Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

zoe23
este som sa ta chcela opytat, kedze si dlhsie po :) ze tie prsia aj normalne vedia nadskakovat :D vies ze pri pohybe alebo behu, alebo tanci... alebo drzia pevne :D lebo ma to celkom zaujima, teraz mi samozrejme neskacu :D ale ze ked zmaknu ci to bude apson trosku pripominat normalne prso.

zoe23

henka88
ok ok...ja mam tiez anatomy, na poslednej foto v tielku je dobre vidiet ta medzera, blizsie ich uz velmi nedam.

mimix
na pristup do galerky musis poslat foto svojich prs(bez tvare) na mail galeria@zoznam.sk a napisat tam aj svoj nick+treba trošku prispievat na forum a nasledne ti spravkyna zajacik posle hesla do galerky:)

hostelica

bobcatko173

Ja u dr.švehlík KE
Pod prsiami mam 73 cm a cez som mala 83 cm teraz mam 92 ale som týždeň od opky tak este sa to pomeni predpokladám :)

bobcatko173

dianad hostelica

jeeeeežiš baby, uplne ste ma potešili ! :) inak aj ja si davam 360ml stredny profil takze som rada, že sa Vám nezdajú veľké haha :)

dianad - ja mám pod hrudníkom 68cm tak preto sa bojím, aby to nekričalo, nechcem vyzerať umelo, z toho mám najvačší strach, aj keď mi kámošky hovoria, že mám ist do max čo dá.. baby, vy máte koľko pod hrudníkom cm? inak výška 172cm, 55kg.. držím vám palce nech ste čím skôr fit :) u koho ste boli?

mimix

caute baby prosim kde najdem vase albumy??? ze kde mate foto stale tu davat niky ja som sa len vcera zaregistrovala..nedostala som vasu odpoved...mam padnutejsie prsia po dvoch detoch mate niekto s tým skusenosti a foto pred a po operacii???prosim objenala som sa na konzultaciu k dr.racz bratislava na 30.aprila..

henka88

zoe23
tak ja ich mam teraz este pevne a tuhe :D tak preto to mozno tak posobi :) Dam azda fotku, ale ked uz budu usadene a normalne vyzerat, prave preto, ze sa to stale meni :D ale inak mne sa nezda na tvojich fotkach, ze by si mala nejaku neprijatelnu medzeru :D ja mam ale anatomy a 375ml.

zoe23

Alenasis
ešte som zabudla dodať, že u mňa si to za to odskákal chrbát a poriadne, 2 tyzdne som nebola riadne vyspatá, aj som si poplakala, lebo nikto ti nepovie kedy ťa už prestane bolieť, min. 2x za noc som musela vstat a prejst sa...ale tak nie kazda to tak ma a paradoxne na klinike som spala cele dve noci vkuse,tam mi nic nebolo :D

zoe23

Alenasis
nelutujem:) doktor sa ma toto spytal den po operacii a odpovedala som rovnako uz vtedy, pretoze ja som cakala mega bolesti ale u mna sa nic take nekonalo :) neviem ci to bolo liekmi proti bolesti ale ja som citila len strasnuu tažobu na hrudi. A velmi dlho som mala citlive bradavky co ma znepkojovalo a uz ma pravdupovediac aj chytala trošku panika ci to prejde, lebo to trvalo mesiace ale teraz som 8 mesiacov po a citlivost je ako pred tym:)a neviem sa dockat ked dam na seba 1.x plavky od operacie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk