Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

zoe23
ja to mam zhora este take nie s uplne hladkym nabehom, takze aj to by mi malo pekne poklesnut? :) ja ich mam zatial makke iba zospodu :) a super, ze budu vediet naskakovat :D

dianad

Bobcatko173

Ja som mala pod prsiami 69cm myslim.
Neboj sa fakt nie su vobec velke, su take ake som mala mat normalne :D bez silikonov.. Uplne mi pasuju k postave, vyzera tak ovela sumernejsie a celkovo krajsie... Ja bolesti nemam od asi 5.dna po op, ale vadi mi ten skafac uz mam z neho vysuchane miesta pod pazuchami:D

zoe23

henka88
anoo, vedia nadskakovat :D mne ale dlho trvalo kym koža povolila,a celkovo sa mi dlho spamätavali :D a v hornej casti su uplne uplne makke,kedze tam je imploš tenky:)

henka88

zoe23
este som sa ta chcela opytat, kedze si dlhsie po :) ze tie prsia aj normalne vedia nadskakovat :D vies ze pri pohybe alebo behu, alebo tanci... alebo drzia pevne :D lebo ma to celkom zaujima, teraz mi samozrejme neskacu :D ale ze ked zmaknu ci to bude apson trosku pripominat normalne prso.

zoe23

henka88
ok ok...ja mam tiez anatomy, na poslednej foto v tielku je dobre vidiet ta medzera, blizsie ich uz velmi nedam.

mimix
na pristup do galerky musis poslat foto svojich prs(bez tvare) na mail galeria@zoznam.sk a napisat tam aj svoj nick+treba trošku prispievat na forum a nasledne ti spravkyna zajacik posle hesla do galerky:)

hostelica

bobcatko173

Ja u dr.švehlík KE
Pod prsiami mam 73 cm a cez som mala 83 cm teraz mam 92 ale som týždeň od opky tak este sa to pomeni predpokladám :)

bobcatko173

dianad hostelica

jeeeeežiš baby, uplne ste ma potešili ! :) inak aj ja si davam 360ml stredny profil takze som rada, že sa Vám nezdajú veľké haha :)

dianad - ja mám pod hrudníkom 68cm tak preto sa bojím, aby to nekričalo, nechcem vyzerať umelo, z toho mám najvačší strach, aj keď mi kámošky hovoria, že mám ist do max čo dá.. baby, vy máte koľko pod hrudníkom cm? inak výška 172cm, 55kg.. držím vám palce nech ste čím skôr fit :) u koho ste boli?

mimix

caute baby prosim kde najdem vase albumy??? ze kde mate foto stale tu davat niky ja som sa len vcera zaregistrovala..nedostala som vasu odpoved...mam padnutejsie prsia po dvoch detoch mate niekto s tým skusenosti a foto pred a po operacii???prosim objenala som sa na konzultaciu k dr.racz bratislava na 30.aprila..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk