Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

susi30

Veju 13 - dik za odpoved, zatiaľ je všetko ok, každým dnom lepšie aj ked normálne ako keby som cítila že sa mi to ukladá. Pocity ktoré máš sú podľa mna normálne viac báb spomínalo takéto bolesti, predsa ešte nie si tak dlho po opke, poprípade ak to neprejde, tak chod za Mládekom

Veju13

Asi si to uz aj spominala Zoe, vypadlo mi to.Ved vidim,ze nema tu kto ani poradit.Ja som uz asi 1000 otazok polozila a boli mi zodpovedane asi 2.A tato nova bolest ma dost stve a obmedzuje.Sakra,ved mi nic nebolo.A este som teraz dostala poriadnu chripku,ked kaslem neskutocne to boli.

zoe23

Veju13 v lete to budu uz 3 roky od mojej operacie :) takze ja nie som čerstva ceckaňa ale rada vas tu čitam dievcata :) kedysi tu tolko prispevkov denne pribudalo a teraz je to uz slabota, skooda...

Veju13

raduzkach ja som mala tie iste podmienky aby som dostala pristup do galerie.Neries naco,preco,ved je to jedno.Posli fotku a hotovo.Fotky su tam v bezpeci.

Susi30, ja tiez ked som pozerala fotky druhych,tak niektore s mensim objemom sa mi zdali vacsie a naopak.Neviem preco.Na kazdej asi vyzeraju inak,inak sadnu...Ja mam 380 vysoky profil a ja som sa pred operaciou velmi bala ze budu velmi velke a skarede,ale nakoniec by som kludne brala aj o kusok vacsie,ale vacsie mi uz nemohol dat.A ako sa ti hoja?Aj tebe Zoe?Boli este nieco?Mna nic nebolelo uz 2 tyzdne po operacii a potom zacalo pod pravym prsom.Mam pocit ako keby jazva alebo tam niekde.A to ked lezim niekedy,ked otocim trupom,ked sa dviham z lahu do sedu,niekedy len tak hocikedy a je to bolest ako ked mate nieci udrete,ako modrina na mtoru mi niekto tlaci.Keby ma to boli od zaciatku tak mi to pride normalne.

zoe23

susi30

Ahoj, u mňa to bolo tak, že som chcela čo najviac sa mi bude dať s tým, že som bola plochá tak mne ani trojky prsia sa nedali z toho vyrobiť. A mala som mat 330 prípadne skusi tusim 360ml. A on tiez mi hovoril ci radsej nechcem ostat pri tych 330ml, no nie nechcem :D Pocas operacie teda zistil ze 360 sa nezmesti tak ked som sa prebrala na posteli a to som este nevedela kolko ml dal pozeram ze preboha kde mam prsia vsak vyzeram jak pred tym :D az ked som si sadla tak som nejake kopčeky male videla ale ja som normalne sklamana bola ze to je ake maleeee, ale potom ako si po tyzdnoch sadli tie prsia, odpuchli tak trosku vystupili, uz bolo dobre. Ale velkost by som stale prijala vacsiu, tak ale ked sa nezmestilo na 1.x tak čo uz....len pockaj par tyzdnov, ved 420ml musi byt vidno, neboj :) a zas to bude ine v normalnej podpre ako v pooperacnej

susi30

veju 13, zoe 23

ahojte baby,
15.2. som bola na operacii u dr. Mladeka, dal mi 420 vysoky profil, výška 170 váha 60 kg,bala som sa že to bude veľké aj on vravel že sme vybrali veľké impl. či som si to nerozmyslela. Neviem či je to len môj pocit, alebo či sa to zmení, ale mne sa to nezdá vôbec veľké, práve naopak baby ktoré majú 320 sa mi zdajú že majú oveľa väčšie, preto sa chcem spýtat, ako ste na tom boli vy, či sa to zmenilo,alebo či ste tiež mali taký pocit.... dakujem

galeria

Dievcata,co je take tazke pochopit na tom,ze pravidla su pre kazdu jednu z nas uplne rovnake,ako sa dostat do galerie? Najskor je potrebne poslat fotku svojich prs pred operaciou,potom sa vam v galerii vytvori vas album,kde sa postupne pridavaju fotky prs po operacii s popisom k nim,kto operoval,znacku,kolko ml,tvar implosov...aby dalsie nove holky sa vedeli rozhodnut,ci uz pre lekara alebo tvar implantatov. Od zaciatku galerie su jasne pravidla a menit sa nebudu.
Ale ak si chcete tu posielat na forum fotky svojich prs,nech sa paci,nech sa pozru aj ini ludia z fora.