d sa preberiem a budú tam :)

tina691976

olly-fa
viem o čom hovorýš ked som nemala
prsia tak som išla na jednu velkoť aj bez skušania a teras ked idem skušať tak je to ťažšie ako ťažké aj ja niektoré c ale trištvrtina bola d ak by som sa uvolnila doma so stavby tak ti rada pomožem ja mám zatial len tri kupené a plavky ešte neboj kupiš dáku

olly-fa

tina

ahoj cicuska dnes sme boli s drahym obkukavat podprdy a nic som nekupila lebo som sa nevedela rozhodnut ci mi je dobra C ci D :-) ked som si obliekla D mala som pocit ze mi je super dobra a potom som dala zo srandy aj C a zdalo sa mi ze ani ta mi nie je az taka zla :-) no tak asi ma budes musiet sprevadzat do obchodu slniecko moje lebo potrebujem radu :-) akoze je to divne ze si zena nevie kupit podprsenku ja viem,ale ja som bola cely zivot zvyknuta na jednu velkost tak som zrazu v soku asi :D skusim poslat fotku v tej D do galerky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk